تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - software94 - 30 دى ۱۳۹۳ ۰۴:۱۷ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این لینک سوالات ساختمان داده.تو این جزوه ها سوالات چند سالم گذاشتم.پارسه سوالات نود و سه رو تشریحی حل کرده و تو سایتش هست.دانلود کنید.

گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - حسین کاردان - ۳۰ دى ۱۳۹۳ ۰۵:۱۸ ب.ظ

بچه ها کسی حا تشریحی کنکور ۹۰ و ۹۱ میدونه چطور میشه پیدا کرد؟؟؟

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - shamim_70 - 30 دى ۱۳۹۳ ۰۵:۲۵ ب.ظ

(۳۰ دى ۱۳۹۳ ۰۴:۱۷ ب.ظ)software94 نوشته شده توسط:  
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این لینک سوالات ساختمان داده.تو این جزوه ها سوالات چند سالم گذاشتم.پارسه سوالات نود و سه رو تشریحی حل کرده و تو سایتش هست.دانلود کنید.

سوالای ساختمان و طراحی الگوریتم چ سال هایی رو شامل میشه؟راستی جوابش تو همون وویس ها هستن؟

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - afagh.msm - 30 دى ۱۳۹۳ ۰۵:۲۷ ب.ظ

(۳۰ دى ۱۳۹۳ ۰۵:۱۸ ب.ظ)حسین کاردان نوشته شده توسط:  بچه ها کسی حا تشریحی کنکور ۹۰ و ۹۱ میدونه چطور میشه پیدا کرد؟؟؟
چه گرایشی رو میخای ۹۱ هر دو گرایشو برا ماهانو دارم و کامپیوتر۹۰ رو دارم

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - حسین کاردان - ۳۰ دى ۱۳۹۳ ۰۵:۳۲ ب.ظ

(۳۰ دى ۱۳۹۳ ۰۵:۲۷ ب.ظ)afagh.msm نوشته شده توسط:  
(30 دى ۱۳۹۳ ۰۵:۱۸ ب.ظ)حسین کاردان نوشته شده توسط:  بچه ها کسی حا تشریحی کنکور ۹۰ و ۹۱ میدونه چطور میشه پیدا کرد؟؟؟

آی تی

گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - gogooli - 30 دى ۱۳۹۳ ۰۵:۳۹ ب.ظ

در پایگاه داده قواعد آرمسترانگ برای چند مقداری درستش چجوریه؟ چون کتاب پارسه رو استاد گفتن غلط داره.

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - shamim_70 - 30 دى ۱۳۹۳ ۰۵:۴۷ ب.ظ

(۳۰ دى ۱۳۹۳ ۰۵:۲۷ ب.ظ)afagh.msm نوشته شده توسط:  
(30 دى ۱۳۹۳ ۰۵:۱۸ ب.ظ)حسین کاردان نوشته شده توسط:  بچه ها کسی حا تشریحی کنکور ۹۰ و ۹۱ میدونه چطور میشه پیدا کرد؟؟؟

دوست عزیز کامپیوتر رو برا من بزار ۹۱و۹۰

دوستان
کسی از حساب رابطه ای منبع خوب داره بزاره بخونیم؟

گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - حسین کاردان - ۳۰ دى ۱۳۹۳ ۰۶:۰۲ ب.ظ

بچه ها کسی میدونه سوال ۸۱ آی تی ۹۰ واسه سیستم عامل چرا بعد از اینکه #Fو اون ۱۰ و جمع کرد واسه چی تقسیم بر۸ کرد؟؟؟
این ۸ از کجا اومده؟؟؟

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - afagh.msm - 30 دى ۱۳۹۳ ۰۶:۲۵ ب.ظ

شمیم جان اینا فایلای ۹۰ ۹۱ کامپیوتر حل نود بجز عکس ۱۳ همه درستن error که winrar برای عکس ۱۳ خودم هم نمیدونمHuhHuh اینارو کی و از کدوم سایت دانلود کردم ۹۰ کامپیوتر تا سوال۱۰۵

آقای کاردان اینم برای شما گذاشتم شاید به کارتون اومد

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - tm.viper - 30 دى ۱۳۹۳ ۰۶:۴۴ ب.ظ

