تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - sanaz777 - 17 دى ۱۳۹۳ ۱۲:۱۰ ب.ظ

بچه ها کلید سنجش ایتی ٨٣ تا حالا رو از کجا میتونم پیدا کنم؟

گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - tanhatarin - 17 دى ۱۳۹۳ ۰۲:۲۴ ب.ظ

اخر کتاب دکتر یوسفی چاپ۹۲ و ۹۳ تستها ی مهم قدسی رو گذاشته با حل ساده تر و رونتر
اونا رو بخونین اگر فرصت زیاد اوردین برین قدسی
حرف که الان زدم رو جدی نگیرید باختین
اگر هم جدی گرفتین بردین
اثبات حرف من بعد کنکور
این توصیه من بود

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - بقایی - ۱۷ دى ۱۳۹۳ ۰۲:۳۱ ب.ظ

دوستان سلام
من ی اشگال از ساختمان داده ی کنکور ۹۳ دارم(سوال ۴۸) که چرا جوای گزینه ی ۱ است؟[/quote][/code]
[attachment=17649]
و لینکی واسه پاسخ تشریحی کنکور ۸۹ نرم افزار دارید ؟؟ مانشت فقط پاسخ کلیدی رو داره ..
ممنون میشم راهنماییم کنید

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - Ametrine - 17 دى ۱۳۹۳ ۰۲:۵۵ ب.ظ

(۱۷ دى ۱۳۹۳ ۰۲:۲۴ ب.ظ)tanhatarin نوشته شده توسط:  اخر کتاب دکتر یوسفی چاپ۹۲ و ۹۳ تستها ی مهم قدسی رو گذاشته با حل ساده تر و رونتر
ساختمان یا الگوریتمش؟

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - sahar_rostami2 - 17 دى ۱۳۹۳ ۰۳:۲۲ ب.ظ

(۱۷ دى ۱۳۹۳ ۰۲:۲۴ ب.ظ)tanhatarin نوشته شده توسط:  اخر کتاب دکتر یوسفی چاپ۹۲ و ۹۳ تستها ی مهم قدسی رو گذاشته با حل ساده تر و رونتر
اونا رو بخونین اگر فرصت زیاد اوردین برین قدسی
حرف که الان زدم رو جدی نگیرید باختین
اگر هم جدی گرفتین بردین
اثبات حرف من بعد کنکور
این توصیه من بود

من پوران چاپ جدیدشو ندارم خب

گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - raha_ce - 17 دى ۱۳۹۳ ۰۳:۵۳ ب.ظ

ممنون میشم نگاهی بندارید به این سوال

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - کنکوری - ۱۷ دى ۱۳۹۳ ۰۵:۰۱ ب.ظ

سلام به همگی.من یک سوال در مورد وارونگی اولویت دارم.دیدم اینجا بچه ها خیلی فعالن، امیدوارم شدم که اینجا سوالمو بپرسمShy.لطفا به من بگید این موضوع رو از کدوم کتاب سیستم عامل بخونم؟ استالینگ؟سیستم پارسه؟مقسمی؟ کدوم به این موضوع اشاره کرده؟
خیلی ممنونSmile

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - ahrmb - 17 دى ۱۳۹۳ ۰۶:۱۶ ب.ظ

خدایا خداوندا ! به ناشرین کتاب، مولفان، پاسخنامه نویسان و تمام کسانی که توی این موسسات شغلی دارند وجدان کاری، مسئولیت پذیری عطا بفرما

گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - حسین کاردان - ۱۷ دى ۱۳۹۳ ۰۸:۰۷ ب.ظ

سلام میشه کی اینو جواب بده؟؟؟
دو جا ی سوال و دو تا جوایب متفاوت داده
گسسته
در دنباله n تایی ۰و۱ وقتی بخواییم مجموع اونایی ک دو صفر متوالی دارن چی میشه؟؟؟

گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - tanhatarin - 17 دى ۱۳۹۳ ۰۸:۱۰ ب.ظ

