تالار گفتمان مانشت
چی بگم واقعا ؟؟!! - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴
RE: قطعی شد !! شبکه و رایانش امن : زیرگروه مهندسی کامپیوتر - سلطانی - ۲۲ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۰۲ ق.ظ

سلام دوستان
من دوباره از سیستم پاسخگویی سنجش پرسیدم تکلیف چیه و بعد از یک هفته بالاخره یه جواب بهم داد. تفسیرش با خودتون

پ.ن: تفسیر من که اینه که زیرگروه کامپیوتر میشه.Rolleyes

RE: قطعی شد !! شبکه و رایانش امن : زیرگروه مهندسی کامپیوتر - Innocence - 22 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۲۸ ق.ظ

(۲۲ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۰۲ ق.ظ)سلطانی نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من دوباره از سیستم پاسخگویی سنجش پرسیدم تکلیف چیه و بعد از یک هفته بالاخره یه جواب بهم داد. تفسیرش با خودتون

عکستون باز نمیشه..

RE: قطعی شد !! شبکه و رایانش امن : زیرگروه مهندسی کامپیوتر - سلطانی - ۲۲ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۴۸ ق.ظ

(۲۲ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۲۸ ق.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط:  
(22 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۰۲ ق.ظ)سلطانی نوشته شده توسط:  سلام دوستان

عکستون باز نمیشه..
ااا چرا؟Huh
واسه خودم که باز میشه

RE: قطعی شد !! شبکه و رایانش امن : زیرگروه مهندسی کامپیوتر - Innocence - 22 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۴۹ ق.ظ

(۲۲ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۴۸ ق.ظ)سلطانی نوشته شده توسط:  
(22 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۲۸ ق.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط:  
(22 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۰۲ ق.ظ)سلطانی نوشته شده توسط:  سلام دوستان

عکستون باز نمیشه..
ااا چرا؟Huh
واسه خودم که باز میشه
نمیدونم والا

RE: قطعی شد !! شبکه و رایانش امن : زیرگروه مهندسی کامپیوتر - سلطانی - ۲۲ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۵۳ ق.ظ

این چی؟ باز میشه؟

RE: قطعی شد !! شبکه و رایانش امن : زیرگروه مهندسی کامپیوتر - Innocence - 22 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۵۴ ق.ظ

(۲۲ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۵۳ ق.ظ)سلطانی نوشته شده توسط:  این چی؟ باز میشه؟
آره باز شد

واویلا پس

قطعی شد !! شبکه و رایانش امن : زیرگروه مهندسی کامپیوتر - Goli.Raad - 22 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۵۹ ق.ظ

سلام. با این حرفا معلومه که هنوز مشخص نیست زیر گروه کدومه و بهتره تا دیر نشده خودمون اقدام کنیم!!!
بعضی از دوستان ۲ ماه پیش توی مانشت نامه نوشتن و امضا جمع کردن تا برن وزارت و بصورت حضوری اعتراض کنن اما چون جمعیت کمی حاضر بود موفق نشدند. مبنای اعتراض هم این بود: "چون کنکور کارشناسی ارشد ۹۵ مختص فارغ‌التحصیلان ورودی سال ۹۱ و قبل از آن است و با توجه به اینکه تغییر گرایش فناوری اطلاعات به مجموعه کامپیوتر در مقطع کارشناسی برای ورودی‌های ۹۲ اعمال گردید، بدیهی است این تغییرات در مقطع کارشناسی ارشد سال ۹۶ و بعد از آن اعمال گردد" که کاملاً درست و منطقی است.

بهرحال اگه دوستان میخوان امنیت و شبکه (به دلیل فوق) برای امسالم توی آیتی باقی بمونه اعلام کنن تا دوباره پیگیر نامه و اعتراض حضوری و اینها بشیم.

RE: قطعی شد !! شبکه و رایانش امن : زیرگروه مهندسی کامپیوتر - Innocence - 22 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۴۱ ب.ظ

(۲۲ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۵۹ ق.ظ)Goli.Raad نوشته شده توسط:  سلام. با این حرفا معلومه که هنوز مشخص نیست زیر گروه کدومه و بهتره تا دیر نشده خودمون اقدام کنیم!!!
بعضی از دوستان ۲ ماه پیش توی مانشت نامه نوشتن و امضا جمع کردن تا برن وزارت و بصورت حضوری اعتراض کنن اما چون جمعیت کمی حاضر بود موفق نشدند. مبنای اعتراض هم این بود: "چون کنکور کارشناسی ارشد ۹۵ مختص فارغ‌التحصیلان ورودی سال ۹۱ و قبل از آن است و با توجه به اینکه تغییر گرایش فناوری اطلاعات به مجموعه کامپیوتر در مقطع کارشناسی برای ورودی‌های ۹۲ اعمال گردید، بدیهی است این تغییرات در مقطع کارشناسی ارشد سال ۹۶ و بعد از آن اعمال گردد" که کاملاً درست و منطقی است.

