تالار گفتمان مانشت
کارت سلامت - کارت بهداشت - نسخه‌ی قابل چاپ

کارت سلامت - کارت بهداشت - skytower_19 - 24 شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۱۴ ب.ظ

سلام. ظاهرا بخشنامه اومده همه ورودی های جدید ارشد (و شاید هم کلیه مقاطع من اطلاع ندارم) باید وقت بگیرن برن کلینیک و کارت سلامت بگیرن. کسی رفته؟ دقیقا چیکار میکنن؟

RE: کارت سلامت - کارت بهداشت (بامبولی جدید!؟) - dr.a_AI - 24 شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۲۳ ب.ظ

کلینیک که نمیخواد برید. همون محیط دانشگاه چنین امکانی رو فراهم میکنه. البته نمیدونم شاید طوری که شما میگید دانشگاه هایی باشه که چنین نباشه ولی هم واسه کارشناسی و هم ارشدم خود دانشگاه محیطشو داشت
چیز خاصی نیست. یه فرم پر میکنید که اطلاعات خودتون و بیماری های خاص احتمالی خونواده رو توش وارد میکنید، قد و وزن میگیرن و یه بینایی سنجی معمولی از همونا که یه چشتو ببند این شکله چپه یا راست و فلان. یه چوب بستنی میذارن دهن تو یه حرکت دورانی سریع دندونا رو چک میکنن و نهایتا همینا رو میبرید میدید به (مثلا) دکتر فشار خون میگیره و براساس اطلاعاتی که تو فرم وارد کردی و نتایج مراحلی که تا اونجا گذروندی ممکنه توصیه هایی داشته باشه. البته مراحل ممکنه جابجا باشه، من همینجوری یه ترتیبی گفتم
برای کارشناسی یادمه خون هم میگرفتن و گروه خونی مشخص میکردن ولی واسه ارشد نه.
کلیه مقاطع میومدن واسه تست بهداشت

کارت سلامت - کارت بهداشت (بامبولی جدید!؟) - skytower_19 - 24 شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۳۲ ب.ظ

حالا اومدیم و طرف تشخیص داد دندون و فشار و فلان و چنان میزون نیست. اینطوری از فردا باید بیفتیم دنبال اثبات اینکه درسته.

کارت سلامت - کارت بهداشت (بامبولی جدید!؟) - Amoojan - 24 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۲۶ ب.ظ

چقدر سخت میگیرین بابا... همش فرمالیته هست...
دوستان توجه کنید که اینجا ایرانه! Big Grin

کارت سلامت - کارت بهداشت (بامبولی جدید!؟) - matt2007 - 25 شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۰۰ ق.ظ

قند خون
فشار
قد
وزن
بینایی
دندون
چیزی نیست نگران نباشید اتفاقی نمیفته دیگه فکر نمیکنم کسی ضعیف تر از من باشه Smile)‌
با این دو تا تست هم که قرار نیست بیماری های خاص کسی رو تشخیص بدن
فقط یه تشکیل پرونده سادست
خلبان که قرار نیست بشیم

کارت سلامت - کارت بهداشت (بامبولی جدید!؟) - skytower_19 - 26 شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۱۰ ب.ظ

انشاالله که همینطور باشه.

کارت سلامت - کارت بهداشت - skytower_19 - 09 مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۰۲ ق.ظ

کسی نرفته؟

کارت سلامت - کارت بهداشت - skytower_19 - 09 مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۲۷ ب.ظ

خودم رفتم. کاملا فرمالیته بود. کلا ۱۰ دقیقه طول کشید.