تالار گفتمان مانشت
نتایج نهایی ارشد ۹۰ اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - nasi_1987 - 09 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ

(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۳۴ ق.ظ)zara نوشته شده توسط:  ضمن تیریک به همه دوستان و آرزوی موفقیت برای بچه هایی که امسال می خوان کنکور بدن من هوش مصنوعی امیرکبیر قبول شدم.

إإإإ یعنی هم کلاسیه من هستی؟!!!: -)))

ایمیلم: just.nasi@gmail.com

نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - shahryar - 09 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۰۸ ب.ظ

(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۲۶ ب.ظ)msghasemi نوشته شده توسط:  موفقیت شما دغدغه‌ی شماست نه کس دیگه و این چیزیه که من شخصا پذیرفتمش امیدوارم شما هم باهاش کنار بیاین و اینقدر ناراحت نباشید.
از این جملتون خیلی خوشم اومد Smile

RE: نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - fatima-66 - 09 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۴۸ ب.ظ

(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۰۸ ب.ظ)mehrdel2002 نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۰۳ ب.ظ)fatima-66 نوشته شده توسط:  من با رتبه ۶۵ سیستم های هوشمند امیر کبیر (شبانه) قبول شدم.

خیلی خیلی بهتون تبریک میگم و خیلی خوشحالم که با یکی از هم رشته ای هام آشنا میشم.
یه سوال داشتم..
شما شبانه شریف و سیستمهای کامپیوتری رو قبل یا بعد این گرایش انتخاب کردین؟

ممنونم ،من هر دو رو بعد از سیستمهای هوشمند زدم ،یکی از دوستام با رتبه‌ی ۷۶ شبانه شریف قبول شد.

RE: نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - Ofogh - 09 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۵۴ ب.ظ

بچه‌ها ممنون میشم اگه کمکم کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - farazin - 09 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۵۹ ب.ظ

(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۰۸ ب.ظ)shahryar نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۲۶ ب.ظ)msghasemi نوشته شده توسط:  موفقیت شما دغدغه‌ی شماست نه کس دیگه و این چیزیه که من شخصا پذیرفتمش امیدوارم شما هم باهاش کنار بیاین و اینقدر ناراحت نباشید.
از این جملتون خیلی خوشم اومد Smile

خیلی جالب بودWink

RE: نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - ashkanshir - 09 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۲۹ ب.ظ

سلام بچه ها.
ممنون میشم به یه نظرخواهی دوستانه واسه یه مسئله حیاتی که ممکنه در آینده نزدیک برام پیش بیاد پاسخ بدین.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - aram_kurd - 10 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۴۱ ق.ظ

(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۲۵ ب.ظ)رضا_ایرانی نوشته شده توسط:  بچه‌ها رنج بین ۳۰۰ تا ۴۰۰ نرم افزار روزانه داشتیم؟
من چهارصد نرم افزار، شبانه هم قبول نشدم.

یکی از دوستام ۳۰۶ نرم بود که روزانه شیراز قبول شد.

نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - naimeh - 10 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۳۰ ق.ظ

۱۸۳
هوش صنعتی اصفهان
کسی دیگه ای نبود؟؟؟

نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - saba3368 - 10 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۵۱ ق.ظ

به نظرتون < نرم افزار شبانه تبریز> بهتره یا <هوش مصنوعی علوم و تحقیقات تهران>؟

نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - saeedt5 - 10 شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۴۶ ق.ظ

آقا من رتبم شده ۱۴۵ هوش مصنوعی
ولی الان جلو اسمم نوشته مردود !
همه انتخاب رشته هام و مراحل ثبت نامم هم موفقیت آمیز بوده‌! چی کار کنم به نظرتون ؟ یعنی واقعاً اشتباه شده ؟ کجا باید برم واسه اعتراض ؟ سازمان سنجش تهران ؟ سازمان سنجش کرج ؟ وزارت علوم ؟ لطفاً اگه کسی مشابه من هست یا جایی سراغ دارید لینک کنید بهم . ممنون از همگی !

RE: نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - mehrdel2002 - 10 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۱۴ ق.ظ

(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۴۶ ق.ظ)saeedt5 نوشته شده توسط:  آقا من رتبم شده ۱۴۵ هوش مصنوعی
همه انتخاب رشته هام و مراحل ثبت نامم هم موفقیت آمیز بوده‌! چی کار کنم به نظرتون ؟ یعنی واقعاً اشتباه شده ؟ کجا باید برم واسه اعتراض ؟ سازمان سنجش تهران ؟ سازمان سنجش کرج ؟ وزارت علوم ؟ لطفاً اگه کسی مشابه من هست یا جایی سراغ دارید لینک کنید بهم . ممنون از همگی !
واقعا با ۱۴۵ جایی قبول نشدین؟نمیدونم چی بگم فقط خیلی ناراحت شدم.بنظرم هر کاری میتونی بکن هر جا که میتونی برو ..به امید خدا درست میشه..
راستی شما رسید انتخاب رشته گرفتین؟

RE: نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - Masoud05 - 10 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۲۳ ق.ظ

(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۴۶ ق.ظ)saeedt5 نوشته شده توسط:  آقا من رتبم شده ۱۴۵ هوش مصنوعی

فکر کنم باید بری سازمان سنجش تهران. همزمان یه زنبیل( یه همراه) بزار تو صف وزارت علوم . شما حداقل روزانه علم و صنعت یا شیراز یا صنعتی اصفهان رو بطور حتم قبول میشدید.

RE: نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - farazin - 10 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۳۲ ق.ظ

(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۵۱ ق.ظ)saba3368 نوشته شده توسط:  به نظرتون < نرم افزار شبانه تبریز> بهتره یا <هوش مصنوعی علوم و تحقیقات تهران>؟

مگه تبریز نرم افزار داره؟

RE: نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - mosavat - 10 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۴۴ ق.ظ

شما قطعا و حتما باید پیگیری بفرمایید ‌، رتبه تون خوبه و انتظار میره که حتما دانشگاههای خوب قبول شده باشید

پس حتما پیگیری کنید ...

RE: نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - nina - 10 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۴۸ ق.ظ

مگه تبریز نرم افزار داره؟

آره امسال آورده