تالار گفتمان مانشت
آزمون ارشد ۹۵ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳
آزمون ارشد ۹۵ - Goli.Raad - 02 خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۴۱ ب.ظ

منم میخوام بخونممممممم ولی هنوز دو دلم!! رتبه کنکور ۹۴ ام با اینکه از تابستون خوندم شد ۱۰۳۷ تو گرایش فناوری اطلاعاتConfused
میترسم امسالم وقت بذارم و بخونم ولی از کجا معلوم روزانه بیارم؟ یا اصلاً بدتر نشم؟Sad

RE: آزمون ارشد ۹۵ - ۲الهه - ۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۲۳ ب.ظ

احتمالا منابع رو درست انتخاب نکردی من ۲۰ روز مونده به کنکور شروع کردم با روزی ۵-۶ساعت مطالعه رتبه شبکه و امنیت ۲۰۰۰ و it 3500شدم،اگه منابع رو درست انتخاب کنی و خوب بخونی شک نکن با یه رتبه توپ قبول میشی

آزمون ارشد ۹۵ - scania - 02 خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۴۵ ب.ظ

خانم forooghrahmati
سلام
من هم می خوام واسه کنکور ۹۵ بخونم. اتفاقا من هم کارشناسی خودم رو پیام نور گرفتم
امیدوارم بتونیم خوب بخونیم و خوب قبول شیم
البته یه سری منابع معلومه(هوش=راهیان ارشد..............نرم افزار=مدرسان شریف)
اینها رو رتبه های یک رقمی کنکور ۱۰۰% توصیه می کنند.
Smile

RE: آزمون ارشد ۹۵ - abolfazl pepco - 03 خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۴۷ ق.ظ

منم میخوام شروع کنم ولی منابع مناسب ندارم.لطفا راهنمایی کنید برای گرایش هوش و معماری منابع خوب سراغ دارید..

RE: آزمون ارشد ۹۵ - albaloo - 03 خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۰۴ ق.ظ

(۰۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۴۷ ق.ظ)abolfazl pepco نوشته شده توسط:  منم میخوام شروع کنم ولی منابع مناسب ندارم.لطفا راهنمایی کنید برای گرایش هوش و معماری منابع خوب سراغ دارید..

بهترین راه برای دسترسی به منابع مناسب خوندن مصاحبه ی نفرات برتره ...

آزمون ارشد ۹۵ - flowerirani - 03 خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۵۲ ق.ظ

نظر من منابع خوب اینا هستند:
گسسته: یوسفی
ساختمان: یوسفی طورانی
الگوریتم سید جوادی یوسفی
معماری یوسفی
مدیریت رابینز
هوش درسنامه راهیان ارشد خوب هست تست هنوز خوب عالی نداریم
پایگاه کیوانپور عالی هست
امسال هم اقای خلیلی فر از انتشارات پوران پزوهش پایگاهشون خوب میشه
سیستم عامل حقیقت
و اقای موسوی پوران
شبکه کتاب دکتر بهزاد اکبری اگر انتشارات نیاز دانش
البته دکتر حقیقت فرمودند ترجمه مرجع واس هجلد دومش تابستون میاد اگر بیاد...
نرم افزار هم هم پارسه عالی هست هم مدرسان خوب هست
البته نرم افزار توی شبکه امسال خذف شد

آزمون ارشد ۹۵ - farhadhma - 03 خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۲ ب.ظ

بچه ها لطفا راهنمایی کنید بر سر دو راهی انتخاب گرایش موندم! Huh

من به گرایش شبکه علاقه دارم اما با تغییر این گرایش و قرار گرفتن در گروه کامپیوتر و اضافه شدن ۵ درس جدید خوندن این این گرایش برای من یذره سخت شده

اینکه یه درسایی از گرایش شبکه رو مثل مدار منطقی، نظریه و معماری یا حتی یکی از اینارو هم همراه با در سای رشته آی تی بخونم خوبه؟؟
ریاضیا که کلا حذفه چون پایه خوبی ندارم براشون اگرم بخوام وقت بزارم براشون تا سال دیگه همین موقع درگیرم

حالا موندم این کارو بکنم یا اینکه تمرکزمو کامل بزارم رو تجارت یا ای تی شبکرو بیخیال بشمConfused

