تالار گفتمان مانشت
کارنامه نهایی ارشد ۱۳۹۴ - نسخه‌ی قابل چاپ

کارنامه نهایی ارشد ۱۳۹۴ - so@ - 12 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۱۷ ب.ظ

باسلام
کارنامه نهایی روی سایت سنجش قرار گرفت .

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

کارنامه نهایی ارشد ۱۳۹۴ - nazanin2020 - 12 شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۵۰ ب.ظ

با توجه ب چیزایی ک من فهمیدم این کارنامه کاربردی نداره :|

بیشتر برای حرص دادن ب کار میره Big Grin

کارنامه نهایی ارشد ۱۳۹۴ - ali blhj - 12 شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۱۷ ب.ظ

آره بیشتر به درد سال بعدی ها می خوره.

RE: کارنامه نهایی ارشد ۱۳۹۴ - niiiliii70 - 12 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۰۱ ب.ظ

دوستان کسی میدونه رتبه داوطلب و آخرین رتبه قبولی تو هر کد رشته تو کارنامه نهایی بر چه اساسی هستش؟

RE: کارنامه نهایی ارشد ۱۳۹۴ - R4MT1N - 12 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۲۲ ب.ظ

(۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۰۱ ب.ظ)niiiliii70 نوشته شده توسط:  دوستان کسی میدونه رتبه داوطلب و آخرین رتبه قبولی تو هر کد رشته تو کارنامه نهایی بر چه اساسی هستش؟
اگه درست متوجه شده باشم، رتبه داوطلب رتبه شما بین کساییه که این رشته رو انتخاب کردن
رتبه آخرین نفر قبولی هم یعنی رتبه آخرین کسی که تونسته تو این رشته قبول بشه

RE: کارنامه نهایی ارشد ۱۳۹۴ - niiiliii70 - 12 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۴۰ ب.ظ

(۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۲۲ ب.ظ)R4MT1N نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۰۱ ب.ظ)niiiliii70 نوشته شده توسط:  دوستان کسی میدونه رتبه داوطلب و آخرین رتبه قبولی تو هر کد رشته تو کارنامه نهایی بر چه اساسی هستش؟
اگه درست متوجه شده باشم، رتبه داوطلب رتبه شما بین کساییه که این رشته رو انتخاب کردن
رتبه آخرین نفر قبولی هم یعنی رتبه آخرین کسی که تونسته تو این رشته قبول بشه

ممنون

کارنامه نهایی ارشد ۱۳۹۴ - pe.esf - 13 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۰۴ ق.ظ

من که چیز زیادی دستگیرم نشد حتی نفهمیدم چندمین نفد قبولی بودم؟!!؟!!

RE: کارنامه نهایی ارشد ۱۳۹۴ - ali blhj - 13 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۵۲ ق.ظ

(۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۰۴ ق.ظ)pe.esf نوشته شده توسط:  من که چیز زیادی دستگیرم نشد حتی نفهمیدم چندمین نفد قبولی بودم؟!!؟!!

من چیزی که فهمیدم این بود که اون قدرها هم که فکر می کردم لب مرز نبودم. واقعا هم پوشانی بیشتر شد. با این رتبه نرم افزار های مدرس و بهشتی و علم وصنعت هم رسونده بودم.

RE: کارنامه نهایی ارشد ۱۳۹۴ - pe.esf - 13 شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۱۰ ب.ظ

(۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۵۲ ق.ظ)ali blhj نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۰۴ ق.ظ)pe.esf نوشته شده توسط:  من که چیز زیادی دستگیرم نشد حتی نفهمیدم چندمین نفد قبولی بودم؟!!؟!!

من چیزی که فهمیدم این بود که اون قدرها هم که فکر می کردم لب مرز نبودم. واقعا هم پوشانی بیشتر شد. با این رتبه نرم افزار های مدرس و بهشتی و علم وصنعت هم رسونده بودم.
یعنی بهشتی و علم وصنعت و تربیت میاوردین؟
واقعا امسال هم پوشانی عالی بود راضیم ازشون

RE: کارنامه نهایی ارشد ۱۳۹۴ - ali blhj - 14 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۲۵ ق.ظ

(۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۱۰ ب.ظ)pe.esf نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۵۲ ق.ظ)ali blhj نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۰۴ ق.ظ)pe.esf نوشته شده توسط:  من که چیز زیادی دستگیرم نشد حتی نفهمیدم چندمین نفد قبولی بودم؟!!؟!!

یعنی بهشتی و علم وصنعت و تربیت میاوردین؟
واقعا امسال هم پوشانی عالی بود راضیم ازشون

اره اوردم عجیبترش هم این بود که نفرآخر هیچ کدوم نبودم. حتما به خاطر هم پوشانی هستش وگرنه ظرفیت که تغییر انچنانی نکرد.

RE: کارنامه نهایی ارشد ۱۳۹۴ - dr.a_AI - 14 شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۴۹ ق.ظ

من حتی الزهرا، خوارزمی و شیراز رو هم میاوردم. مخصوصا اصفهان که اصلا انتظار نداشتم و شوکه شدم. همش فکر میکردم باید بار و بندیلو ببندم برم تبریز. چند وقت پیشم که فامیل مسافرت رفتن تبریز وقتی برگشتن اعتراض کردم که چرا عکس اینقدر کم گرفتن که من قبل از رفتن یکم با چهره شهر آشنا میشدم Smile

کارنامه نهایی ارشد ۱۳۹۴ - pe.esf - 15 شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۱۹ ب.ظ

من هم اصلا فکر بهشتس رو نمیکردم
پس همش به خاطر هم پوشانی ها بوده دسش درد نکنه Big Grin

کارنامه نهایی ارشد ۱۳۹۴ - elnaz-m - 21 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۲۱ ب.ظ

منظورتون در مورد همپوشانی چیه؟