تالار گفتمان مانشت
گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - نسخه‌ی قابل چاپ

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - iwes - 18 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۴۷ ق.ظ

مشکل بزرگ اینه که حالا خودت با خودت کنار میای یه جوری ولی انتظار استاد و همکلاسی و دوست و اشنا از ادم بیشتر از نگرانی خودم هستش.
اینی که الان دعا میکنید به نظرم باعث conflict میشه یعنی اکه دعای یکی بگیره یکی دیگه بدبخت میشه Big Grin

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - A V A - 18 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۱ ق.ظ

یکی از دوستانم که ایران هم درس نمیخونه، بر خلاف افکار بقیه، ایمان جالبی داره
با خدا به معنای واقعی کلمه "رفیقه"
هروقت صحبت میکنیم میگه خدا میدونه تو چی میخوای، ولی خودش گفته ازم بخواه، بخواه تا برات فراهم کنم، میگفت من به اوج نا امیدی و بدبختی توو کشور غریب رسیده بودم، وقتی که جز خدا هیچکسه هیچکس نبود، باهاش حرف زدم، باهاش دعوا کردم، حتی سرش داد زدم، گفت من میخواااام زندگیم خوب باشه، باید باید باید برام فراهمش کنی، اصلا من بندتم خودت منو آفریدی پس باید کمکم کنی! میگه من با خدا خیلی رفیقم، مثل رفاقت دو تا ادم رفیق باز! قرار نیس با خدام خیلی دوستی رسمی و رودربایسی داشته باشم، باهاش حرف میزنم میخندم بحث میکنم دعوا میکنم! و مهمتر از همه خواسته هامو واضح و بلند و حتی طلبکارانه ازش میخوام! بعد از یه مدت شغل خیلی خوبی پیدا میکنه و از بین یه عده ی کم توو دانشگاش برای دریافت بورس انتخاب میشه
نمیخوام این حرفام به بحثای دینی کشیده شه، اعتقادات همه و همه محترمه، فقط میخوام بگم قرار نیس اتفاق خارق العاده ای بیوفته! اما باید بخوااایم ازش تا کمکمون کنه!حتی همینجا و برای نتایجمون! قرار نیس همه رتبه یک شیم! هرچند ممکنه خود من حتی مجاز هم نشم، امیدوارم متوجه منظورم شده باشید...
صبح آدینه تون بخیر Smile

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - shamim_70 - 18 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۹ ق.ظ

دیشب بی خوابی زده بود بسرم داشتم فک میکردم ک مثلا از سنجش زنگ بزنن بهم بگن پاسخنامه شما گم شده!ما خیلی شرمنده شما هستیم حالا شما بیاین هرجا دوست دارین برین!!
چی میشددددددد

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - hatame - 18 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۱۰ ب.ظ

من که دارم دیوانه میشم. پارسال ۳۴۰ شدم Sad جایی که می خواستم نیاوردم امسالم قضیه واسه خودم حل شده است اما نمیدونم چطور تو چشم خانوادم نگاه کنم حسابی شرمندشونم Sad((( بیاین دعا کنیم خدا آبرویه هیچ بنده ای نبره

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - yagmur0022 - 18 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۲۳ ب.ظ

خدروشکر داریم به به لحظات پایانی انتظارمون نزدیک میشیم
من که چه قبول شم چه نشم دیگه اصلا سراغ ارشد نمیرم
انتظار واسه ارشد یه طرف و تلاش واسش یه طرف
صرفا بخاطره این انتظاره دوه ارشد خظ میکشم
Smile

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - blackhalo1989 - 18 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۲۷ ب.ظ

داریم میرسیم به لحظه های حساس آخر.
همه استرس داشته باشن.
یوهاهاهاها

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - A V A - 18 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۰ ب.ظ

(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۲۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  داریم میرسیم به لحظه های حساس آخر.
همه استرس داشته باشن.
یوهاهاهاها
ایشالا این استرس نصیبتون بشه یو ها ها ها ها

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - پوونه - ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۴۲ ب.ظ

(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۲۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  داریم میرسیم به لحظه های حساس آخر.
همه استرس داشته باشن.
یوهاهاهاها

دو حالت بیشتر نداره که یا مجاز میشیم یا نمیشیم.
مجاز بشیم هم یا دانشگاهی که میخوایم قبول میشیم یا نمیشیم
پس میشه ۱/۲*۱/۲=۱/۴
یعنی ۲۵% .. ۲۵% شانس قبولی داریم هممون Big Grin
من یکی که میدونم اون ۷۵% شانس قبول شدن رو دارم پس استرس اون ۲۵% رو هم ندارم. Big Grin

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - t.mehr - 18 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۰۸ ب.ظ

من:خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
خدا:یامان.الان یادم افتادی؟برو از توکلی کمک بگیر!
من:Huh

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - nazan1 - 18 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۳۰ ب.ظ

