تالار گفتمان مانشت
پایه میخوام واسه یادگیری دو تا کتاب ۵۰۴ و essential words for toefl - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷
RE: پایه میخوام واسه یادگیری دو تا کتاب ۵۰۴ و essential words for toefl - testo - 25 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۳۰ ب.ظ

منم هستم...
به نظرم نرم افزار Anki خیلی خوبه....Tongue

RE: پایه میخوام واسه یادگیری دو تا کتاب ۵۰۴ و essential words for toefl - ziba_090 - 26 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۵۷ ق.ظ

منم هستم Shy
فقط بگید دقیقا چه تاریخی Start بزنم؟

پایه میخوام واسه یادگیری دو تا کتاب ۵۰۴ و essential words for toefl - raakhshan - 26 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۲۶ ق.ظ

(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۵۷ ق.ظ)ziba_090 نوشته شده توسط:  منم هستم Shy
فقط بگید دقیقا چه تاریخی Start بزنم؟
از امروز شروع شده دوست من.

پایه میخوام واسه یادگیری دو تا کتاب ۵۰۴ و essential words for toefl - alirezaei - 26 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۱۸ ب.ظ

منم هستمSmile

پایه میخوام واسه یادگیری دو تا کتاب ۵۰۴ و essential words for toefl - مینا خانوم - ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۵۹ ب.ظ

منم هستم Smile
شروع کردم مرورم با جی ۵ انجام میدم
همگی موفق باشینSmile)

پایه میخوام واسه یادگیری دو تا کتاب ۵۰۴ و essential words for toefl - vesta - 28 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۲۳ ق.ظ

دوستان اگر کسی لینک دانلود مجموعه فلش کارت ۵۰۴ و essential رو برای انکی داره، لطفا قرار بده

پایه میخوام واسه یادگیری دو تا کتاب ۵۰۴ و essential words for toefl - مریم۷۰ - ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۱۸ ب.ظ

بچه ها از بین پایه ها یکی بیا پی وی شماره همو داشته باشم من زیاد اینجا سر نمیزنم فک کنم ازتون عقبم موندم ولی من فقط نیازه به دوره ۵۰۴ دارم ..............

پایه میخوام واسه یادگیری دو تا کتاب ۵۰۴ و essential words for toefl - mjjoon - 28 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۲۲ ب.ظ

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۱۸ ب.ظ)مریم۷۰ نوشته شده توسط:  بچه ها از بین پایه ها یکی بیا پی وی شماره همو داشته باشم من زیاد اینجا سر نمیزنم فک کنم ازتون عقبم موندم ولی من فقط نیازه به دوره ۵۰۴ دارم ..............
سلام. منظور من از ایجاد این تاپیک دقیقا همین بود. وقتی دیدم برداشت دوستان چیز دیگه ای بود بیخیال شدم. اونجور که دوستان دارن میخونن (یعنی هر درس ۳ روز ) خیلی زمان میبره. و پیش بینی من اینه که دو هفته دیگه اینجا هیچ خبری نیست . البته بر اساس تجربه شخصیم میگم.

RE: پایه میخوام واسه یادگیری دو تا کتاب ۵۰۴ و essential words for toefl - Elham_tm - 28 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۲۴ ب.ظ

تعیین کنید ک هرروز چ درسی خونده بشه اینجوری همه انرژی میگیرن باهم میخونن

پایه میخوام واسه یادگیری دو تا کتاب ۵۰۴ و essential words for toefl - raakhshan - 29 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۴۱ ق.ظ

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۲۴ ب.ظ)Elham_tm نوشته شده توسط:  تعیین کنید ک هرروز چ درسی خونده بشه اینجوری همه انرژی میگیرن باهم میخونن
تعیین شده.به صفحات قبل مراجعه کنید.
بچه ها من درس ۱ از ۵۰۴ و اسنشال رو خوندم.شما چی کردید.؟

پایه میخوام واسه یادگیری دو تا کتاب ۵۰۴ و essential words for toefl - alirezaei - 29 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۳ ب.ظ

منم درس ۱ ۵۰۴ رو خوندم
دوستان تا هرجا خوندین اعلام کنید که تاپیک فعال باشه، بچه هایی که دارن میخونن انگیزه بگیرنSmile

پایه میخوام واسه یادگیری دو تا کتاب ۵۰۴ و essential words for toefl - مریم۷۰ - ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۲۵ ب.ظ

