تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - همیلا - ۳۰ دى ۱۳۹۳ ۱۰:۳۵ ب.ظ

بچه ها من بعد از مرور نرم افزار وقتی رفتم تست های ۹۳ رو بزنم نتونستم چیکار کنم Sad(((((((((((((((
به نظرتون احتمال داره از چه فصل هایی امسال سوال بدن

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - tm.viper - 30 دى ۱۳۹۳ ۱۰:۳۶ ب.ظ

(۳۰ دى ۱۳۹۳ ۱۰:۳۵ ب.ظ)همیلا نوشته شده توسط:  بچه ها من بعد از مرور نرم افزار وقتی رفتم تست های ۹۳ رو بزنم نتونستم چیکار کنم Sad(((((((((((((((

فرآیند
تست
مدلسازی نیازمندیا
متولوژی ها
طراحی
مدیریت

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - همیلا - ۳۰ دى ۱۳۹۳ ۱۰:۳۹ ب.ظ

(۳۰ دى ۱۳۹۳ ۱۰:۳۶ ب.ظ)tm.viper نوشته شده توسط:  
(30 دى ۱۳۹۳ ۱۰:۳۵ ب.ظ)همیلا نوشته شده توسط:  بچه ها من بعد از مرور نرم افزار وقتی رفتم تست های ۹۳ رو بزنم نتونستم چیکار کنم Sad(((((((((((((((

فرآیند
تست
مدلسازی نیازمندیا
متولوژی ها
طراحی
مدیریت

به نظرتون تست های ۹۳ سخت بود؟یا من خوب نخوندم؟

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - tm.viper - 30 دى ۱۳۹۳ ۱۰:۳۹ ب.ظ

(۳۰ دى ۱۳۹۳ ۱۰:۳۹ ب.ظ)همیلا نوشته شده توسط:  
(30 دى ۱۳۹۳ ۱۰:۳۶ ب.ظ)tm.viper نوشته شده توسط:  
(30 دى ۱۳۹۳ ۱۰:۳۵ ب.ظ)همیلا نوشته شده توسط:  بچه ها من بعد از مرور نرم افزار وقتی رفتم تست های ۹۳ رو بزنم نتونستم چیکار کنم Sad(((((((((((((((

فرآیند

تست

مدلسازی نیازمندیا

متولوژی ها

طراحی

مدیریت

کتابی که خوندی چی بود؟

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - همیلا - ۳۰ دى ۱۳۹۳ ۱۰:۴۲ ب.ظ

(۳۰ دى ۱۳۹۳ ۱۰:۳۹ ب.ظ)tm.viper نوشته شده توسط:  
(30 دى ۱۳۹۳ ۱۰:۳۹ ب.ظ)همیلا نوشته شده توسط:  
(30 دى ۱۳۹۳ ۱۰:۳۶ ب.ظ)tm.viper نوشته شده توسط:  

فرآیند

تست

مدلسازی نیازمندیا

متولوژی ها

طراحی

مدیریت

کتابی که خوندی چی بود؟
بعضی فصل ها از پرسمن و فصول باقی مانده مدرسان

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - tm.viper - 30 دى ۱۳۹۳ ۱۰:۴۵ ب.ظ

ای کاش از مدرسام میخوندی
اما عیبی نداره
شما اون فصل هایی که حس میکنی مسلط نیستی رو از روی متن درس مدرسان
جاهایی که پررنگه رو بخونین
اگر دقت کنی تمام تستا که اومده ۹۳ داخل متن مدرسان روش تاکید شده
اما به هر حال قبول دارم سخت بود سوالای ۹۳

گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - khordad.girl - 30 دى ۱۳۹۳ ۱۱:۲۹ ب.ظ

دوستان سوال ۹۲ آزمون پارسه آی تی جامع دوم درس سیستم عامل
چرا بایت رو به بیت تبدیل نکرده؟ عاخه جوابش عوض میشه...

گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - sa.ghasemi - 01 بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۳۰ ق.ظ

من سوالای کنکور ۹۳ کامپیوترو با ج هاش میخام ؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - tm.viper - 01 بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۵۰ ق.ظ

ای بابا
دوسه روزه هی کامنت میدین سوالارو میخوام
خوب دوستای عزیز گوگل برای من و شماست دیگه
یه سرچ بزنید پیدا میشه

گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - mcse2010 - 01 بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۵۴ ق.ظ

فقط تست تست.........
رقابت بر سر سوالات مشابه کنکورهای چند سال گذشته هست.
هیچکی نمیتونه به سولات جدید مانند انچه که اخیرا از قسمت سمافورها که همش هم اشتباه بوده،جواب بده.
برای همینه که میانگین درصدها پائینه
زبان و مدیریت هم تاثیر انچانی نداره.البته منظورم زمانی هست که مشترک را خوب نزنیم.

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - nedamoeini20 - 01 بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۰ ق.ظ

(۳۰ دى ۱۳۹۳ ۰۴:۱۷ ب.ظ)software94 نوشته شده توسط:  
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این لینک سوالات ساختمان داده.تو این جزوه ها سوالات چند سالم گذاشتم.پارسه سوالات نود و سه رو تشریحی حل کرده و تو سایتش هست.دانلود کنید.
سلام ممنون از شما من پیگیر مطالب مفیدتون هستم همیشه .میشه نکته و تسم منطقی رو هم بذارین من واقعا نیاز دارم بهش . بازم ممنونم...