تالار گفتمان مانشت
جزوه دستنویس درس معماری کامپیوتر خیلی خوش خط و کامل - نسخه‌ی قابل چاپ

جزوه دستنویس درس معماری کامپیوتر خیلی خوش خط و کامل - nekooh - 01 مهر ۱۳۹۰ ۰۳:۲۸ ق.ظ

جزوه دستنویس درس معماری کامپیوتر که خیلی خوش خط و مرتب نوشته شده است و جزوه مفیدی هست

[url=http://dl.parmasoft.ir/download/Jozve/Memari/memari%20computer-mazaheri(
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
]دانلود با لینک مستقیم[/url]

رمز فایلwww.parmasoft.ir

جزوه دستنویس درس معماری کامپیوتر خیلی خوش خط و کامل - mirkhalili - 02 مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۳۳ ب.ظ

لینک خطا میده

RE: جزوه دستنویس درس معماری کامپیوتر خیلی خوش خط و کامل - nekooh - 03 مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۴۰ ق.ظ

(۰۲ مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۳۳ ب.ظ)mirkhalili نوشته شده توسط:  لینک خطا میده

لینک رو چکش کردم مشکلی نداشت حتما در اون لحظه که شما امتحان کردی سرور مشکل داشته

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
هم لینک منبعش هست

جزوه دستنویس درس معماری کامپیوتر خیلی خوش خط و کامل - Parva - 21 تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۵۴ ب.ظ

لینک مشکل داره

جزوه دستنویس درس معماری کامپیوتر خیلی خوش خط و کامل - fatemesoleimani - 20 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۰ ب.ظ

سلام
لینکش مشکل داره دانلود نمیشه

جزوه دستنویس درس معماری کامپیوتر خیلی خوش خط و کامل - sajadmoradi11 - 24 آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۴۸ ب.ظ

سلام مشکل داشت دانلود نشد لینکو عوض کنید

جزوه دستنویس درس معماری کامپیوتر خیلی خوش خط و کامل - sayejoon - 02 دى ۱۳۹۱ ۱۱:۲۷ ب.ظ

سلام
کسی میتونه ویدیو درس معماری رو برام بده؟خیلی برام مهمه.امتحان داریم و من هیجی بلد نیستم

جزوه دستنویس درس معماری کامپیوتر خیلی خوش خط و کامل - hp1361 - 18 دى ۱۳۹۱ ۰۸:۴۲ ق.ظ

سلام

از لینک زیر میتونی ویدئوی استاد گودرزی از استادیاران دانشگته شریف رو دانلود کنی

موفق باشی

RE: جزوه دستنویس درس معماری کامپیوتر خیلی خوش خط و کامل - AZARMEHR - 09 آبان ۱۳۹۲ ۰۳:۴۰ ب.ظ

لینک صحیح:

[/url]

"http://dl.parmasoft.ir/download/Jozve/Memari/memari%20computer-mazaheri(
دقت کنید بر پرانتر یک فاصله خالی هست)

جزوه دستنویس درس معماری کامپیوتر خیلی خوش خط و کامل - kashti - 09 آبان ۱۳۹۲ ۰۴:۱۳ ب.ظ

سلام .
از این آدرس بگیرید

جزوه دستنویس درس معماری کامپیوتر خیلی خوش خط و کامل - PardisMaster - 24 آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۲۹ ق.ظ

سلام نشد دانلودش کنم ! مشکلش چیه ؟ میشه لطفا راهنمایی کنید ؟

جزوه دستنویس درس معماری کامپیوتر خیلی خوش خط و کامل - parastoo26 - 19 دى ۱۳۹۲ ۰۲:۰۶ ق.ظ

سلام مرسی از جزوه من از این لینک گرفتم دانلود مشکلی نداشت