RE: آزمون ارشد ۹۵ - bazardeh - 03 خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۳۹ ب.ظ

(۰۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۲ ب.ظ)farhadhma نوشته شده توسط:  بچه ها لطفا راهنمایی کنید بر سر دو راهی انتخاب گرایش موندم! Huh

من به گرایش شبکه علاقه دارم اما با تغییر این گرایش و قرار گرفتن در گروه کامپیوتر و اضافه شدن ۵ درس جدید خوندن این این گرایش برای من یذره سخت شده

اینکه یه درسایی از گرایش شبکه رو مثل مدار منطقی، نظریه و معماری یا حتی یکی از اینارو هم همراه با در سای رشته آی تی بخونم خوبه؟؟
ریاضیا که کلا حذفه چون پایه خوبی ندارم براشون اگرم بخوام وقت بزارم براشون تا سال دیگه همین موقع درگیرم

حالا موندم این کارو بکنم یا اینکه تمرکزمو کامل بزارم رو تجارت یا ای تی شبکرو بیخیال بشمConfused

یه کاری کن برات پشیمونی نمونه
همت بلند دار که مردان روزگار از همت بلند به جایی رسیده اندSleepy

آزمون ارشد ۹۵ - kazhal@ - 03 خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۵۰ ب.ظ

دوستان کسانی که تجربه خوندن دارن لطفا منو راهنمایی کنند...
من تاپیک ها اقای جهانی رو خوندم...ایشون تاکید داشتن که درسارو موازی پیش ببریم(البته نه همه درسارو...)
روش اقای زرین کلاه هم خوندم(روش مز)...ایشون دقیقا نظرشون عکس آقای جهانیه...

راستش من اگر یک کتاب رو تموم کنم و برم سراغ بعدی خیلی راحت ترم و تمرکز بیشتری دارم و استرس کمتر...
حالا واقعا موندم کدوم برنامه ریزی موفق تر خواهد بود؟ روش آقای زرین کلاه رو کسی تجربه کرده؟
لدفن راهنماییم کنید...Smile

RE: آزمون ارشد ۹۵ - farhadhma - 03 خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۰۹ ب.ظ

دقیقا مشکل منم همینه که نمیدونم چیکار کنم که پشیمون نشمSmile

RE: آزمون ارشد ۹۵ - Elham_tm - 03 خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۱۱ ب.ظ

این که چ طور بخونید یه مسئله شخصی،هرکسی یه جور خوندن رو دوس داره

ولی اگه برای کنکور میخواین بخونید،خوندن یه کتاب و تموم کردنش و رفتن سراغ بقیه کار درستی نیست.قرار سرجلسه امتحان همه این دروس رو باهم امتحان بدین باید ذهنتون قدرت تمرکز روی همه رو داشته باشه.بعلاوه اینجور ممکن استرس بگیرید و هر درس رو سریع بخونید برای اینکه بتونید ب بقیه هم برسید ک این باعث سطحی خوندن میشه و درطول روز خوندن۱درس تنهاخسته کننده میشه شایداوایل خوب بنظربرسه ولی روش جالبی نیست.بهتر هست ک چندتاکتاب رو باهم بخونید.البته تعدادشون زیاد نشه.مثلا۴تا.روزانه بیشتر از۳درس متفاوت نخونید.سعی کنید توی برنامه تون هم دروس سخت باشه هم آسون ک خسته نشید.اول هم از دروسی شروع کنید ک براتون سختتره.اینجوری از نظر روحی آرونترید خیالتون راحت ک بقیه ازاین آسونترن.

(۰۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۲ ب.ظ)farhadhma نوشته شده توسط:  بچه ها لطفا راهنمایی کنید بر سر دو راهی انتخاب گرایش موندم! Huh

ب هرکدوم ک علاقه داذید بخونید،باید ببینید اولویتتون چی هست.هدفتون این ک امثال حتماقبول بشید،پس ببینید گرایش اونقدر براتون ارزش داره ک روش وقت بذارید یان.ولی اگه دنبال علاقه تون برید بهتردرس میخونید.ریاضی هارو همه روحذف نکن.چون امسال همه همین مشکلودارن و امیدی هست ک ریاضی ها آسونترباشن ب نسبت سالهای قبل.

