تالار گفتمان مانشت
انتخاب دانشگاه در معمارى کامپیوتر - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
انتخاب دانشگاه در معمارى کامپیوتر - خانه سبز - ۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۰۶ ق.ظ

صنعتی اصفهان گروه مخابرات شدیدا قوی داره
به مدد گروه مخابرات می تونی کارای مخابرات یعنی شبکه ایی انجام بدی
وگرنه معماری اصفهان براتون بهتره.
برای اپلی مدرک صنعتی اصفهان بهتره.
موندن اصفهان.

RE: انتخاب دانشگاه در معمارى کامپیوتر - amirho3yn - 02 خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۰۷ ق.ظ

(۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۰۶ ق.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  صنعتی اصفهان گروه مخابرات شدیدا قوی داره
به مدد گروه مخابرات می تونی کارای مخابرات یعنی شبکه ایی انجام بدی
وگرنه معماری اصفهان براتون بهتره.
برای اپلی مدرک صنعتی اصفهان بهتره.
موندن اصفهان.
خیلى ممنون

انتخاب دانشگاه در معمارى کامپیوتر - Mahsash - 02 خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۲۹ ق.ظ

مدیرعامل شرکتی که من توش کار می‌کردم کارشناسیش رو صنعتی اصفهان بود سخت‌افزار و بعد ارشد معماری اصفهان می‌خوند. می‌گفت هی به من گفتن اصفهان بهتره کامپیوترش منم زدم اصفهان ولی خیلی پشیمونم. دلیلش هم این بود که صنعتی اصفهان چون صنعتی هست، محیط علمی‌تر و پویاتری داره و اصفهان اصلا اینطور نیست و فقط استادهای بعضا بهتری داره. اون گفت که به کسی توصیه نمی‌کنه حداقل تو سخت‌افزار اصفهان رو به صنعتی اصفهان ترجیح بده. این حرف ایشون مال ۲ سال پیشه. اگر چیزی عوض شده تو این ۲ سال من ازش خبر ندارم دیگه.

RE: انتخاب دانشگاه در معمارى کامپیوتر - amirho3yn - 02 خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۰۸ ق.ظ

(۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۲۹ ق.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  مدیرعامل شرکتی که من توش کار می‌کردم کارشناسیش رو صنعتی اصفهان بود سخت‌افزار و بعد ارشد معماری اصفهان می‌خوند. می‌گفت هی به من گفتن اصفهان بهتره کامپیوترش منم زدم اصفهان ولی خیلی پشیمونم. دلیلش هم این بود که صنعتی اصفهان چون صنعتی هست، محیط علمی‌تر و پویاتری داره و اصفهان اصلا اینطور نیست و فقط استادهای بعضا بهتری داره. اون گفت که به کسی توصیه نمی‌کنه حداقل تو سخت‌افزار اصفهان رو به صنعتی اصفهان ترجیح بده. این حرف ایشون مال ۲ سال پیشه. اگر چیزی عوض شده تو این ۲ سال من ازش خبر ندارم دیگه.
واقعا ممنونم از کمکتون!

انتخاب دانشگاه در معمارى کامپیوتر - The BesT - 02 خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۴۴ ق.ظ

من صنعتی اصفهان را نسبت به اصفهان صد در صد ترجیح میدم.

RE: انتخاب دانشگاه در معمارى کامپیوتر - amirho3yn - 02 خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۰۱ ب.ظ

(۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۴۴ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  من صنعتی اصفهان را نسبت به اصفهان صد در صد ترجیح میدم.

خیلى ممنون ولى میشه دلایلتون رو هم لطف کنید بفرمایید!؟

RE: انتخاب دانشگاه در معمارى کامپیوتر - The BesT - 02 خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۵۰ ب.ظ

(۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۰۱ ب.ظ)amirho3yn نوشته شده توسط:  
(02 خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۴۴ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  من صنعتی اصفهان را نسبت به اصفهان صد در صد ترجیح میدم.

