تالار گفتمان مانشت
عکسهای دیدنی غذای دانشگاههای مختلف دنیا و ایران. - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
RE: عکسهای دیدنی غذای دانشگاههای مختلف دنیا و ایران. - Morteza_s - 11 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۲۹ ب.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۲۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۱۸ ب.ظ)shahryar نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۰۸ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  به قول دوستان هر وقت چمنای دانشگاه رو کوتاه میکردن متوجه میشدیم قرمه سبزی داریم
ما هم دقیقا همین اصطلاح رو به کار می بردیم!!
و ما هم!

وما!

RE: عکسهای دیدنی غذای دانشگاههای مختلف دنیا و ایران. - summer_66 - 11 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۳۱ ب.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۵۵ ب.ظ)alireza3742 نوشته شده توسط:  فکر کنم این غذای ایران مال دانشگاه کاشان باشه‌! از آرم روی ظرف فهمیدم Big Grin

فکر کنم آرم کاشان این باشه
[تصویر:  41362_1_1379097903.jpg]

حدستون اشتباهه!Big Grin

عکسهای دیدنی غذای دانشگاههای مختلف دنیا و ایران. - ف.ش - ۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۰۵ ق.ظ

یزد بعضی مواقع غذاش خیلی خوب میشدSmile اما بعضی اوقات هم خوب نبود Sad بعضی وقتها هم سالادهای باکلاسی میدادن مثلا سالاد روسی.
همبرگراش افتضاح بود Sad

RE: عکسهای دیدنی غذای دانشگاههای مختلف دنیا و ایران. - summer_66 - 12 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۱۱ ق.ظ

طرف چپ دست بوده!Exclamation

عکسهای دیدنی غذای دانشگاههای مختلف دنیا و ایران. - blackhalo1989 - 12 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۴۸ ق.ظ

من یه بار رفتم با دوستم شریف قرمه سبزی خوردم پی بردم به کیفیت غدای دانشگاه یزد!

عکسهای دیدنی غذای دانشگاههای مختلف دنیا و ایران. - narges_r - 12 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۰۷ ق.ظ

یادم نمیاد لب به غذای دانشگاهمون زده باشم
حتی گرسنگی رو به غذای دانشگاه ترجیح میدادم

RE: عکسهای دیدنی غذای دانشگاههای مختلف دنیا و ایران. - inteligentium - 12 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۲۳ ق.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۲۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۱۸ ب.ظ)shahryar نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۰۸ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  به قول دوستان هر وقت چمنای دانشگاه رو کوتاه میکردن متوجه میشدیم قرمه سبزی داریم
ما هم دقیقا همین اصطلاح رو به کار می بردیم!!
و ما هم!

وما

RE: عکسهای دیدنی غذای دانشگاههای مختلف دنیا و ایران. - ipoorya - 12 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۲۴ ق.ظ

(۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۴۸ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  من یه بار رفتم با دوستم شریف قرمه سبزی خوردم پی بردم به کیفیت غدای دانشگاه یزد!

شریف آلو اسفناجش معرکست Big Grin

عکسهای دیدنی غذای دانشگاههای مختلف دنیا و ایران. - هاتف - ۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۰۵ ق.ظ

من شنیدم غذای شمسی پور از شریف بهتره Big Grin جدی میگما شوخی نیست!

عکسهای دیدنی غذای دانشگاههای مختلف دنیا و ایران. - hanif - 12 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۰۶ ب.ظ

خدایی یه بار تو دانشگاهمون کوفته دادن!!!!!!!!!!!

RE: عکسهای دیدنی غذای دانشگاههای مختلف دنیا و ایران. - Jabar-Asadi - 12 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۰۱ ب.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۵۳ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  این عکسی که واسه دانشگاههای ایرانه واسه کدوم دانشگاهه ؟! والا توی دانشگاه ما یه چیزی کنار قرمه سبزیمون بود یا سالاد شیرازی یا نارنگی یا هندوانه یا ......

