تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - software94 - 28 دى ۱۳۹۳ ۰۹:۴۸ ب.ظ

بچه ها من رتبه های پارسه ام زیاد خوب نمیشن.کلا امروز دپ شدم.بازم غلط میزنم.حالم امروز داغون نمیدونم چی کنم.کم نیاوردم اصلا ولی یه خرده میترسم با اینکه هرچی بشه تا ته اش میرم اما استرسم زیاد شده.Sad

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - raha_ce - 28 دى ۱۳۹۳ ۰۹:۵۹ ب.ظ

(۲۸ دى ۱۳۹۳ ۰۹:۴۸ ب.ظ)software94 نوشته شده توسط:  بچه ها من رتبه های پارسه ام زیاد خوب نمیشن.کلا امروز دپ شدم.بازم غلط میزنم.حالم امروز داغون نمیدونم چی کنم.کم نیاوردم اصلا ولی یه خرده میترسم با اینکه هرچی بشه تا ته اش میرم اما استرسم زیاد شده.Sad

استرس نداشته باش
همه همینطورین, نگران نباش اینا کمک میکنه اشباهات رو در کنکور تکرار نکنی
رتبه های منم اصلاً خوب نمیشن ولی اهمیت نمیدم چون سعی میکنم اشکالامو سریع پیدا کنم و رفع کنم

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - nlp@2015 - 28 دى ۱۳۹۳ ۱۰:۵۰ ب.ظ

(۲۸ دى ۱۳۹۳ ۰۲:۰۱ ق.ظ)nazanin2020 نوشته شده توسط:  بچه ها از ۶۰۰ مساله فصل حریصانه رو خوندید شما؟
از بعضی سوالاش واقعا بنظرم نخونده رد شم بهتره Dodgy
اتفاقن فصل پویا و حریصانه خیلی مهم هستن پارسالم تو تخصصی نرم دوتا داده بودن

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - tm.viper - 28 دى ۱۳۹۳ ۱۱:۰۲ ب.ظ

(۲۸ دى ۱۳۹۳ ۱۰:۵۰ ب.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط:  
(28 دى ۱۳۹۳ ۰۲:۰۱ ق.ظ)nazanin2020 نوشته شده توسط:  بچه ها از ۶۰۰ مساله فصل حریصانه رو خوندید شما؟

از بعضی سوالاش واقعا بنظرم نخونده رد شم بهتره Dodgy
اتفاقن فصل پویا و حریصانه خیلی مهم هستن پارسالم تو تخصصی نرم دوتا داده بودن

معمولا پویا سخته
نزنی بهتره ‎Big Grin

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - farhad_vr32 - 28 دى ۱۳۹۳ ۱۱:۲۴ ب.ظ

(۲۸ دى ۱۳۹۳ ۰۹:۵۹ ب.ظ)raha_ce نوشته شده توسط:  
(28 دى ۱۳۹۳ ۰۹:۴۸ ب.ظ)software94 نوشته شده توسط:  بچه ها من رتبه های پارسه ام زیاد خوب نمیشن.کلا امروز دپ شدم.بازم غلط میزنم.حالم امروز داغون نمیدونم چی کنم.کم نیاوردم اصلا ولی یه خرده میترسم با اینکه هرچی بشه تا ته اش میرم اما استرسم زیاد شده.Sad

استرس نداشته باش
همه همینطورین, نگران نباش اینا کمک میکنه اشباهات رو در کنکور تکرار نکنی
رتبه های منم اصلاً خوب نمیشن ولی اهمیت نمیدم چون سعی میکنم اشکالامو سریع پیدا کنم و رفع کنم
منم همینطوریم غلط خیلی میزنم، اصن نگرانی نداره، دو تا چیز مهم در مورد این آزمونا هست، یکی این که سوالاش اکثرا غیر استاندارد هستش و مثل کنکور سوال نمیدن، دوم اینکه وقتی تو این آزمونا خوب نتیجه نیاری میتونی بعد از تحلیل سوالا نقطه ضعفارو پیدا کنی و برطرف کنی، چیزی که اکثر رتبه های برتر میگن اینه که نتیجه این آزمونا اصلا مهم نیست، مهم اینه که ادامه بدیمو روز به روز بهتر بشیم

گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - حسین کاردان - ۲۸ دى ۱۳۹۳ ۱۱:۵۰ ب.ظ

سلام بچه ها میشه آزمون های آزمایشی جامع بذارین بقیه هم استفاده کنن
بذارید دگ آقا....