بهرحال اگه دوستان میخوان امنیت و شبکه (به دلیل فوق) برای امسالم توی آیتی باقی بمونه اعلام کنن تا دوباره پیگیر نامه و اعتراض حضوری و اینها بشیم.
سلام .. کاملا درست میفرمایید منم با شما موافقم منتها مثلا خود من اصفهانم اینکه حضوری برای اعتراض بیام خیلی سخته اگه بچه هایی ک تهران هستن این حرکت رو بزنن خیلی عالی میشه

قطعی شد !! شبکه و رایانش امن : زیرگروه مهندسی کامپیوتر - saharitst - 22 شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۲۳ ب.ظ

تا زمان ثبت نام جواب درست و درمون نمیدن..با توجه به تغییر زمان کنکور ارشد از بهمن به اردیبهشت احتمالش خیلی زیاده که تو دفترچه گرایشهای شبکه و امنیت زیر مجموعه کامپیوتر باشن ولی خیلی نامردیه واقعا این کار..بچه های کامپیوتر مشکلی برای ارشد ای تی ندارند ولی ای تیها خیلی به مشکل میخورن..باید این تغییرات برای سال بعد باشه نه امسال

RE: قطعی شد !! شبکه و رایانش امن : زیرگروه مهندسی کامپیوتر - Innocence - 22 شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۲۴ ب.ظ

(۲۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۲۳ ب.ظ)saharitst نوشته شده توسط:  تا زمان ثبت نام جواب درست و درمون نمیدن..با توجه به تغییر زمان کنکور ارشد از بهمن به اردیبهشت احتمالش خیلی زیاده که تو دفترچه گرایشهای شبکه و امنیت زیر مجموعه کامپیوتر باشن ولی خیلی نامردیه واقعا این کار..بچه های کامپیوتر مشکلی برای ارشد ای تی ندارند ولی ای تیها خیلی به مشکل میخورن..باید این تغییرات برای سال بعد باشه نه امسال
آره خب .. بچه های کامپیوتر خیلی خوش ب حالشون میشه

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

RE: قطعی شد !! شبکه و رایانش امن : زیرگروه مهندسی کامپیوتر - Innocence - 23 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۴۵ ب.ظ

بچه ها کسی لینک مجموعه سوالات کنکور ارشد آی تی ده سال اخیر رو داره برای دانلود؟؟

RE: قطعی شد !! شبکه و رایانش امن : زیرگروه مهندسی کامپیوتر - ali77 - 23 شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۵۷ ب.ظ

(۲۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۴۵ ب.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط:  بچه ها کسی لینک مجموعه سوالات کنکور ارشد آی تی ده سال اخیر رو داره برای دانلود؟؟

توصیه اکید میکنم سوالات ۳سال اخر رشته که میخواین امتحجان بدین تا عید نزدین حتی نگاهشم نکنین تا بعدا بهتون بگم چیکار کنین واسه تس تزدم
تا سال ۹۱ بیشتر تست نزنین توصیه اکید میکنم

RE: قطعی شد !! شبکه و رایانش امن : زیرگروه مهندسی کامپیوتر - Innocence - 23 شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۳۸ ب.ظ

(۲۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۵۷ ب.ظ)ali77 نوشته شده توسط:  
(23 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۴۵ ب.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط:  بچه ها کسی لینک مجموعه سوالات کنکور ارشد آی تی ده سال اخیر رو داره برای دانلود؟؟

توصیه اکید میکنم سوالات ۳سال اخر رشته که میخواین امتحجان بدین تا عید نزدین حتی نگاهشم نکنین تا بعدا بهتون بگم چیکار کنین واسه تس تزدم
تا سال ۹۱ بیشتر تست نزنین توصیه اکید میکنم
آهان .. ممنون

قطعی شد !! شبکه و رایانش امن : زیرگروه مهندسی کامپیوتر - arsin - 24 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۴۰ ب.ظ

اینم از لینک گروه تلگرام بچه های ارشد ۹۵ آی تی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

قطعی شد !! شبکه و رایانش امن : زیرگروه مهندسی کامپیوتر - Scorpi0ns - 31 شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۱۷ ق.ظ

سلام دوستان
خبر قطعی دارم...
متاسفانه، متاسفانه.. این تغییرات اعمال شده!!
دو گرایش به مهندسی کامپیوتر پیوستن
من فارق التحصیل امنیت اطلاعات از آی تی بودم و کنکور آی تی دادم
و دانشگاه امام رضا مشهد هم قبول شدم
موقع ثبت نام هم به اسم آی تی بود رشتم ، یعنی فناوری اطلاعات - امنیت اطلاعات
ولی موقع ای که چارت درسی رو به من دادن متوجه شدم که مهندسی کامپیوتر گرایش رایانش امن شده
واقعا سیاست های غلطی که وزارت علوم میگیره مزحک هستش
مثل این میمونه بری ماست بخری جعبش ماست باشه اما داخلش نوشابه ریخته باشن
یک کلمه بگم، گول خوردیم...
کلیه دروس عوض شده، یعنی چارتی که امنیت اطلاعات داشت با رایانش امن کاملا فرق میکنه، فقط چندتا درس که تغییری نداشته
این حرکت کاملا نامردی بود
حد اقل از سال دیگه اعمال میشد
دفترچه امسال که اومد اول عوض شده بود اما بعد اصلاحیه خورد برگشت به فناوری اطلاعات
در اخر باید بگم ننگ به وزارت علوم و سازمان سنجش