تالار گفتمان مانشت
گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - نسخه‌ی قابل چاپ

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - nlp@2015 - 18 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۰۹ ب.ظ

ممنون خانم پونه . والا من خوب پیش رفتم ولی از دم دمای کنکور استرسم خیلی زیاد شد به خاطر سال دومی بودن و فشاری که از دورو بر روم بود طوری که شب کنکور اصلن نخوابیدم. ولی سوالا راحت بود و بعضی اوقا حس میکنم هرچی من جواب دادم بقیه هم مطمئنا دادن.اصلا جرات هم نکردم درصدامو حساب کنم و باید دید که چی بشه... توکل به خدا همین

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - nazan1 - 18 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۱۰ ب.ظ

مرسی...خیلی ب دردم خورد چند روزه دنباله همچین چیزیم کچل کردم همه رو

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - shamim_70 - 18 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۱۰ ب.ظ

(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۰۴ ب.ظ)doost4 نوشته شده توسط:  
(18 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۰۱ ب.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  دوستی دارم که وضعیت درسیشو میدونم. ولی بهتره توضیحی ندم در موردش. کاملا شانسی رتبه ی کنکور پارسالش جوری شد که روزانه ی یکی از دانشگاه های تهران قبول شد. به همین سادگی

خو آخه وضعیت درسی اصن هیچ ربطی به کنکور نداره! اکثر شاگرد اولا اصن رتبشون تو کنکور خوب نمیشه و با سهمیه شاگرد اولی بدون کنکور میرن ارشد! رنج معدل قبول شده ها ۱۴ هست

اره منم موافقم با ایشونBig Grin

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - doost4 - 18 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۱۴ ب.ظ

(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۱۰ ب.ظ)nazan1 نوشته شده توسط:  مرسی...خیلی ب دردم خورد چند روزه دنباله همچین چیزیم کچل کردم همه رو

همین طوره Big Grin

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - پوونه - ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۱۷ ب.ظ

(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۰۹ ب.ظ)doost4 نوشته شده توسط:  یه مشت رتبه دو رقمی اومدین اینجا الکی جلوی ما کارت شارژیا صحبت از استرس میکنین زشته به خدا
من اگه دو رقمی بودم چرا دعا میکردم رتبه ام یه طوری باشه که کلا هیچ جا قبول نشم و انتخاب رشته نکنم؟Big Grin
هفته بعد میبینم کی دو رقمیه کی کارت شارژی؟ Tongue
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۰۹ ب.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط:  ممنون خانم پونه . والا من خوب پیش رفتم ولی از دم دمای کنکور استرسم خیلی زیاد شد به خاطر سال دومی بودن و فشاری که از دورو بر روم بود طوری که شب کنکور اصلن نخوابیدم. ولی سوالا راحت بود و بعضی اوقا حس میکنم هرچی من جواب دادم بقیه هم مطمئنا دادن.اصلا جرات هم نکردم درصدامو حساب کنم و باید دید که چی بشه... توکل به خدا همین

می فهمم چی میگید. این استرس رو کاملا درکش میکنم.
ولی شما حرکت کردین پس منتظر برکتش باشین.
درسته توکلتون به خدا باشه و بهش اعتماد داشته باشید. ایشالا که رتبه خوبی میارین و این استرس قبل نتایج میشه قشنگ ترین خاطرتون از کنکور امسال : )

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - A V A - 18 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۱۹ ب.ظ

کاش منم بعد کنکور راحت بودم و واحدای ترم اخری پاس نمیکردم :\

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - nazan1 - 18 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۲۰ ب.ظ

مرسی واقعا بابت این همه تعارف..معذب نمیشین اینهمه رودروایسی دارین با همه؟کمی رک باشین راحت ترینا؟D: d:

(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۱۴ ب.ظ)doost4 نوشته شده توسط:  مرسی واقعا بابت این همه تعارف..معذب نمیشین اینهمه رودروایسی دارین با همه؟کمی رک باشین راحت ترینا؟D: d:

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - sanaz777 - 18 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۲۳ ب.ظ

(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۰۹ ب.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط:  ممنون خانم پونه . والا من خوب پیش رفتم ولی از دم دمای کنکور استرسم خیلی زیاد شد به خاطر سال دومی بودن و فشاری که از دورو بر روم بود طوری که شب کنکور اصلن نخوابیدم. ولی سوالا راحت بود و بعضی اوقا حس میکنم هرچی من جواب دادم بقیه هم مطمئنا دادن.اصلا جرات هم نکردم درصدامو حساب کنم و باید دید که چی بشه... توکل به خدا همین
مهناز خانمممممم lol سلام علیکم مگه اینکه اینجا ببینمت Big GrinHeart

