تالار گفتمان مانشت
برای طراحی وب سایت از کجا شروع کنم؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

برای طراحی وب سایت از کجا شروع کنم؟ - khadij147 - 29 خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۵۲ ب.ظ

سلام دوست های خوب مانشتی
من می خوام طراحی وب رو شروع کنم. بدون کلاس و خودم یاد بگیرم. تو دانشگاه html کمی کار کردم ممنون میشم راهنماییم کنین و کتاب و یا وب سایت آموزشی و هر نکته ای که فک می کنین کمک می کنه بهم بگین

RE: برای طراحی وب سایت از کجا شروع کنم؟ - rasoul1990 - 29 خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۵۴ ب.ظ

(۲۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۵۲ ب.ظ)khadij147 نوشته شده توسط:  سلام دوست های خوب مانشتی
من می خوام طراحی وب رو شروع کنم. بدون کلاس و خودم یاد بگیرم. تو دانشگاه html کمی کار کردم ممنون میشم راهنماییم کنین و کتاب و یا وب سایت آموزشی و هر نکته ای که فک می کنین کمک می کنه بهم بگین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: برای طراحی وب سایت از کجا شروع کنم؟ - aida! - 29 خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۵۱ ب.ظ

من از اینجا شروع کردم زبان اصلیه ولی ساده

برای طراحی وب سایت از کجا شروع کنم؟ - mmm1374 - 29 خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۰۸ ب.ظ

سلام
شما میتونید فیلم های آموزشی php یا asp رو دانلود کنید و از ب بسم الله اونا شروع کنید
فیلم تاثیرش خیلی بیشتر از کتابه برای آموزش و یادگیری طراحی وب سایت
موفق و پیروز باشید

برای طراحی وب سایت از کجا شروع کنم؟ - tabassomesayna - 29 خرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۰۵ ب.ظ

به نظرم بهتره اول از همه مشخص کنید میخواید تو چه حوزه ای کار کنید.برنامه نویسی موبایل یا وب.حالا اگه وب رو انتخاب کردید PHP یا asp.