(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۱۰ ب.ظ)hatame نوشته شده توسط:  من که دارم دیوانه میشم. پارسال ۳۴۰ شدم Sad جایی که می خواستم نیاوردم امسالم قضیه واسه خودم حل شده است اما نمیدونم چطور تو چشم خانوادم نگاه کنم حسابی شرمندشونم Sad((( بیاین دعا کنیم خدا آبرویه هیچ بنده ای نبره
همین بیشتر از همه ناراحتم کرده خیلی شرمندم خیلی سرم پایینه چقد خونوادم زحمتکشیدن چقد بهم امید داشتنن تا میگفتم ارشد همه میگفتن نازنین تو که قبولی.............خدا چرا کمکم نمیکنه چرا صدامو نمیشنوه دلم خیلی گرفته
راس مسگن نا شکر نباش شاید داشته ی تو ارزوی خیلیا باشه..اون ۳۴۰ شما الان برا من ارزو عه چون باهاش میتونم شبانه درام

(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۳۰ ب.ظ)nazan1 نوشته شده توسط:  
(18 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۱۰ ب.ظ)hatame نوشته شده توسط:  من که دارم دیوانه میشم. پارسال ۳۴۰ شدم Sad جایی که می خواستم نیاوردم امسالم قضیه واسه خودم حل شده است اما نمیدونم چطور تو چشم خانوادم نگاه کنم حسابی شرمندشونم Sad((( بیاین دعا کنیم خدا آبرویه هیچ بنده ای نبره
همین بیشتر از همه ناراحتم کرده خیلی شرمندم خیلی سرم پایینه چقد خونوادم زحمتکشیدن چقد بهم امید داشتنن تا میگفتم ارشد همه میگفتن نازنین تو که قبولی.............خدا چرا کمکم نمیکنه چرا صدامو نمیشنوه دلم خیلی گرفته

(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۱ ق.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  یکی از دوستانم که ایران هم درس نمیخونه، بر خلاف افکار بقیه، ایمان جالبی داره
با خدا به معنای واقعی کلمه "رفیقه"
هروقت صحبت میکنیم میگه خدا میدونه تو چی میخوای، ولی خودش گفته ازم بخواه، بخواه تا برات فراهم کنم، میگفت من به اوج نا امیدی و بدبختی توو کشور غریب رسیده بودم، وقتی که جز خدا هیچکسه هیچکس نبود، باهاش حرف زدم، باهاش دعوا کردم، حتی سرش داد زدم، گفت من میخواااام زندگیم خوب باشه، باید باید باید برام فراهمش کنی، اصلا من بندتم خودت منو آفریدی پس باید کمکم کنی! میگه من با خدا خیلی رفیقم، مثل رفاقت دو تا ادم رفیق باز! قرار نیس با خدام خیلی دوستی رسمی و رودربایسی داشته باشم، باهاش حرف میزنم میخندم بحث میکنم دعوا میکنم! و مهمتر از همه خواسته هامو واضح و بلند و حتی طلبکارانه ازش میخوام! بعد از یه مدت شغل خیلی خوبی پیدا میکنه و از بین یه عده ی کم توو دانشگاش برای دریافت بورس انتخاب میشه
نمیخوام این حرفام به بحثای دینی کشیده شه، اعتقادات همه و همه محترمه، فقط میخوام بگم قرار نیس اتفاق خارق العاده ای بیوفته! اما باید بخوااایم ازش تا کمکمون کنه!حتی همینجا و برای نتایجمون! قرار نیس همه رتبه یک شیم! هرچند ممکنه خود من حتی مجاز هم نشم، امیدوارم متوجه منظورم شده باشید...
صبح آدینه تون بخیر Smile
گاهی خسته میشی اونقد صداش میکنی و جواب نمیگیری........شایدم من بلد نیستم درست دعا کنم شایدم صدای منو دوس نداره

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - nasrinn - 18 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۰۷ ب.ظ

(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۴۷ ق.ظ)iwes نوشته شده توسط:  مشکل بزرگ اینه که حالا خودت با خودت کنار میای یه جوری ولی انتظار استاد و همکلاسی و دوست و اشنا از ادم بیشتر از نگرانی خودم هستش.
اینی که الان دعا میکنید به نظرم باعث conflict میشه یعنی اکه دعای یکی بگیره یکی دیگه بدبخت میشه Big Grin
بستگی به تابع هشی داره که خدا برامون قرار داده انشالا که درست بهترین باشه

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - kora - 18 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۰۸ ب.ظ

هیچی بدتر از نا امیدی نیست ! گناه بزرگی است اما اگه بیاد و گریبون آدم رو بگییره!!!!!!!!!!! Sad من الان خودم ته ته جهنمم! علی الخصوص وقتی دیدم سوالایی که من درست زدم بچه هامیگن حذف میشه یعنیییییییی گفتم ای شانسConfused

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - sanaz777 - 18 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۲۸ ب.ظ

نَبِّیٌ عِبادِی أننی أنَا الغَفُورُ الرَّحِیمُ

"بندگانم را آگاه کن من بخشنده ی مهربانم"
نا امید نباشین دوستان گلم

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - t.mehr - 18 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۵۴ ب.ظ

دست از طلب ندارم تا کام دل برآید یا جان رسد به جانان یا جان ز تن برآید
امسال نشد ساله دیگه چون واقعا چاره ای جز ارشد تهران قبول شدن ندارم

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - doost4 - 18 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۰۲ ب.ظ

من که تکلیفم در هر صورت مشخصه یا کرمانم یا اردبیل یا مجازی بهشتی ولی نمیدونم استرسم از کجا ناشی میشه Big Grin