تالار گفتمان مانشت
تحصیل تو شبانه یک دانشگاه یا تحصیل تو روزانه یک دانشگاه سطح پایینتر - نسخه‌ی قابل چاپ

تحصیل تو شبانه یک دانشگاه یا تحصیل تو روزانه یک دانشگاه سطح پایینتر - ataa - 29 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۲۳ ق.ظ

سلام
ببخشید این چند وقته واسه خود من سوال شده نظر شما چیه؟

RE: تحصیل تو شبانه یک دانشگاه یا تحصیل تو روزانه یک دانشگاه سطح پایینتر - bu-ali-student - 29 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۲۳ ب.ظ

بستگی به هدف- دانشگاه- شرایط مالی و ... داره.اگه هدفت اپلای باشه و دانشگاه UT باشه حتی اگه شرایط مالی هم چندان مناسب نباشه بنظرم حتما حتما ارزش دارهSmileSmileSmile

RE: تحصیل تو شبانه یک دانشگاه یا تحصیل تو روزانه یک دانشگاه سطح پایینتر - pouryafcl - 29 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۵۹ ب.ظ

بستگی داره.ولی من بودم جایی که نزدیکمه رو میزدم حالا چ روزانه چ شبانه.مگر اینکه روزانه جای خفنی باشه

تحصیل تو شبانه یک دانشگاه یا تحصیل تو روزانه یک دانشگاه سطح پایینتر - The BesT - 29 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۳۳ ب.ظ

تحصیل تو شبانه توی مدرک شما هم درج میشه؟؟
اگر درج نمیشه من توصیه میکنم شبانه یک دانشگاه سطح بالا بزنید ارجحیت داره نسبت به روزانه دانشگاه سطح پایینتر

RE: تحصیل تو شبانه یک دانشگاه یا تحصیل تو روزانه یک دانشگاه سطح پایینتر - Behnam‌ - ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۵۹ ب.ظ

(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۳۳ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  تحصیل تو شبانه توی مدرک شما هم درج میشه؟؟
اگر درج نمیشه من توصیه میکنم شبانه یک دانشگاه سطح بالا بزنید ارجحیت داره نسبت به روزانه دانشگاه سطح پایینتر

چه فرقی میکنه واقعاً، مجازی که نیست بگن کلاس تشکیل نمیشده و ...

تحصیل تو شبانه یک دانشگاه یا تحصیل تو روزانه یک دانشگاه سطح پایینتر - ghalandar - 30 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۲۳ ق.ظ

نه تو مدرک نمی خوره شبانه. تو خود دفترچه هم نوشته که نمی خوره..هیچ فرقی با روزانه نداره فقط پول واحداتو میدی و مدرکتم اخرش آزاده

تحصیل تو شبانه یک دانشگاه یا تحصیل تو روزانه یک دانشگاه سطح پایینتر - fa_shinobi - 30 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۲ ق.ظ

برای اپلای که پول شبانه رو باید بدین.
بستگی به گرایش و موقعیت داره. مثلا همه ما میدونیم که تهران یکم شرایط بهتره نسبت به سایر شهرها