تالار گفتمان مانشت
قبول شدن شبانه و نرفتن باعث محرومیت ۲ ساله می شود یا فقط روزانه؟؟؟؟؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

قبول شدن شبانه و نرفتن باعث محرومیت ۲ ساله می شود یا فقط روزانه؟؟؟؟؟ - omid93 - 28 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۲۶ ب.ظ

قبول شدن شبانه و نرفتن باعث محرومیت ۲ ساله می شودیا فقط روزانه قبول شدن و نرفتن باعث محرومیت می شود؟

قبول شدن شبانه و نرفتن باعث محرومیت ۲ ساله می شود یا فقط روزانه؟؟؟؟؟ - maryam.raz - 28 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۲۸ ب.ظ

فقط روزانه باعث محرومیت میشه

RE: قبول شدن شبانه و نرفتن باعث محرومیت ۲ ساله می شود یا فقط روزانه؟؟؟؟؟ - nmoh3n - 29 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۳۶ ق.ظ

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۲۸ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  فقط روزانه باعث محرومیت میشه

مثل اینکه از پارسال یا امسال شبانه ها هم محروم میشن. بچه ها میگفتن توی دفترچه شماره یک نوشتهIdea

قبول شدن شبانه و نرفتن باعث محرومیت ۲ ساله می شود یا فقط روزانه؟؟؟؟؟ - خانه سبز - ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۴۲ ق.ظ

محرومیت دوساله نیست×
فکر کنم اگه انصراف بدی مشکلی نباشه فقط شبانه می تونی بری
این چه مسخره بازی هست دراوردن

RE: قبول شدن شبانه و نرفتن باعث محرومیت ۲ ساله می شود یا فقط روزانه؟؟؟؟؟ - nmoh3n - 29 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۵۰ ق.ظ

(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۴۲ ق.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  محرومیت دوساله نیست×
فکر کنم اگه انصراف بدی مشکلی نباشه فقط شبانه می تونی بری
این چه مسخره بازی هست دراوردن

فکرنمیکنم منظورش انصراف باشه. انصراف ازتحصیل وقتیه که تو ثبت نام کرده باشی بعد انصراف بدی. وقتی که موقع ثبت نام دومیلیون پول به عنوان پیش پرداخت دادی رفته. تازه بیای انصراف. اووووووو کلی مکافات کشیدن.
بهرحال شبانه زدن ریسک شده

RE: قبول شدن شبانه و نرفتن باعث محرومیت ۲ ساله می شود یا فقط روزانه؟؟؟؟؟ - omid93 - 29 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۵۸ ق.ظ

سلام
در کجای دفترچه ۱ نوشته است؟
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۳۶ ق.ظ)nmoh3n نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۲۸ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  فقط روزانه باعث محرومیت میشه

مثل اینکه از پارسال یا امسال شبانه ها هم محروم میشن. بچه ها میگفتن توی دفترچه شماره یک نوشتهIdea

RE: قبول شدن شبانه و نرفتن باعث محرومیت ۲ ساله می شود یا فقط روزانه؟؟؟؟؟ - NP-Cσмρℓєтє - ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۰۴ ق.ظ

مطمئنید؟؟؟ کجای دفترچه نوشته همچین چیزیو؟؟
:|

قبول شدن شبانه و نرفتن باعث محرومیت ۲ ساله می شود یا فقط روزانه؟؟؟؟؟ - maryam.raz - 29 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۷ ب.ظ

بعید میدونم شبانه نرفتن هم محرومیت داشته باشه
هرچند باعث میشد دوستان خودخواهی رو کنار بذارن و جای یه نفر دیگه رو الکی نگیرن

قبول شدن شبانه و نرفتن باعث محرومیت ۲ ساله می شود یا فقط روزانه؟؟؟؟؟ - behrad :) - 29 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۱۸ ب.ظ

منم فکر میکنم انصراف یعنی کنارکشیدن بعد از ثبت نام تو دانشگاه و اینجور کارا
چون این مطلب برای کنکور لیسانس هم بود. خیلیا که سال اول قبول نشدن یعنی قبول شدن ولی نرفتن و پشت کنکوری شدن، سال بعدش کنکور دادن (مثل خودم!)

قبول شدن شبانه و نرفتن باعث محرومیت ۲ ساله می شود یا فقط روزانه؟؟؟؟؟ - omid93 - 29 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۲۲ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: قبول شدن شبانه و نرفتن باعث محرومیت ۲ ساله می شود یا فقط روزانه؟؟؟؟؟ - elhamgh - 29 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۷ ب.ظ

(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۲۲ ب.ظ)omid93 نوشته شده توسط:  
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

البته این واسه کنکور ۹۴ !!