تالار گفتمان مانشت
مهندسی مخابرات امن دانشگاه آزاد اهر - نسخه‌ی قابل چاپ

مهندسی مخابرات امن دانشگاه آزاد اهر - Reyhan94 - 24 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۴۵ ق.ظ

سلام دوستان. من امسال برا ارشد مهندسی،مخابرات امن اهر قبول شدم. کسی میدونه کلا مخابرات امن چی،هست و سطح این دانشگاه چطوره و ارزش داره برم یا نه؟ و آیا از همکلاسیهای احتمالی کسی اینجا هست که باهم آشنا بشیم؟

فرستاده شده از C6603ِ من با Tapatalk

RE: مهندسی مخابرات امن دانشگاه آزاد اهر - Reyhan94 - 24 شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۴۶ ب.ظ

کسی نیست جوابی،برا این تاپیک بنویسه؟

RE: مهندسی مخابرات امن دانشگاه آزاد اهر - Reyhan94 - 26 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۴۶ ق.ظ

ایها المانشتیان عزیز. لطفا اگه کسی از مخابرات امن و آینده ی این رشته اطلاعی داره یک یاری بکنین. مرسی

مهندسی مخابرات امن دانشگاه آزاد اهر - irpersian20 - 26 شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۱۳ ق.ظ

(۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۴۵ ق.ظ)Reyhan94 نوشته شده توسط:  سلام دوستان. من امسال برا ارشد مهندسی،مخابرات امن اهر قبول شدم. کسی میدونه کلا مخابرات امن چی،هست و سطح این دانشگاه چطوره و ارزش داره برم یا نه؟ و آیا از همکلاسیهای احتمالی کسی اینجا هست که باهم آشنا بشیم؟

سلام
بهترین راه دانلود چارت هست و بعد برید مدیرگروه رو ببنید و باهاش حرف بزنید و چارت رو ازش بگیرید

مهندسی مخابرات امن دانشگاه آزاد اهر - Behnam‌ - ۲۶ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۲۹ ق.ظ

محل سکونتتون کجاست؟

RE: مهندسی مخابرات امن دانشگاه آزاد اهر - mmm1374 - 26 شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۵۹ ق.ظ

(۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۴۵ ق.ظ)Reyhan94 نوشته شده توسط:  سلام دوستان. من امسال برا ارشد مهندسی،مخابرات امن اهر قبول شدم. کسی میدونه کلا مخابرات امن چی،هست و سطح این دانشگاه چطوره و ارزش داره برم یا نه؟ و آیا از همکلاسیهای احتمالی کسی اینجا هست که باهم آشنا بشیم؟

با عرض سلام
این منابع رو مطالعه بفرمایید امیدوارم مورد توجه تون قرار بگیره

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.