دانشگاه صنعتی بسیار معتبرتر هست.جز۱۰۰ دانشگاه برتر هست.ولی دانشگاه اصفهان فکر کنم حدود ۱۲۰۰دانشگاه برتر هست.صنعتی خیلی سختگیرتر هستند و اساتید بنام و معروفی دارد.دانشگاه اصفهان هم بد نیست.ولی خب من در مقایسه با صنعتی که میبینم دانشگاه اصفهان مثل طبل تو خالی میمونه.اساتید آپ دیت نیستند.البته۱-۲ تا استاد معروف داره.ولی ویژگی و جو بدی که هست اینکه با دانشجویان اصفهانی و دلانشجویانی که از لیسانس اونجا بودند خیلی خوب هستند و این ویژگی توی نمره دادنشون بارز هست. و یکجوری نمره داده میشه که معدل دانشجویان خودشون بالاتر هست تا توی مقاطع بالاتر نگهشون دارند.درصورتیکه دانشجویان دیگری هم بودند که صدپله بیشتر استحقاق برتری را داشتند ولی خب متاسفانه اساتید انگار متوجه نبودند یا نمیخواستند متوجه بشوند!!
البته فیلد کاریتون را توجه کنید.من شنیدم صنعتی بیشتر روی شبکه و گردازش تصویر در معماری کامیپوتر کار میکنند.البته سخت افزاری هم کار میکنند.اصفهان دو گرایش معماری محاسباتی و معماری شبکه داره .در مجموع صنعتی مسلما و قطع به یقین بهتر ازاصفهان هست.البته در گروه نرم افزار اصفهان خیلی قوی تر هست.

RE: انتخاب دانشگاه در معمارى کامپیوتر - amirho3yn - 02 خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۵۷ ب.ظ

(۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۵۰ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(02 خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۰۱ ب.ظ)amirho3yn نوشته شده توسط:  
(02 خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۴۴ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  من صنعتی اصفهان را نسبت به اصفهان صد در صد ترجیح میدم.

دانشگاه صنعتی بسیار معتبرتر هست.جز۱۰۰ دانشگاه برتر هست.ولی دانشگاه اصفهان فکر کنم حدود ۱۲۰۰دانشگاه برتر هست.صنعتی خیلی سختگیرتر هستند و اساتید بنام و معروفی دارد.دانشگاه اصفهان هم بد نیست.ولی خب من در مقایسه با صنعتی که میبینم دانشگاه اصفهان مثل طبل تو خالی میمونه.اساتید آپ دیت نیستند.البته۱-۲ تا استاد معروف داره.ولی ویژگی و جو بدی که هست اینکه با دانشجویان اصفهانی و دلانشجویانی که از لیسانس اونجا بودند خیلی خوب هستند و این ویژگی توی نمره دادنشون بارز هست. و یکجوری نمره داده میشه که معدل دانشجویان خودشون بالاتر هست تا توی مقاطع بالاتر نگهشون دارند.درصورتیکه دانشجویان دیگری هم بودند که صدپله بیشتر استحقاق برتری را داشتند ولی خب متاسفانه اساتید انگار متوجه نبودند یا نمیخواستند متوجه بشوند!!
البته فیلد کاریتون را توجه کنید.من شنیدم صنعتی بیشتر روی شبکه و گردازش تصویر در معماری کامیپوتر کار میکنند.البته سخت افزاری هم کار میکنند.اصفهان دو گرایش معماری محاسباتی و معماری شبکه داره .در مجموع صنعتی مسلما و قطع به یقین بهتر ازاصفهان هست.البته در گروه نرم افزار اصفهان خیلی قوی تر هست.
لطف کردید، ممنونم

RE: انتخاب دانشگاه در معمارى کامپیوتر - amirho3yn - 02 خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۲۸ ب.ظ

از دوستانى که دوره ارشد در صنعتى اصفهان بودند هم خواهش میکنم نظرشون رو بفرمایند!

RE: انتخاب دانشگاه در معمارى کامپیوتر - amirho3yn - 03 خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۵۱ ب.ظ

(۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۲۸ ب.ظ)amirho3yn نوشته شده توسط:  از دوستانى که دوره ارشد در صنعتى اصفهان بودند هم خواهش میکنم نظرشون رو بفرمایند!
کسى نیست از صنعتى کمک کنه؟؟؟؟Big Grin