بهتون هندونه میدادن ؟؟؟؟؟؟؟ بابا دمشون گرم باحال بوده هاااا !!!!!! Big Grin

غذای امریکا و فرانسه خوب به نظر میرسه (همه چی داره !!)

RE: عکسهای دیدنی غذای دانشگاههای مختلف دنیا و ایران. - SepidehP - 12 شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۱۱ ب.ظ

به ما که همراه قورمه سبزی سالاد فصل می دن. من به خاطر سالادش دوستش دارم.
چرب و چیلی هم هست. قبلنا سبزیش یه طرف بود آبش یه طرف ولی الان یه سالی هست که خیلی بهتر شده.
نخوریم چی کار کنیم؟!!!!Shy

عکسهای دیدنی غذای دانشگاههای مختلف دنیا و ایران. - انرژی مثبت - ۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۵۱ ب.ظ

ما که فکر کنم فقط روز دانشجو کنار غذامون سالاد فصل دیدیم!!!
اوایل بهتر تود میوه بیشتر میدادن ولی بعدش بدتر شد.تنوع غذایی هم که اصلا نداره!! چند مدل غذا با مرغ میدن.زرشک پلو با مرغ،جوجه کباب،خوراک مرغ،شینسل مرغ،لوبیا پلو با مرغ و ...

RE: عکسهای دیدنی غذای دانشگاههای مختلف دنیا و ایران. - Masoud05 - 12 شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ

ما توی دانشکده باهنر شیراز که بودیم بهمون سالاد یا میوه یا ترشی یا ماست میدادن( اغلب میوه رو همراه شام میدادن ).
اما چیز خنده دار این بود که توی فروردین یه سال (فکر کنم ۸۵ )تقریباً هر روز بهمون دوغ میدادن( فکرش کن توی فروردین با هوای شیراز دوغ بخوری بعدش بری کلاس زبان تخصصی و ریاضی کاربردی )
یکی از شام های خوب اونجا سالاد اولویه بهمراه لوبیا چیتیه بدترینش هم ماکارونی
برای نهار بهترینش مرغ ریشه شده توی برنج بود و بدترینش تن ماهی با شویدپلو که توی ترم های آخر حذفش کردن
یه بار سالاد دادن‌، خیلی ترش بود( بصورت غیر عادی )فرداش تعدادی از بچه‌ها مریض شدن!!!

توی تابستون هم هندونه میدادن( فکرش کن یه خاور پر هندونه خالی کنن تو سلف )

RE: عکسهای دیدنی غذای دانشگاههای مختلف دنیا و ایران. - ف.ش - ۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۴۹ ب.ظ

(۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۰۱ ب.ظ)Jabar-Asadi نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۵۳ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  این عکسی که واسه دانشگاههای ایرانه واسه کدوم دانشگاهه ؟! والا توی دانشگاه ما یه چیزی کنار قرمه سبزیمون بود یا سالاد شیرازی یا نارنگی یا هندوانه یا ......

بهتون هندونه میدادن ؟؟؟؟؟؟؟ بابا دمشون گرم باحال بوده هاااا !!!!!! Big Grin

غذای امریکا و فرانسه خوب به نظر میرسه (همه چی داره !!)

بله هندونه میدادن البته فقط واسه شام توی خوابگاه همراه با غذا یه برش هندونه میدادن Wink

البته به هر اتاق هم جدای از غذا انار،هندوانه،شلغم!! و ... هم میدادند.
غذاهای دانشگاه ما معمولا اینا بود‌: قرمه سبزی با سالاد شیرازی یا میوه،استامبولی با ماست و میوه‌، کوبیده مرغ با ماست Sad‌، جوجه کباب با لیمو و سوپ،مرغ کنتاکی با سوپ،تن ماهی و لیمو و موز(یا خرما)،قیمه با سبزی خوردن و پرتقال، ماکارونی با خوراک لوبیا ،عدس پلو با ماست و میوه،