تالار گفتمان مانشت
مقایسه ظرفیت های آی تی در سال ۹۳ و ۹۴ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
RE: مقایسه ظرفیت های آی تی در سال ۹۳ و ۹۴ - sanjana - 29 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۰۳ ب.ظ

(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۱۵ ب.ظ)noronet نوشته شده توسط:  به نظرتون با رتبه ی ۱۰۶ ایتی روزانه تهران چیزی میارم ؟؟ کلا ظرفیت روزانه ی تهران گرایش ۱ برا ما پسرا ۶۳ تاست
--
یه سوال دیگه به نظر شما چند درصد رتبه های ۱ تا ۵۰ شبکه که طبیعتا رتبه ی کمتر ۱۰۰ ایتی هستند شبکه رو انتخاب میکنند ؟ حدودا

داداش سلام من رتبم ۱۴۰ شد.بنظرت اصفهان امنیت شبکه یا خود شبکه میارم؟

RE: مقایسه ظرفیت های آی تی در سال ۹۳ و ۹۴ - javad_sobouti - 29 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۰۷ ب.ظ

(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۱۵ ب.ظ)noronet نوشته شده توسط:  به نظرتون با رتبه ی ۱۰۶ ایتی روزانه تهران چیزی میارم ؟؟ کلا ظرفیت روزانه ی تهران گرایش ۱ برا ما پسرا ۶۳ تاست
--
یه سوال دیگه به نظر شما چند درصد رتبه های ۱ تا ۵۰ شبکه که طبیعتا رتبه ی کمتر ۱۰۰ ایتی هستند شبکه رو انتخاب میکنند ؟ حدودا

به احتمال زیاد تجارت خواجه نصیر رو میاری

مقایسه ظرفیت های آی تی در سال ۹۳ و ۹۴ - kazhal@ - 29 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۱۵ ب.ظ

پیگیری وضعیت رشته مهندسی فناوری اطلاعات در کنکور ۹۵

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: مقایسه ظرفیت های آی تی در سال ۹۳ و ۹۴ - noronet - 30 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۳۰ ب.ظ

(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۰۳ ب.ظ)sanjana نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۱۵ ب.ظ)noronet نوشته شده توسط:  به نظرتون با رتبه ی ۱۰۶ ایتی روزانه تهران چیزی میارم ؟؟ کلا ظرفیت روزانه ی تهران گرایش ۱ برا ما پسرا ۶۳ تاست
--

داداش سلام من رتبم ۱۴۰ شد.بنظرت اصفهان امنیت شبکه یا خود شبکه میارم؟

ای ایییییی ...

خدا رو شکر ...

دیدی دیدی نه دیدی ..... من چی گفتم بهت ؟؟؟؟ گفتم چند میاری ؟؟؟؟

خیلی خوشحالم برات ایشالله اصفهان روزانه .. شیراز هم ۱۰۰ درصد شانس قهرمانی داری !!!!!! مالک که تو هوا میزننت ...!!!!!!!!!!

بلاخره این ایتی رو شکست دادی ... دمت گرم مجاهد... خدا قوت پهلوان ... خسته نباشی دلاور

مقایسه ظرفیت های آی تی در سال ۹۳ و ۹۴ - kazhal@ - 30 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۳۰ ب.ظ

بچه ها کسی میدونه تعداد شرکت کننده های آی تی و کامپیوتر در کنکور ۹۴ چند نفر بوده؟

RE: مقایسه ظرفیت های آی تی در سال ۹۳ و ۹۴ - ok.baby - 05 خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۵۱ ق.ظ

(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۳۰ ب.ظ)majoit نوشته شده توسط:  بچه ها کسی میدونه تعداد شرکت کننده های آی تی و کامپیوتر در کنکور ۹۴ چند نفر بوده؟

کسی جواب این سوالو نمی دونه ؟؟؟؟؟ Undecided

مقایسه ظرفیت های آی تی در سال ۹۳ و ۹۴ - flowerirani - 05 خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۱۵ ق.ظ

رئیس یه موسسه میگفت ایتی بالای ۳۵ هزارتا بوده

مقایسه ظرفیت های آی تی در سال ۹۳ و ۹۴ - Happiness.72 - 17 تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۳۳ ق.ظ

صد حیف به استعدادهایی که تو این غربت علمی کشور حرام میشوند.