تالار گفتمان مانشت
کسی نرم افزار نارسیس ۵۰۴ رو یه دور کامل تمام کرد؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
RE: کسی نرم افزار نارسیس ۵۰۴ رو یه دور کامل تمام کرد؟ - mamani - 19 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۱۵ ق.ظ

میشه از جایی دانلود کرد؟

کسی نرم افزار نارسیس ۵۰۴ رو یه دور کامل تمام کرد؟ - SaMiRa.e - 19 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۳۶ ق.ظ

(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۲۹ ق.ظ)hkarimi نوشته شده توسط:  من برنامه موبایلشونو دارم، جاوا هستن. خیییلی عالی بود چون فقط وقت مرده م رو صرفشون میکردم. همیشه قبل از خواب میخوندم و تا قبل از کنکور ۳ ۴ دور خوب خوندم ۵۰۴ رو. به همین خاطر کلماتش خیلی خوب یادم موند. اگه مایل باشید براتون بذارم.

اگه لطف کنیدبذارید ممنون میشیم ( فعلمو جمع بستم چون ازطرف دوستان هم گفتم Big Grin )

RE: کسی نرم افزار نارسیس ۵۰۴ رو یه دور کامل تمام کرد؟ - mamani - 19 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۲۶ ب.ظ

(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۲۹ ق.ظ)hkarimi نوشته شده توسط:  من برنامه موبایلشونو دارم، جاوا هستن. خیییلی عالی بود چون فقط وقت مرده م رو صرفشون میکردم. همیشه قبل از خواب میخوندم و تا قبل از کنکور ۳ ۴ دور خوب خوندم ۵۰۴ رو. به همین خاطر کلماتش خیلی خوب یادم موند. اگه مایل بودید دانلود کنید...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این لینکها که میگن
You should Sign Up or Login to download this file
Huh

RE: کسی نرم افزار نارسیس ۵۰۴ رو یه دور کامل تمام کرد؟ - hkarimi - 19 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۳۷ ب.ظ

پس از اینجا دانلود کنید

کسی نرم افزار نارسیس ۵۰۴ رو یه دور کامل تمام کرد؟ - yasemi - 07 شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۱۵ ب.ظ

(۰۷ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۱۸ ق.ظ)mohammad-a نوشته شده توسط:  
(10 مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۱۲ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  منم تافل و لغات پیشرفتشو پارسال تموم کردم ولی همش یادم نمونده . حدود ۷۰% لغتا یادم مونده . من تقریبا تافلو از مهر زدم حدود با روزی ۵۰ تا دم کنکور تموم شد .

البته این تاپیک برای پارسال هست اما یه سوال:
به نظر شما برای کنکور، لغات پیشرفته‌اش هم لازمه؟
نه تنها لازمه بلکه با همه اینا بازم توی کنکور کم میاری

کسی نرم افزار نارسیس ۵۰۴ رو یه دور کامل تمام کرد؟ - sir_ams - 07 شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۲۹ ب.ظ

منم همین رو میگم!
امسال زبان آی تی سخت بود . به نظر من باید برای امتحان آیلتس آماده شد :دی