تالار گفتمان مانشت
پایه میخوام واسه یادگیری دو تا کتاب ۵۰۴ و essential words for toefl - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷
پایه میخوام واسه یادگیری دو تا کتاب ۵۰۴ و essential words for toefl - mjjoon - 17 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۰۷ ب.ظ

سلام به همه دوستان. من دارم واسه آزمون زبان آماده میشم. دنبال پایه میگردم واسه یادگیری دو تا کتاب ۵۰۴ و essential words for TOEFL.
خودم برنامم فول تایم برای زبانه. میخوام کسی باشه با هم برنامه ریزی کنیم و جلو بریم. در مورد لغات حرف بزنیم. کسی پایه بود خبر بده . ممنون.

RE: پایه میخوام واسه یادگیری دو تا کتاب ۵۰۴ و essential words for toefl - f.b - 17 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۰۲ ب.ظ

سلام
من حاضرمSmile. چند وقتی هست که می خوام شرو کنم اما هنوز استارت نزدم.

پایه میخوام واسه یادگیری دو تا کتاب ۵۰۴ و essential words for toefl - خانه سبز - ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۳۶ ب.ظ

منم پایم

پایه میخوام واسه یادگیری دو تا کتاب ۵۰۴ و essential words for toefl - raakhshan - 17 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۲۸ ب.ظ

رو منم حساب باز کنید رفقا

پایه میخوام واسه یادگیری دو تا کتاب ۵۰۴ و essential words for toefl - انرژی مثبت - ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۸ ب.ظ

از سایت memrise استفاده کنید. خیلی خوبه و محیط رقابیته Smile

پایه میخوام واسه یادگیری دو تا کتاب ۵۰۴ و essential words for toefl - خانه سبز - ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۳۶ ب.ظ

دوستان دیگر مایل نیستن؟

پایه میخوام واسه یادگیری دو تا کتاب ۵۰۴ و essential words for toefl - Eternal - 18 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۴۰ ب.ظ

من کتاب لغات ۵۰۴ رو شروع کردم ، البته با نرم افزاری که به گوشیم نصب کردم(ویجت)، برنامه خوبی هستش هر روز ۵ تا کلمه میده (بخوایین بیشتر هم میشه) ، بعد هر روز یاد آور میشه و مثال هاش هم هست ، لغات رو روز بعد میپرسه و دوباره ۵ تا لغت جدید میده
میتونین از اینجا دانلود کنین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

پایه میخوام واسه یادگیری دو تا کتاب ۵۰۴ و essential words for toefl - mjjoon - 18 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۳۵ ب.ظ

سلام. بچه ها اگه حاضرین از فردا صبح شروع کنیم. من با هر روز یک درس موافقم. نظرتون چیه ؟
هر روز یک درس از کتاب ۵۰۴/
انتهای روز بیایم اینجا و تأیید خوندن رو بدیم . نظریتون چیه ؟

پایه میخوام واسه یادگیری دو تا کتاب ۵۰۴ و essential words for toefl - raakhshan - 18 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۲۹ ب.ظ

.خوبه.ولی یک کم تاریخ شروع را عقب بنداز.بزار تا اخر هفته که همه ببینند.بعد با روزی یه درس از ۵۰۴ شروع میکنیم.

RE: پایه میخوام واسه یادگیری دو تا کتاب ۵۰۴ و essential words for toefl - zahraaahmadi29 - 19 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۰۰ ق.ظ

منم هستم

پایه میخوام واسه یادگیری دو تا کتاب ۵۰۴ و essential words for toefl - maryam_92a - 19 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۵۱ ب.ظ

بچه ها من امروز درس اولو می خونم
شروع کنیم از امروز
من که شروع کردم
(مرسی از دوستی که این تاپیک رو ایجاد کردن)

پایه میخوام واسه یادگیری دو تا کتاب ۵۰۴ و essential words for toefl - mjjoon - 20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۳۰ ق.ظ

ممنون از دوستی که سایت memrise رو معرفی کردن. انگیزه زیادی به ادم میده. من از دیروز تا الان ۱۳ درس رو جلو رفتم. البته چون اکثر لغات رو بلد بودم . رنک ۲۹ درس ۵۰۴ Smile

پایه میخوام واسه یادگیری دو تا کتاب ۵۰۴ و essential words for toefl - ریحان - ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۳ ب.ظ

خب بذارین از شنبه که رتبه هام اومده باشیه.تکلیفمونو فهمیده باشیم...

پایه میخوام واسه یادگیری دو تا کتاب ۵۰۴ و essential words for toefl - NP-Cσмρℓєтє - ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۵ ب.ظ

(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۳ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  خب بذارین از شنبه که رتبه هام اومده باشیه.تکلیفمونو فهمیده باشیم...
خانوم ریحان این سایتی که مدیر انرژی مثبت معرفی کردن خیلی خوبه و یجورایی جنبه مشغول کردن داره , فک میکنم دقیقاً واسه حال الانمون خیلی خوبه!

پایه میخوام واسه یادگیری دو تا کتاب ۵۰۴ و essential words for toefl - elhamgh - 20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۵۰ ب.ظ

منم هستم