تالار گفتمان مانشت
مشکل در اجرای localhost در php - نسخه‌ی قابل چاپ

مشکل در اجرای localhost در php - shamim_s - 10 تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۵۸ ب.ظ

سلام دوستان و مهندسان عزیز مانشت

من وقتی کد میزنم در phpstorm بعدش میخوام تو لوکال هاست ببینم پیجمو خطا ی زیر را میده

Apache/2.4.9 (Win64) PHP/5.5.12 Server at localhost Port 80

برای رفع این خطا چکار کنم؟؟؟Shy

مشکل در اجرای localhost در php - Riemann - 10 تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۲۲ ب.ظ

(۱۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۵۸ ب.ظ)shamim_s نوشته شده توسط:  برای رفع این خطا چکار کنم؟؟؟Shy
سرور اجرا شده؟ phpmyadmin و این چیزا رو میتونی وارد بشی؟

RE: مشکل در اجرای localhost در php - shamim_s - 10 تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۲۶ ب.ظ

(۱۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۲۲ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(10 تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۵۸ ب.ظ)shamim_s نوشته شده توسط:  برای رفع این خطا چکار کنم؟؟؟Shy
سرور اجرا شده؟ phpmyadmin و این چیزا رو میتونی وارد بشی؟
بله وقتی اجرا میشه این خطا رو میده.

خوب باید دقیقا کدوم قسمت برم از php my admin چه تنظیماتی انجام بدم؟؟Shy

مشکل در اجرای localhost در php - codin - 10 تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۳۰ ب.ظ

این خطا نیست در واقع نشون دهنده اینه سروتون بالا اومده.احتمالا اون مسیری که url میزنین وجود نداره. یادآوری می کنم که شما باید فایلی که میخواین اجرا بشه رو در پوشه www (اگر اشتباه نکنم) در فولدر مربوط به نصب سرورتون قرار بدین

مشکل در اجرای localhost در php - Riemann - 10 تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۳۱ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مشکل در اجرای localhost در php - shamim_s - 10 تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۳۹ ب.ظ

خوب من سیو کردم اون آدرسم میزنم پیچ باز میشه و اسم فایل میاد و پایین اون پیغام بالا که گفتم.

خوب دیگه نمیدونم چیکار کنم؟؟

مشکل در اجرای localhost در php - Riemann - 10 تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۴۴ ب.ظ

ببینید، اول کار نمیخواد برید سمت phpstorm، شما یه فایل ساده hello world بساز، ببین میتونی اینو اجرا کنی یا خیر؟
چند تا مرحله باید بری اول xamp یا یکی از مشتقاتش رو نصب کنی، بعد وب سرور رو از منوی xamp اجرا کنی، فایل Php خودتو بزاری توی پوشه ی htdocs یا wwwroot فک کنم، بعد بری توی آدرس بار مرورگر این ادرس رو بزنی
localhost/hello.php
این مراحل رو برو، ببین چیزی چاپ میشه یا خیر؟

مشکل در اجرای localhost در php - MiladCr7 - 10 تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۵۰ ب.ظ

سلام wamp یا xampp اگه نصب کرده باشید ببینید وقتی اجرا میکنید اون علامتشون سبز رنگ شده یا نه !!!اگه سبز باشه که یعنی مشکلی نداره .ولی اگه سبز نشده مشکل دارن.چون wamp یا xampp برای کار کردن از پورت ۸۰ استفاده میکنن.حالا شما یه نرم افزارای دیگه دارید که این پورت رو در اختیار گرفتن .این خطا هم به همین علت هستش فک کنم

RE: مشکل در اجرای localhost در php - shamim_s - 10 تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۱۹ ب.ظ

(۱۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۳۰ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  این خطا نیست در واقع نشون دهنده اینه سروتون بالا اومده.احتمالا اون مسیری که url میزنین وجود نداره. یادآوری می کنم که شما باید فایلی که میخواین اجرا بشه رو در پوشه www (اگر اشتباه نکنم) در فولدر مربوط به نصب سرورتون قرار بدین

ممنون ازتون مشکلم حل شدShy

(۱۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۴۴ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  ببینید، اول کار نمیخواد برید سمت phpstorm، شما یه فایل ساده hello world بساز، ببین میتونی اینو اجرا کنی یا خیر؟
چند تا مرحله باید بری اول xamp یا یکی از مشتقاتش رو نصب کنی، بعد وب سرور رو از منوی xamp اجرا کنی، فایل Php خودتو بزاری توی پوشه ی htdocs یا wwwroot فک کنم، بعد بری توی آدرس بار مرورگر این ادرس رو بزنی
localhost/hello.php

ممنون از شما.

مشکل از این بود که پوشه نصب در جایی دیگه ای کپی میشد

امتحان کردم مشکلم حل شدShy

(۱۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۵۰ ب.ظ)MiladCr7 نوشته شده توسط:  سلام wamp یا xampp اگه نصب کرده باشید ببینید وقتی اجرا میکنید اون علامتشون سبز رنگ شده یا نه !!!اگه سبز باشه که یعنی مشکلی نداره .ولی اگه سبز نشده مشکل دارن.چون wamp یا xampp برای کار کردن از پورت ۸۰ استفاده میکنن.حالا شما یه نرم افزارای دیگه دارید که این پورت رو در اختیار گرفتن .این خطا هم به همین علت هستش فک کنم

نه دوست عزیز wamp server سبز هست بله میدونم برنامه هایی مثل اسکایپ پورت ۸۰ میگیره یا باید این برنامه را حذف کرد یا اگزیت کرد یا پورت wamp server تغییر داد .به هر حال ممنون از شما.Shy

(۱۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۴۴ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  ببینید، اول کار نمیخواد برید سمت phpstorm، شما یه فایل ساده hello world بساز، ببین میتونی اینو اجرا کنی یا خیر؟
localhost/hello.php

نه من تو نت پد اوایل کار میکردم به تازگی در phpstorm دارم کار میکنمTongue

مشکل در اجرای localhost در php - a71ehsan - 13 تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۱۳ ب.ظ

سلام.دوست عزیز شما تنظیمات interpreter در پی اچ پی ستورم رو انجام دادید؟

مشکل در اجرای localhost در php - one hacker alone - 14 تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۱۰ ق.ظ

سلام
شما برنامه رو اجرا کنید بعد تو مرورگر بزنید ۱۲۷/۰/۰/۱ یا localhost
ببینید چه اتفاقی میفته
از چه برنامه ای استفاده میکنید؟ wamp?
شما Visual studio هم نصب دارید؟

RE: مشکل در اجرای localhost در php - tondar.sal - 20 خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۰۱ ب.ظ

منم همین مشکل دارم و اجرا نمیشه

فرستاده شده از LG-D724ِ من با Tapatalk

(۱۴ تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۱۰ ق.ظ)one hacker alone نوشته شده توسط:  سلام
شما برنامه رو اجرا کنید بعد تو مرورگر بزنید ۱۲۷/۰/۰/۱ یا localhost
ببینید چه اتفاقی میفته