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۲۲ ب.ظ)mjjoon نوشته شده توسط:  من مشکلی ندارم شمارمو بدم به نظرم از اینجا بودنمون ی هدف مشترک داریم و مسلما قصدمون مزاحمت برا کسی نیس.
من از بچه ای اینجا دونفر شمارشونو دارم و دوست و راهنمای خوبی هم هستیم برا هم

پایه میخوام واسه یادگیری دو تا کتاب ۵۰۴ و essential words for toefl - raakhshan - 30 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۰۵ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۱۱ ب.ظ)raakhshan نوشته شده توسط:  سلام.بچه ها یواش یواش خودتون رو آماده کنید.برنامه ی زمانبندی و پیشرفت مطالعه به صورت زیر است.موافق ها اعلام کنند.
۲۶ اردیبهشت تا ۲۹ اردیبهشت –درس یک ۵۰۴
۲۹ اردیبهشت تا ۱ خرداد–درس دو ۵۰۴
۱خرداد تا ۴خرداد–درس سه ۵۰۴
۴خرداد تا ۷ خرداد–درس چهار ۵۰۴
۷ خرداد تا ۱۰ خرداد–درس پنجم ۵۰۴
۱۰ خرداد تا ۱۳ خرداد–درس ششم ۵۰۴
۱۳ خرداد تا ۱۶ خرداد–درس هفتم ۵۰۴
۱۶ خرداد تا ۱۹ خرداد–درس هشتم ۵۰۴
۱۹ خرداد تا ۲۲ خرداد–درس نهم ۵۰۴
۲۲ خرداد تا ۲۵ خرداد–درس دهم ۵۰۴

بچه ها من درس ۲ از ۵۰۴ و اسنشال رو خوندم. حالا میخام تا ۱ خرداد تو تایمی که اضافه اوردم درس ۱و۲ را مرور کنم.شماها چی کردید؟

پایه میخوام واسه یادگیری دو تا کتاب ۵۰۴ و essential words for toefl - crevice - 30 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۲۶ ب.ظ

دوستان از memrise استفاده کنید و میتونید توی رقابت و کورس هر کورسش هم شرکت کنید... اگر هم حتما میخواید که با هم رقابت کنید خب همدیگه رو اضافه کنید...
حقیقتش انکی به مرور زمان یکم خسته کننده میشه و یکم کسالت اور(به خاطر محیطش و دشواری های سینک کردنش با کامپیوتر) اما ممریز واقعا خداس!! و دیکشنری ها رو خودش داره...
مثلا من خودم با یکی اونور دنیا توی کورس اسنشل آیلتسش کورس گذاشتیم و هر دوتامون عین بنز میریم جلو :v Big Grin Big Grin

پایه میخوام واسه یادگیری دو تا کتاب ۵۰۴ و essential words for toefl - fatimak - 31 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۱۱ ق.ظ

سلام دیدم میخواید شروع کنید لغت بخونید فکر کردم چندتا از تجربیاتم رو بهتون بگم:

حتما ۵۰۴ رو از روی کتاب اصلی بخونید و به نرم افزار ها اکتفا نکنید. چرا؟ چون کتاب ویرایش آخر علاوه بر ۵۰۴ کلمه که در کنکورهای اخیر بسیار کم آمده، ۱۲۵ کلمه هم در آخر کتاب به همراه مثال آورده که احتمال اومدنشون تو کنکور زیاده.

حتما همه مثال هارو بخونید و سعی کنید لغت هارو همراه با مثال یاد بگیرید تا جایی که وقتی لغت و جایی دیدید علاوه بر معنیش مثال مربوط بهش هم سریع بیاد تو ذهنتون.

اگه دارید برای کنکور ۹۵ برنامه ریزی میکنید و از تابستون شروع میکنید، ۵۰۴ رو حداکثر تا آخر تابستون تموم کنید. ۵۰۴ اصلا و ابدا برای کنکور کافی نیست ولی لغت هاش پایه ای هست و باید قبل از رفتن سراغ کتاب های دیگه اول این کتاب رو بخونید.

بهتون پیشنهاد میکنم ۱۱۰۰ رو در اولویت دوم قرار بدین و اصلا از روی کتاب اصلی نخونیدش، برید انقلاب و یک کتاب براش بگیرید که مثال هارو همراه با ترجمه داشته باشه.

بازهم میگم اینا همه تجربیات شخصی من برای زبان کنکور ارشده و نه برای هیچ آزمون تخصصی زبان انگلیسی و نه برای یادگیری انگلیسی به عنوان زبان دوم.