تالار گفتمان مانشت
PDF رتبه، درصدها و محل قبولی علوم کامپیوتر سال ۹۳تا۹۵ + کف قبولی - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
PDF رتبه، درصدها و محل قبولی علوم کامپیوتر سال ۹۳تا۹۵ + کف قبولی - RezaTaheri - 14 تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۳۹ ب.ظ

داوطلبین رشته علوم کامپیوتر ۹۵ (و حتی ۹۴ و ۹۳) که اطلاعاتشان در این لیست نیامده، اعلام کنند تا اضافه شوند

حاوی رتبه، درصد و محل قبولی سال های ۹۳ ، ۹۴ و ۹۵

+ کف قبولی ۹۵ (اطلاعات مندرج در کارنامه نهایی)

PDF رتبه، درصدها و محل قبولی علوم کامپیوتر سال ۹۳تا۹۵ (ناقص) - RezaTaheri - 08 شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۵۷ ب.ظ

ویرایش اول

PDF رتبه، درصدها و محل قبولی علوم کامپیوتر سال ۹۳تا۹۵ (ناقص) - RezaTaheri - 09 شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۵۷ ق.ظ

ویرایش دوم (یه چیز عجیب، رتبه ۳۸۲ شبانه تبریز-سیستم هوشمند قبول شده)

PDF رتبه، درصدها و محل قبولی علوم کامپیوتر سال ۹۳تا۹۵ - RezaTaheri - 09 شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۲۳ ب.ظ

ویرایش سوم

PDF رتبه، درصدها و محل قبولی علوم کامپیوتر سال ۹۳تا۹۵ - RezaTaheri - 10 شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۲۴ ق.ظ

ویرایش چهارم

PDF رتبه، درصدها و محل قبولی علوم کامپیوتر سال ۹۳تا۹۵ - RezaTaheri - 11 شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۱۹ ق.ظ

ویرایش پنجم (با تشکر از دوست عزیز amircs برای اطلاع رسانی از محل قبولی ۵ داوطلب جدید علوم کامپیوتر)

PDF رتبه، درصدها و محل قبولی علوم کامپیوتر سال ۹۳تا۹۵ - RezaTaheri - 11 شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۴۰ ب.ظ

ویرایش ششم (با تشکر از دوست عزیز yoones.rezaei برای اطلاع رسانی از محل قبولی دوستان خود، رتبه ۱۳۱ شبانه امیرکبیر-بدون گرایش و همچنین رتبه ۴۴ روزانه دانشگاه تهران)

RE: PDF رتبه، درصدها و محل قبولی علوم کامپیوتر سال ۹۳تا۹۵ - RezaTaheri - 12 شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۲۸ ب.ظ

ویرایش هفتم (قبولی های دانش هم جالبه، همه علوم کامپیوتر قبول شدن)

PDF رتبه، درصدها و محل قبولی علوم کامپیوتر سال ۹۳تا۹۵ + PDF کف قبولی - RezaTaheri - 14 شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۵۷ ق.ظ

ویرایش هشتم:
فایل کف قبولی قرار گرفت
از امروز فایل کف قبولی هم بروزرسانی میشه

PDF رتبه، درصدها و محل قبولی علوم کامپیوتر سال ۹۳تا۹۵ + کف قبولی - RezaTaheri - 14 شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۴۷ ب.ظ

ویرایش نهم (کف قبولی)

PDF رتبه، درصدها و محل قبولی علوم کامپیوتر سال ۹۳تا۹۵ + کف قبولی - RezaTaheri - 15 شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۴۶ ق.ظ

ویرایش دهم (کف قبولی)

PDF رتبه، درصدها و محل قبولی علوم کامپیوتر سال ۹۳تا۹۵ + کف قبولی - RezaTaheri - 17 شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۲۱ ق.ظ

ویرایش ۱۱ ام (کارنامه نهایی رتبه ۷۴ اضافه شد)

PDF رتبه، درصدها و محل قبولی علوم کامپیوتر سال ۹۳تا۹۵ + کف قبولی - thxli - 21 شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۰۶ ب.ظ

لینک مشکلی نداره؟ من نمیتونم بازش کنم!

RE: PDF رتبه، درصدها و محل قبولی علوم کامپیوتر سال ۹۳تا۹۵ + کف قبولی - RezaTaheri - 21 شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۵۰ ب.ظ

(۲۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۰۶ ب.ظ)thxli نوشته شده توسط:  لینک مشکلی نداره؟ من نمیتونم بازش کنم!
برای من که باز میشه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

میخوای لینک کمکی بدم؟ (جای دیگه آپلود کنم)

PDF رتبه، درصدها و محل قبولی علوم کامپیوتر سال ۹۳تا۹۵ + کف قبولی - RezaTaheri - 22 شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۲۵ ب.ظ

ویرایش ۱۲ ام (کارنامه نهایی رتبه ۳۶ اضافه شد)