RE: آزمون ارشد ۹۵ - kader - 03 خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۰۲ ب.ظ

(۰۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۵۰ ب.ظ)majoit نوشته شده توسط:  دوستان کسانی که تجربه خوندن دارن لطفا منو راهنمایی کنند...
من تاپیک ها اقای جهانی رو خوندم...ایشون تاکید داشتن که درسارو موازی پیش ببریم(البته نه همه درسارو...)
روش اقای زرین کلاه هم خوندم(روش مز)...ایشون دقیقا نظرشون عکس آقای جهانیه...

راستش من اگر یک کتاب رو تموم کنم و برم سراغ بعدی خیلی راحت ترم و تمرکز بیشتری دارم و استرس کمتر...
حالا واقعا موندم کدوم برنامه ریزی موفق تر خواهد بود؟ روش آقای زرین کلاه رو کسی تجربه کرده؟
لدفن راهنماییم کنید...Smile

دوست عزیز من دوسال پیش دقیقا این مشکل رو داشتم و با یه عزیزی درمیون گذاشتم ، ایشون جوابی دادن که منو قانع کرد ، جواب رو برای شما هم میزارم ، امیدوارم به دردتون بخوره.
کنکور ، امتحان دانشگاه که نیست که تو فرجه های امتحانات یه درس و یه کتاب رو کامل بخونیم بعد بریم سراغ کتاب دیگه ،
کنکور یه ماراتن سه ساعته هست که باید علاوه بر آمادگی درسی آمادگی های دیگه ای هم داشته باشی که یکیش آماده کردن ذهن برای سر جلسه ست
سرجلسه ، مغز شما باید از یه درس به درس دیگه سوییچ کنه و بتونه از نهایت معلومات استفاده کنه.
بهمین خاطر بهتره ازالان درس ها رو موازی جلو برین و طول روز حداقل سه درس رو بخونین تا مغز به هماهنگی دروس کنار هم عادت کنه .
علاوه بر این ، تموم کردن یه کتاب و سراغ کتاب دیگه رفتن ، زمان مرور و خلاصه خونی شما رو افزایش میده ، درحالیکه موازی خوندن ذهن شما رو همیشه با همه دروس و همه فصل ها ، آپدیت نگه میداره.

آزمون ارشد ۹۵ - scania - 03 خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۳۶ ب.ظ

سلام
میگم شهریه دوره های شبانه چقدره؟
گران شده؟

آزمون ارشد ۹۵ - iviaziyar - 04 خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۷ ق.ظ

سلام.بر دوستان من بنا به دلایلی تغییر رشته میدم برای ارشد، قید ارشد تجارت رو زدم و نظرم کلآ رفتش رشته مدیریت اجرایی کسی انجمنی از بچه های مدیریت اجرایی یاد داره منو بفرسته اونجا ازشون راهنمایی بگیرم!چه جالب بشه لیسانس مهندسی نرم افزار ارشد مدیریت اجرایی!راستی امروز همایش مدرسان بودش در مشهد فقط تا فردا ۳۵%تخفیف میدن برای ثبت نام کنکور های آزمایشی ولی تا جایی که من میدونم توی بخش مدیریت مثل اینکه ماهان فعال تر هستش اطلاعاتی دارین لطف کنین بگین.ممنون

RE: آزمون ارشد ۹۵ - nasrinn - 04 خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۲۳ ق.ظ

(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۱۶ ب.ظ)iviaziyar نوشته شده توسط:  سلام مجدد :دوستان درستش هستش از هم شهر ها هستند هم دانشگاه های کل کشور ولی کسانی که دانشگاه شون دانشگاه های توپ تهران هستش شانس قبولی بیشتری دارند(استاید قوی و...دارند).این رو که قبول دارید!سهمیه هم که همین امسال بنده خدای در همین سایت سهمیه ای اوکی شدش براش از ۲۵۶ رتبه اش اومد ۴ تجارت!!!
انشالله که هم شریف و... قبول شن!من اون قسمت حرف ام رو پس میگیرم حالا نظر بدید من چه گرایشی از آی تی رو بیشتر وقت بگذارم؟؟
ذوستم اون بنده خدایی رو که میگین رتبش از ۲۵۶ شد ۴ رتبه ۴ سهمیه با ۴ واقعی فرق داره و باید به ترازش توجه کنین ۴ سهمیه با تراز ۵۰۰۰ تقریبا معادل ۱۰۰ خورده ای هست