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - tm.viper - 28 دى ۱۳۹۳ ۱۱:۵۳ ب.ظ

اصولا کسایی تو این آزمونا رتبه های اولن که حافظه خوبی دارن و تست زیادی خوندن
Big Grin
یعنی کافیه تستارو حفظ کنی

گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - همیلا - ۲۹ دى ۱۳۹۳ ۱۲:۰۰ ق.ظ

سلام
بازم من و اشکالاتم
تو سوال ۸۲ ایتی ازمون ۴ مدرسان
تو اینجور سوال ها نقیض گزاره رو به پایگاه اضافه میکنیم و بع اگه رزولوشن زدیم به تهی رسیدیم میشه اون گزینه رو از پایگاه نتیجه گرفت این
جمله درست هست؟تو این سوال وقتی نقیض گزینه رو به پایگاه اضافه میکنیمبه تهی نمیرسیم اخه
lvsd

گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - حسین کاردان - ۲۹ دى ۱۳۹۳ ۱۲:۲۶ ق.ظ

اقا آزمون آزمایشی چی شد؟؟؟؟
آی تی امسال کسی جامع نداره بذاره؟؟؟

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - tm.viper - 29 دى ۱۳۹۳ ۱۲:۵۴ ق.ظ

(۲۹ دى ۱۳۹۳ ۱۲:۰۰ ق.ظ)همیلا نوشته شده توسط:  سلام

بازم من و اشکالاتم

تو سوال ۸۲ ایتی ازمون ۴ مدرسان

تو اینجور سوال ها نقیض گزاره رو به پایگاه اضافه میکنیم و بع اگه رزولوشن زدیم به تهی رسیدیم میشه اون گزینه رو از پایگاه نتیجه گرفت این

جمله درست هست؟تو این سوال وقتی نقیض گزینه رو به پایگاه اضافه میکنیمبه تهی نمیرسیم اخه

lvsd

این سوال که رزولوشن نیست
این فقط استنتاجه!
شما این جمله هایی که داری همه true هستن
مثلا جمله ۴ برای این که هنیشه درست باشه
نقیض D
E
باید هردو true باشن
همینجا گزینه ۱و۳ رد شد
حالا از اونجا که نقیض C
و D
or شون باید ترو باشه
و میدونیم D فالس هست
پس نقیضC ترو میشه و گزینه ۴ هم رد میشه

گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - gt3000 - 29 دى ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ق.ظ

بچه ها من یه بار یه سوال پرسیدم جواب ندادین
بنظر شما از روی کپی یه کتاب خوندن اشکال داره؟ اصلا فرصت نمیکنم برم کتابه رو پیدا کنم

گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - ریحان - ۲۹ دى ۱۳۹۳ ۰۱:۱۶ ق.ظ

خب اگه مطلبش همونه چه فرقی داره؟ بخونین خوب...

دوستان توی الگوریتم بوث این قضیه به تعداد رشته های ۱ متوالی دارای جمع یا تفریق هستیم چیه؟ توی نصیر نوشته؟
تازه گفته در حالتی که مکمل ۲ باشن اگر رشته ۱ متوالی به سمت چپه رشته ختم شه جمع نداریم فقط تفریق داریم
این کجا بود دیگه؟ مگه جمعها نمیشدتغییرات ۱ به ۰ و منها برعکس؟

سوالم اشاره به الگوریتم بوث فکر کنم سال ۹۲ داره

گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - gt3000 - 29 دى ۱۳۹۳ ۰۱:۳۲ ق.ظ

آره همون که هست

از لحاظ حق مولف و اینا میگم

گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - ریحان - ۲۹ دى ۱۳۹۳ ۰۲:۰۹ ق.ظ

خب به هرحال بی چیزش نیست...

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - tm.viper - 29 دى ۱۳۹۳ ۰۹:۰۰ ق.ظ

(۲۹ دى ۱۳۹۳ ۰۱:۱۶ ق.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  خب اگه مطلبش همونه چه فرقی داره؟ بخونین خوب...

دوستان توی الگوریتم بوث این قضیه به تعداد رشته های ۱ متوالی دارای جمع یا تفریق هستیم چیه؟ توی نصیر نوشته؟

تازه گفته در حالتی که مکمل ۲ باشن اگر رشته ۱ متوالی به سمت چپه رشته ختم شه جمع نداریم فقط تفریق داریم

این کجا بود دیگه؟ مگه جمعها نمیشدتغییرات ۱ به ۰ و منها برعکس؟

سوالم اشاره به الگوریتم بوث فکر کنم سال ۹۲ داره

مکمل ۲ باشن؟
بوث کلا واسه همین سیستمه
احتمالا نویسنده تو حال خودش نبوده ‎Big Grin