اخر الگوریتم ۶۵ تا هست بخونیدش
البته کنکور مهندسی یسشتر از قدسی میدن نه ایتی
از۲۶ مهر شروع کردم جدی خوندن تازه نصف شدم تصمیم این تا۳۰ ادامه بدم ۱۵روز اخر مرور وتست بزنم
واقعا سنگینه حجم درسها اما کسی موفق میشه تا اخرش بره وخداوند به کسی پاداش میده که بیشتر تلاش کنه
ارزو میکنم همتون تا اخرش کم نیارین بامید خدا که هر کی بیشتر تلاش کرده موفق بشه

در ضمن کتاب قدسی معمولا والاتشو روتین میکنن تو کنکور میدن
ال قبل که سوالات ساختمان الگوریتم ایتی خیلی ابهام داشت انشاله امسال فرجی بشه و سوالات بهتر بشه

(۱۷ دى ۱۳۹۳ ۰۸:۰۷ ب.ظ)حسین کاردان نوشته شده توسط:  سلام میشه کی اینو جواب بده؟؟؟
دو جا ی سوال و دو تا جوایب متفاوت داده
گسسته
در دنباله n تایی ۰و۱ وقتی بخواییم مجموع اونایی ک دو صفر متوالی دارن چی میشه؟؟؟

========
تو رشته n-1 حالت ۲تا صفر ایجاد میتونه کنه
پس n -1 ضربدر مبنا به توان طول جمله کل یعنی n منهای طول جمله
سرجمع میشه
n-1 * p^ n- 2

توضیحش:
n-1 تعداد حالات رشته۰۰ ایجاد میکنه در رشته اولیه n
p مبنا
n-2
هم مابقی طول رشته باقی مانده از رشت هاولیه
واسه اثباتشم یه رشته با طول ۳ برای خودت مثال بزن

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - shayesteNEY - 17 دى ۱۳۹۳ ۰۸:۴۳ ب.ظ

چرا من رزولوشن و یکسان سازی رو یاد نمیگرم چرا اااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - NP-Cσмρℓєтє - ۱۷ دى ۱۳۹۳ ۰۹:۵۹ ب.ظ

سلام به همـــــــــــــــــــــه
فقط خواستم بگم :
امروز (البته امشب دیگه , الان دیگه شبه) امشب , ۱۷ ام دی هست و....
یه ماه دیگه همین موقع کوه کندیم! کــــــــــــوه! Big Grin
وای چه حسّ خوبی Smile

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - فاطمه رنجبر - ۱۷ دى ۱۳۹۳ ۱۰:۱۷ ب.ظ

سلام دوستان لطفا کمکم کنید من کم اوردم دیگه حس خوبی به درس ندارم
تواین فکرم که بیخیال کنکوروکلا درس بشم برم مهارتی یادبگیرم بهتره اما میدونم که پشیمون میشم کمک کنید لطفا

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - Hamed_H8 - 17 دى ۱۳۹۳ ۱۰:۲۴ ب.ظ

(۱۷ دى ۱۳۹۳ ۰۹:۵۹ ب.ظ)zahra.s نوشته شده توسط:  سلام به همـــــــــــــــــــــه
فقط خواستم بگم :
امروز (البته امشب دیگه , الان دیگه شبه) امشب , ۱۷ ام دی هست و....
یه ماه دیگه همین موقع کوه کندیم! کــــــــــــوه! Big Grin
وای چه حسّ خوبی Smile
Smile
من که سال اولمه ، هنوز تجربش نکردم ! اما فکر میکنم شب فوق العاده ای باشه ! مخصوصا اگه صبحش ترکونده باشی !
امیدوارم برای همه شب شیرین و به یادموندنی بشه ! Smile

(۱۷ دى ۱۳۹۳ ۰۸:۴۳ ب.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  چرا من رزولوشن و یکسان سازی رو یاد نمیگرم چرا اااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
یکسان سازی برا من هم اولش یکم مشکل بود ! Smile
این لینکو ببینید شاید بتونه بهتون کمک کنه ! (پست ۱۰)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - بقایی - ۱۷ دى ۱۳۹۳ ۱۰:۴۶ ب.ظ

چراااااااااااااااا کسی جواب من رو نمیده؟؟؟