(۳۰ دى ۱۳۹۳ ۰۶:۰۲ ب.ظ)حسین کاردان نوشته شده توسط:  بچه ها کسی میدونه سوال ۸۱ آی تی ۹۰ واسه سیستم عامل چرا بعد از اینکه #Fو اون ۱۰ و جمع کرد واسه چی تقسیم بر۸ کرد؟؟؟

این ۸ از کجا اومده؟؟؟

اندازه هر قاب ۲ به توان ۱۰
اندازه هر درایه جدول حساب کنی میشه ۴بایت (۳۲ بیت)
از تقسیم این دوتا تعداد درایه های جدول بدست میاد
۲ به توان ۸

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - حسین کاردان - ۳۰ دى ۱۳۹۳ ۰۷:۰۸ ب.ظ

(۳۰ دى ۱۳۹۳ ۰۶:۴۴ ب.ظ)tm.viper نوشته شده توسط:  
(30 دى ۱۳۹۳ ۰۶:۰۲ ب.ظ)حسین کاردان نوشته شده توسط:  بچه ها کسی میدونه سوال ۸۱ آی تی ۹۰ واسه سیستم عامل چرا بعد از اینکه #Fو اون ۱۰ و جمع کرد واسه چی تقسیم بر۸ کرد؟؟؟

این ۸ از کجا اومده؟؟؟

اندازه هر قاب ۲ به توان ۱۰
اندازه هر درایه جدول حساب کنی میشه ۴بایت (۳۲ بیت)
از تقسیم این دوتا تعداد درایه های جدول بدست میاد
۲ به توان ۸
نظور من اینکه چرا ۳۲ رو بر ۸ تقسیم کرده؟؟؟
۳۲ که از جمع #Fو ۱۰ بدست اومده.حالا این ۸ از کجا اومد؟؟؟

بچه ها جواب معمعری ۹۰ و نرم و طراحی الگویتم رو کی داره؟؟؟ اگه کنکورشو دارین که بذارین
اگه هم ته کتاب هاتون هست بی زحمت عکس بندازین بذارین تو سایت
ممنون میشم

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - tm.viper - 30 دى ۱۳۹۳ ۰۸:۱۰ ب.ظ

دقت کن که ۳۲ بیت برای اندازه هر درایه جدول در نظر گرفته شده که به بایت تبدیل میشه میشه ۴ بایت
بعد اندازه هر قاب رو بر این ۴ تقسیم میکنیم تا تعداد درایه های جدول صفحه جزئی بدست بیاد

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - milad12321 - 30 دى ۱۳۹۳ ۰۸:۲۷ ب.ظ

دوستان یکی منو راهنمایی کنه
زبان
a^n b^n c^n n>=0
مستقل نیست.
اما با ماشین ۲ پشته ای میشه پذیرفتش جوری که:
تو پشته اول a ها و تو پشته دوم b ها را بریزیم با دیدن هر c در رشته یه a و یه b از پشته بر میداریم در اخر اگه پشته خالی بود میریم پذیرش.
یا حتی با یه پشته ایم هم میشه نوشتش:
اول a ها رو پوش میکنیم .بعد b ها رو پوش میکنیم. با دیدن هر c یا ۲ تا b یا دوتا a یا ba (برا اونجایی که تو پشته a و b از هم جدا میشن) بر میداریم و با خالی بودن پشته میریم به پذیرش.
حال با ساختن pda برای زبان اون زبان مستقل است.
پس این زبان مستقل است؟؟؟
(اگه منظورم واضح نیست بگید تا عکس بگیرم بفرستم)

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - shamim_70 - 30 دى ۱۳۹۳ ۰۸:۴۱ ب.ظ

خدارو هزاااار مرتبه شکر کامپایلر نداره ای تی!!!!!!!!!!!!

یکی زحمتشو بکشهBlush

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - tm.viper - 30 دى ۱۳۹۳ ۱۰:۱۹ ب.ظ

(۳۰ دى ۱۳۹۳ ۰۸:۴۱ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  خدارو هزاااار مرتبه شکر کامپایلر نداره ای تی!!!!!!!!!!!!

یکی زحمتشو بکشهBlush

اتفاقا نظریه زبان و کامپایلر درسا آسونین
کم حجمن
بر عکس مهندسی نرم ‎Big Grin
شبکه