تالار گفتمان مانشت
نتایج نهایی ارشد ۹۰ اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - summer_66 - 08 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۲۱ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۵۱ ب.ظ)robot110 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
منم با ۲۰۳ نرم اصفهان قبول شدم.

کسی نمیدونه نتیجه کلی کی میاد؟؟؟

اوایل مهر

نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - rostamiani - 08 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۲۵ ب.ظ

بهتره نتیجه قبولی تون رو اینجا بنویسید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

توی اخباز جای مناسبی نیست

نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - goleyas - 08 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۲۶ ب.ظ

۱۸۰ هوش علم و صنعت.

RE: نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - h.sarikhani88 - 08 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۲۷ ب.ظ

۳۶ هوش
روزانه شریف

نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - elhamath - 08 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۲۹ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۵۸ ب.ظ)morelo نوشته شده توسط:  ۴۴۳ نرم پیام نور تهران

۵۹۶ نرم افزار - پیام نور تهران
هم کلاس شدیم Smile

RE: توی کنکور ارشد ۹۰ کجا قبول شدید ؟ - mosenabdoli - 08 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۳۲ ب.ظ

۱۷
هوش شریف

نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - somayeh kashefi - 08 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۳۲ ب.ظ

پس چرا علوم کامپیوترا نتایجو نمی زنن من اصلا باورم نمیشه شبانه رو نیاوردم مجازی شهید بهشتی رو آوردم سال دیگه شرکت کنم بهتر از اینه

RE: نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - ashkanshir - 08 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۳۶ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۱۶ ب.ظ)kabirkooh نوشته شده توسط:  سلام
عرض تبریک خدمت همه دوستان عزیز
۲۴۷ هوش مصنوعی دانشگاه علم و صنعت
ashkanshir
همکلاس شدیما شیرینی یادت نره هاااااااا!!!!!
یادت که نرفته ؟؟

سلام دوست عزیز . نه یادم نرفته
ولی البته شیرینی شما خیلی خیلی باید بیشتر باشه ها.
با این حساب‌، فکر کنم بی حساب شدیم
خیلی خیلی خوشحال شدیم یه همکلاسی پیدا کردیم
دیگه نبود هوش علم و صنعت؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!

توی کنکور ارشد ۹۰ کجا قبول شدید ؟ - saba_1984 - 08 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۳۶ ب.ظ

۲۲۵ نرم افزار روزانه شیراز

انتخاب اولم بعد از دانشگاه های تهران

نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - nimaaa - 08 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۳۹ ب.ظ

سلام

منم رتبه حدود ۴۰ و معماری شریف .( امیدوارم همه تو هر دانشگاهی که هستید موفق باشید و آرزوی موفقیت ویژه برای بچه های که می خوان امسال کنکور بدن . اینجا دیگه به من منفی ندید Big Grin )

...........................................................................
ببخشید نتونستم به همه سپاس بدم. اینجا به همتون سپاس میدم . و امیدوارم مانشت را ترک نکنیم‌! Big Grin

RE: نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - parimehraban - 08 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۴۱ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۳۲ ب.ظ)somayeh kashefi نوشته شده توسط:  پس چرا علوم کامپیوترا نتایجو نمی زنن من اصلا باورم نمیشه شبانه رو نیاوردم مجازی شهید بهشتی رو آوردم سال دیگه شرکت کنم بهتر از اینه

باورم نمیشه با رتبه ۲۳۰ شبانه قبول نشدی ؟
معدلتون چند بوده؟
خواهشا اگه امکانش هست دوستان معدلشون را هم بنویسند

نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - yass147 - 08 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۴۴ ب.ظ

تربیت معلم تهران- هوش

RE: نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - goleyas - 08 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۴۴ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۳۶ ب.ظ)ashkanshir نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۱۶ ب.ظ)kabirkooh نوشته شده توسط:  سلام
عرض تبریک خدمت همه دوستان عزیز
۲۴۷ هوش مصنوعی دانشگاه علم و صنعت
ashkanshir
همکلاس شدیما شیرینی یادت نره هاااااااا!!!!!
یادت که نرفته ؟؟

سلام دوست عزیز . نه یادم نرفته
ولی البته شیرینی شما خیلی خیلی باید بیشتر باشه ها.
با این حساب‌، فکر کنم بی حساب شدیم
خیلی خیلی خوشحال شدیم یه همکلاسی پیدا کردیم
دیگه نبود هوش علم و صنعت؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!

منم هستم دیگه!فقط من خانممBig Grinاگه دیدین ظرفیت به یه خانم کاهش پیدا کرده بود منمHuhنامردااااااااExclamation

نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - انرژی مثبت - ۰۸ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۴۷ ب.ظ

سلام
طاعات و عباداتتون قبول‌، پیشاپیش عید فطر رو هم به همه تبریک میگم
به همه دوستانی که قبول شدند تبریک میگم و برای همه کسانی که قبول نشدند ارزوی موفقیت می کنم ان شالله سال اینده دانشگاه دلخواهتون قبول شید و به همه دوستان شریفی خوش امد میگم.

RE: نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - Muhamad - 08 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۴۷ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۰۲ ب.ظ)polarisia نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۵۸ ب.ظ)Muhamad نوشته شده توسط:  ضمن عرض تبریک و آرزوی موفقیت برای همه‌ی دوستان.

امنیت امیرکبیر (شبانه)

رتبه تون چند بود؟

۵۴