تالار گفتمان مانشت
[memrise.com] اعضا، گروه ها و اطلاعیه ها - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲
[memrise.com] اعضا، گروه ها و اطلاعیه ها - yagmur0022 - 04 خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۵۴ ب.ظ

من خیلی وقت پیش شروع کرده بودم واسه آیلتس...
الانم که اینو پیدا کردم نمیتونم ازش جدا شم ممنون گه معرفیش کردین
خیلی بدرد بخوره....

[memrise.com] اعضا، گروه ها و اطلاعیه ها - NP-Cσмρℓєтє - ۰۴ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۰۲ ب.ظ

سوالی که مطرحه اینه که چرا من نمیتونم اپلیکیشن این سایت رو برای موبایل دانلود کنم؟! اونایی که دانلود کردن میتونن لینک بدن واسه اندروید؟

Re: RE: [memrise.com] اعضا، گروه ها و اطلاعیه ها - farhud - 04 خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۲۶ ب.ظ

(۰۴ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۰۲ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  سوالی که مطرحه اینه که چرا من نمیتونم اپلیکیشن این سایت رو برای موبایل دانلود کنم؟! اونایی که دانلود کردن میتونن لینک بدن واسه اندروید؟

تو بازار هست

[memrise.com] اعضا، گروه ها و اطلاعیه ها - NP-Cσмρℓєтє - ۰۵ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۱۰ ق.ظ

(۰۴ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۲۶ ب.ظ)farhud نوشته شده توسط:  
(04 خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۰۲ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  سوالی که مطرحه اینه که چرا من نمیتونم اپلیکیشن این سایت رو برای موبایل دانلود کنم؟! اونایی که دانلود کردن میتونن لینک بدن واسه اندروید؟

تو بازار هست
و من چقدر از بازار بدم میاد!
خدای من!

RE: [memrise.com] اعضا، گروه ها و اطلاعیه ها - Aliteh - 05 خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۲۷ ب.ظ

(۰۴ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۰۲ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  سوالی که مطرحه اینه که چرا من نمیتونم اپلیکیشن این سایت رو برای موبایل دانلود کنم؟! اونایی که دانلود کردن میتونن لینک بدن واسه اندروید؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
Wink

[memrise.com] اعضا، گروه ها و اطلاعیه ها - NP-Cσмρℓєтє - ۰۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۲۵ ب.ظ

(۰۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۲۷ ب.ظ)Aliteh نوشته شده توسط:  
(04 خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۰۲ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  سوالی که مطرحه اینه که چرا من نمیتونم اپلیکیشن این سایت رو برای موبایل دانلود کنم؟! اونایی که دانلود کردن میتونن لینک بدن واسه اندروید؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
Wink
ممنون ولی لینک دانلودش مشکل داشت

RE: [memrise.com] اعضا، گروه ها و اطلاعیه ها - A V A - 05 خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۴۰ ب.ظ

زهرا بازارو دوس داشته باش!

[memrise.com] اعضا، گروه ها و اطلاعیه ها - kader - 05 خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۵۴ ب.ظ

قابل توجهی که دوستایی که اینقدر زود زود پیشرفت میکنن و کلی خوش به حالشون هست .

من تو یه نرم افزاری خواستم درس اول ۵۰۴ رو امتحان بدم ، از ۳۰ سوال فقط ۱۷ تا درست جواب دادم ، بااینکه لغاتش رو کاملا بلد بودم.

لغت رو تو متن تمرین کردن هم وقت میگیره

من کتاب ۵۰۴ رو هم میخونم بعد یادگرفتن لغاتش تا تو متن هم ببینم استفاده لغات رو ، اینجوری همش عقب میمونم از شماها

[memrise.com] اعضا، گروه ها و اطلاعیه ها - ƊƦЄƛM - 05 خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۰۵ ب.ظ

منم هستم دوستان

(۰۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۵۴ ب.ظ)kader نوشته شده توسط:  من تو یه نرم افزاری خواستم درس اول ۵۰۴ رو امتحان بدم
میشه بگین از چه نرم افزاری استفاده میکنین؟

[memrise.com] اعضا، گروه ها و اطلاعیه ها - پوونه - ۰۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۲۶ ب.ظ

(۰۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۲۳ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  راستی اگه گفتین الان "رقیب" استفاده شده توی کانتکست جمله بالاییم میشه rival یا opponent ؟!
امیدواریم که منظورتون rival بوده باشه Big Grin

RE: [memrise.com] اعضا، گروه ها و اطلاعیه ها - Aliteh - 05 خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۱۲ ب.ظ

(۰۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۲۵ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  
(05 خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۲۷ ب.ظ)Aliteh نوشته شده توسط:  

Wink

دیگه اگه بگین کار نمیکنه همین الان آر پی جی بر میدارم به سر میرم تو مقر داعش ! Big GrinBig Grin

RE: [memrise.com] اعضا، گروه ها و اطلاعیه ها - A V A - 05 خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۱۸ ب.ظ

Kader
بنظرم برای کسانی که برای امتحانهای تستی اماده میشن روش خوبیه، نمیدونم برنامه ای که میگین چیه، ولی بعید میدونم ۴ گزینه ای بوده باشه و حتما جای خالی بوده که پرش کنید، برای سوالای گزینه دار این روش عالیه

[memrise.com] اعضا، گروه ها و اطلاعیه ها - missi90 - 05 خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۳۶ ب.ظ

منم

RE: [memrise.com] اعضا، گروه ها و اطلاعیه ها - NP-Cσмρℓєтє - ۰۶ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۱۱ ق.ظ

(۰۵ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۱۲ ب.ظ)Aliteh نوشته شده توسط:  
(05 خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۲۵ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  
(05 خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۲۷ ب.ظ)Aliteh نوشته شده توسط:  

Wink

دیگه اگه بگین کار نمیکنه همین الان آر پی چی بر میدارم به سر میرم تو مقر داعش ! Big GrinBig Grin
سپاس، جواب داد

RE: [memrise.com] اعضا، گروه ها و اطلاعیه ها - kader - 06 خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۵۳ ق.ظ

(۰۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۰۵ ب.ظ)shademani نوشته شده توسط:  منم هستم دوستان

(۰۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۵۴ ب.ظ)kader نوشته شده توسط:  من تو یه نرم افزاری خواستم درس اول ۵۰۴ رو امتحان بدم
میشه بگین از چه نرم افزاری استفاده میکنین؟
۵۰۴words QUIZ