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - NP-Cσмρℓєтє - ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۲۴ ب.ظ

فایل ناقص بود متاسفانه , رتبه های زیر ۳۰ رو نداشت بتونم مقایسه کنم! Idea

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - doost4 - 18 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۳۰ ب.ظ

(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۱۷ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  من اگه دو رقمی بودم چرا دعا میکردم رتبه ام یه طوری باشه که کلا هیچ جا قبول نشم و انتخاب رشته نکنم؟Big Grin
هفته بعد میبینم کی دو رقمیه کی کارت شارژی؟ Tongue

خواهیم دید Big Grin

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - explorer - 18 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۳۳ ب.ظ

یه مثال بزنم واسه اون دوستمون آقای dost4

ببین پارسال من خیلی خوندم (IT)
بعدش سر جلسه سوالا رو که میخوندم قشنگ میدونستم از کل سوالات ۴-۶ سوال مشکل داره و من با علم به این که میدونستم سوال مشکل داره ، جواب ندادم.
روز نتایج پاسخنامه اومد دیدم بله یکیش حذف شده بقیه شم ۲ گزینه ای یا تاثیر مثبت داده شده.

خوب حالا شما در نظر بگیر ۴ سوال تخصصی آی تی جواب ندی میشه چند درصد؟؟
۱ دونه مشترک جواب ندی میشه چند درصد؟؟
۱ دونه معماری جواب ندی میشه چند درصد؟؟

اسمش نمیدونم چی میشه گذاشت؟؟
شانس؟ تقدیر؟
واقعا نمیدونم

امسالم که اوون وضعه مشترکاس....

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - doost4 - 18 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۳۵ ب.ظ

(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۲۴ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  فایل ناقص بود متاسفانه , رتبه های زیر ۳۰ رو نداشت بتونم مقایسه کنم! Idea

من انصراف میدم :|

(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۳۳ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  یه مثال بزنم واسه اون دوستمون آقای dost4

ببین پارسال من خیلی خوندم (IT)
بعدش سر جلسه سوالا رو که میخوندم قشنگ میدونستم از کل سوالات ۴-۶ سوال مشکل داره و من با علم به این که میدونستم سوال مشکل داره ، جواب ندادم.
روز نتایج پاسخنامه اومد دیدم بله یکیش حذف شده بقیه شم ۲ گزینه ای یا تاثیر مثبت داده شده.

خوب حالا شما در نظر بگیر ۴ سوال تخصصی آی تی جواب ندی میشه چند درصد؟؟
۱ دونه مشترک جواب ندی میشه چند درصد؟؟
۱ دونه معماری جواب ندی میشه چند درصد؟؟

اسمش نمیدونم چی میشه گذاشت؟؟
شانس؟ تقدیر؟
واقعا نمیدونم

امسالم که اوون وضعه مشترکاس....

خب اینا که درست من خودم امسال معماریو منفی زدم با اینکه این همه خونده بودم! ولی خب میگم کسی که نخونده هم قبول نمیشه

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - NP-Cσмρℓєтє - ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۴۹ ب.ظ

Big Grin Big Grin
رتبه ی ۳۶ درصداش شبیه منه , البته من منفی نزدم ریاضیو
.
.
.
ولی خب مشترک و تخصصی رو هم گند زدم Big Grin Big Grin
ما فقط تو زبان مشترکیم! :|

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - A V A - 18 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۵۵ ب.ظ

(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۴۹ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  Big Grin Big Grin
رتبه ی ۳۶ درصداش شبیه منه , البته من منفی نزدم ریاضیو
.
.
.
ولی خب مشترک و تخصصی رو هم گند زدم Big Grin Big Grin
ما فقط تو زبان مشترکیم! :|
اخر درصداتو حساب کردی؟

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - fatemehrsh - 18 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۳۷ ب.ظ

دوستان سلام من امروز با این انجمن آشنا شدم و میخوام کنکور امسال شرکت کنم.هدف دولتیه ولی اگه نشه فقط علوم تحقیقات تهران میخوام برم.
من دو تا درس رو حذف کردم که نخونم. یکی ریاضی مهندسی و یکی برنامه نویسی
فکر میکنید ضربه بزرگی بزنه حذف این دو درس؟