تالار گفتمان مانشت
امیرکبیر به شبانه ها خوابگاه میده؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

امیرکبیر به شبانه ها خوابگاه میده؟ - missi90 - 03 خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۵۶ ب.ظ

دوستان کسی اطلاع داره که دانشگاه امیرکبیر و دانشگاه تهران به دانشجویان شبانه اش خوابگاه میده یا نه؟

امیرکبیر به شبانه ها خوابگاه میده؟ - ziba.O - 03 خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۰۱ ب.ظ

چرا دفترچه رو نگاه نمیکنی؟ همه ی دانشگاهها همه ی شرایطشونو نوشتن توش

RE: امیرکبیر به شبانه ها خوابگاه میده؟ - missi90 - 03 خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۰۳ ب.ظ

(۰۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۰۱ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  چرا دفترچه رو نگاه نمیکنی؟ همه ی دانشگاهها همه ی شرایطشونو نوشتن توش

معمولا" شرایط اونی نیست که تو دفتر چه هست

RE: امیرکبیر به شبانه ها خوابگاه میده؟ - ziba.O - 03 خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۰۷ ب.ظ

(۰۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۰۳ ب.ظ)missi90 نوشته شده توسط:  
(03 خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۰۱ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  چرا دفترچه رو نگاه نمیکنی؟ همه ی دانشگاهها همه ی شرایطشونو نوشتن توش

معمولا" شرایط اونی نیست که تو دفتر چه هست

اوکی Cool

امیرکبیر به شبانه ها خوابگاه میده؟ - khordad.girl - 04 خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۲۵ ب.ظ

(۰۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۵۶ ب.ظ)missi90 نوشته شده توسط:  دوستان کسی اطلاع داره که دانشگاه امیرکبیر و دانشگاه تهران به دانشجویان شبانه اش خوابگاه میده یا نه؟
من راجع به خیلی از دانشگاه های تهران در مورد خوابگاه شبانه پرسیدم
کسی نبود که بگه خوابگاه بهشون نمیدن الا اونایی خودشون اون دانشگاه ها درس نخوندن!
ولی اولویت ها به این شکل هست که اول به روزانه ها خوابگاه میدن طبیعتا همه روزانه ها هم شهرستانی نیستن و یه تعداد تهرانی هم هست خب این تعداد جای خالی رو میدن به دانشجوهای شبانه
بر حسب رتبه دختر بودن راه دور بودن...
بستگی به این چیزا هم داره ...

امیرکبیر به شبانه ها خوابگاه میده؟ - Behnam‌ - ۰۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۵۴ ب.ظ

امیرکبیر یه کم سخته چون با کمبود خوابگاه مواجه هست.

امیرکبیر به شبانه ها خوابگاه میده؟ - reza777gh - 04 خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۱۱ ب.ظ

سلام
امسال که به ما راحت دادن
تازه جا زیاد هم داشتن
ولی ۹۲ ای ها خیلی داغون بودن به خیلی هاشون نداده بودن

RE: امیرکبیر به شبانه ها خوابگاه میده؟ - royaarabi - 04 خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۲۶ ب.ظ

اگه شبانه قبول بشیم ونریم یک سال محروم میشیم؟؟؟؟

RE: امیرکبیر به شبانه ها خوابگاه میده؟ - missi90 - 04 خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۴۷ ب.ظ

(۰۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۲۶ ب.ظ)royaarabi نوشته شده توسط:  اگه شبانه قبول بشیم ونریم یک سال محروم میشیم؟؟؟؟

نه محرومیت نداره

امیرکبیر به شبانه ها خوابگاه میده؟ - sixsixsix - 05 خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۰۴ ب.ظ

دوست عزیز من از جمله کسانی هستم که بخاطر خوابگاه دانشگاه رو رها کردم. من پارسال خواجه نصیر شبانه قبول شدم، به همه دری زدم که بهم خوابگاه بدن ولی ندادن که ندادن، حالا هم سربازیم (که ممنونم از خدا و خدایی هم راضی ام، چون بعد از سربازی راحتتر میتونم درس بخونم).
اون موقع بود که فهمیدم دانشگاههای تهران با مشکل خوابگاه مواجهند
ترتیب خوابگاه دادن هم بدین صورته:
اول دانشجویان روزانه دختر و پسر
اگه چیزی اضاف اومد میان اوایل آذر ماه اعلام میکنند که خوابگاه اضاف دارند و اولویتشون با دخترهاست (که این به نفع شماست، البته اگه چیزی اضاف بیاد)
و در نهایت پسرهای شبانه

بهتون بگم که من همون موقع فهمیدم خواجه نصیر و امیرکبیر با مشکل خوابگاه روبه رو هستند. البته شهید بهشتی هم مشکل داشت ولی ظاهرا داشتن اون کوی خوابگاه مشکلاتشون رو تا حد زیادی حل کرده

در مورد خوابگاه های خودگردان هم بگم که هزینشون زیاد بود (حداقل واسه من)

من دو ماه تلاش کردم ولی خوابگاه گیرم نیومد. امیدوارم که این مشکل برای شما و برای هیچ کسی پیش نیاد. البته شما ناامید نشید و به خدا توکل کنید.

RE: امیرکبیر به شبانه ها خوابگاه میده؟ - missi90 - 05 خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۱۵ ب.ظ

(۰۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۰۴ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  دوست عزیز من از جمله کسانی هستم که بخاطر خوابگاه دانشگاه رو رها کردم. من پارسال خواجه نصیر شبانه قبول شدم، به همه دری زدم که بهم خوابگاه بدن ولی ندادن که ندادن، حالا هم سربازیم (که ممنونم از خدا و خدایی هم راضی ام، چون بعد از سربازی راحتتر میتونم درس بخونم).
اون موقع بود که فهمیدم دانشگاههای تهران با مشکل خوابگاه مواجهند
ترتیب خوابگاه دادن هم بدین صورته:
اول دانشجویان روزانه دختر و پسر
اگه چیزی اضاف اومد میان اوایل آذر ماه اعلام میکنند که خوابگاه اضاف دارند و اولویتشون با دخترهاست (که این به نفع شماست، البته اگه چیزی اضاف بیاد)
و در نهایت پسرهای شبانه

بهتون بگم که من همون موقع فهمیدم خواجه نصیر و امیرکبیر با مشکل خوابگاه روبه رو هستند. البته شهید بهشتی هم مشکل داشت ولی ظاهرا داشتن اون کوی خوابگاه مشکلاتشون رو تا حد زیادی حل کرده

در مورد خوابگاه های خودگردان هم بگم که هزینشون زیاد بود (حداقل واسه من)

من دو ماه تلاش کردم ولی خوابگاه گیرم نیومد. امیدوارم که این مشکل برای شما و برای هیچ کسی پیش نیاد. البته شما ناامید نشید و به خدا توکل کنید.

ممنون از جوابتون دوست عزیز
هم چنین از متاسفم که چنین تجربه ای براتون پیش اومده، ولی مطمئنن در مقابل چیزهایی که قراره به دست بیارید چیز کم ارزشی رو از دست دادید.
من هم تصمیم گرفتم شبانه ها رو نزنم و ندادن خوابگاه رو ریسک نکنم، چون دختر هم هستم و برام شرایط سخت تره.
براتون آرزوی موفقیت می کنم Shy