تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی دی ماه - khordad.girl - 09 دى ۱۳۹۳ ۰۱:۲۹ ق.ظ

دوست جونیا خدا قوت ایشالله که همه تلاشا به نتیجه میرسه توکل بخدا
میخواستم بگم این کلاس تست و نکته ایکه پارسه گذاشته تو شهرستانها اگه تونستید برید حتما واسه بچه های پارسه م رایگانه...
من شبکه شو رفتم عاالی بود اینکه این فرمولا ازکجا اومده و مفهومی خیلی چیزا رو دکتر حقیقت توضیح دادن من که راضی بودم...

گروه درسی دی ماه - Mohammad-A - 09 دى ۱۳۹۳ ۰۲:۰۲ ق.ظ

دوستان؛ در این برهه، بیایید به جای بحث‌های حاشیه‌ای یا احتمالاً وب‌گردی و دانستن اینکه کی چقدر خونده، فقط به درس بپردازید. این چند هفته‌ی آخر بسیار مهم هستند. جای خیلی‌ها میتونه توی این هفته‌ها عوض بشه. روحیه‌ی عالی داشته باشید و تا ثانیه‌ی آخر تلاش کنید.

RE: گروه درسی دی ماه - Elena_71 - 09 دى ۱۳۹۳ ۰۲:۵۶ ق.ظ

(۰۸ دى ۱۳۹۳ ۰۷:۱۴ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  
(08 دى ۱۳۹۳ ۰۴:۰۸ ب.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط:  سلام دوس جون ها من هنوز زنده ام

سلام النا جون خوبی؟ سلامتی؟ راستش با اون اتفاقی که برات افتاد دلم پیشت مونده بود. کنکورو که بیخیال نشدی؟
سلام عزیزم فدا مداتم
وقفه افتاد ولی دارم دوباره خودمو جمعو جور میکنمCoolCool
شما رو میبینم اصن انگیزه میگیرم Tongue مرسی که هستین HeartHeartHeartHeartHeartHeart

RE: گروه درسی دی ماه - sara417 - 09 دى ۱۳۹۳ ۰۹:۴۷ ق.ظ

(۰۹ دى ۱۳۹۳ ۰۱:۲۹ ق.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  دوست جونیا خدا قوت ایشالله که همه تلاشا به نتیجه میرسه توکل بخدا
میخواستم بگم این کلاس تست و نکته ایکه پارسه گذاشته تو شهرستانها اگه تونستید برید حتما واسه بچه های پارسه م رایگانه...
من شبکه شو رفتم عاالی بود اینکه این فرمولا ازکجا اومده و مفهومی خیلی چیزا رو دکتر حقیقت توضیح دادن من که راضی بودم...

سلام. این کلاساش از کی شروع شده؟ تا کی هست؟ واسه همه درسا؟ مرسی

RE: گروه درسی دی ماه - khordad.girl - 09 دى ۱۳۹۳ ۰۳:۳۶ ب.ظ

(۰۹ دى ۱۳۹۳ ۰۹:۴۷ ق.ظ)sara417 نوشته شده توسط:  
(09 دى ۱۳۹۳ ۰۱:۲۹ ق.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  دوست جونیا خدا قوت ایشالله که همه تلاشا به نتیجه میرسه توکل بخدا

سلام. این کلاساش از کی شروع شده؟ تا کی هست؟ واسه همه درسا؟ مرسی

نمیدونم اینا رو دوستم ولی این لینکشه میتونید ببینید..

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: گروه درسی دی ماه - shamim_70 - 09 دى ۱۳۹۳ ۰۵:۱۲ ب.ظ

بچه ها کسی ازIpv6مطلبی بدرد کنکور بخوره داره اینجا بزاره؟حقیقت چیزی نگفته!!
ممنون

فرستاده شده از SM-T211ِ من با Tapatalk

RE: گروه درسی دی ماه - tm.viper - 09 دى ۱۳۹۳ ۰۶:۱۴ ب.ظ

(۰۹ دى ۱۳۹۳ ۰۵:۱۲ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  بچه ها کسی ازIpv6مطلبی بدرد کنکور بخوره داره اینجا بزاره؟حقیقت چیزی نگفته!!
ممنون

Shared files from OneDrive
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: گروه درسی دی ماه - mohsen1371 - 09 دى ۱۳۹۳ ۰۸:۰۷ ب.ظ

سلام بچه ها خسته نباشد
من دقیقا نمیدئنم واسه جمع بندی باید چیکار کنم خلاصه نویسی هم متاسفانه ندارم کتابامو دست و پا شکسته تموم کردم
لطفا راهنماییممممممممممممم کنییییییددد

RE: گروه درسی دی ماه - shamim_70 - 09 دى ۱۳۹۳ ۰۸:۱۵ ب.ظ

(۰۹ دى ۱۳۹۳ ۰۶:۱۴ ب.ظ)tm.viper نوشته شده توسط:  
(09 دى ۱۳۹۳ ۰۵:۱۲ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  بچه ها کسی ازIpv6مطلبی بدرد کنکور بخوره داره اینجا بزاره؟حقیقت چیزی نگفته!!
ممنون

Shared files from OneDrive

دمت گرممممممممممممممHeart

بچه ها دوتا سوال از ساختمان ۹۳دارم...بیاین راهنمایی..ممنون

Big Grin

RE: گروه درسی دی ماه - tm.viper - 09 دى ۱۳۹۳ ۰۸:۲۱ ب.ظ

(۰۹ دى ۱۳۹۳ ۰۸:۰۷ ب.ظ)mohsen1371 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها خسته نباشد

من دقیقا نمیدئنم واسه جمع بندی باید چیکار کنم خلاصه نویسی هم متاسفانه ندارم کتابامو دست و پا شکسته تموم کردم

لطفا راهنماییممممممممممممم کنییییییددد

چند تا از دوستان برای یه سری درسا خلاصه درست کردن و توی سایت گذاشتن
اما خلاصه خالی خوندن زیاد فایده نداره
بهتره مطالب کتاب رو اولویت بندی کنی و روی اونهایی تمرکز. کنی که بیشتر احتمال سوال امدنش هست و ترجیحا کم حجم تره!
مثلا احتمال سوال از فصل گراف گسسته یا مثلا حافظه توی معماری و سیستم عامل همیشه هست
با تمرکز روی این مطالب میتونی با توجه به زمان باقی مونده شانست رو بالاتر ببری
کنکورهای یکی دویال اخیر واسه این احتمالا میتونه کمک خوبی بهت بکنه

گروه درسی دی ماه - Mahsash - 09 دى ۱۳۹۳ ۰۸:۲۳ ب.ظ

سلام بچه‌ها.
من برای درس نظریه تا حالا تست نزدم و فقط خوندم! می‌شه بهم بگین از کجا تست بزنم؟
ممنون

RE: گروه درسی دی ماه - shamim_70 - 09 دى ۱۳۹۳ ۰۸:۳۳ ب.ظ

(۰۹ دى ۱۳۹۳ ۰۸:۲۳ ب.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  سلام بچه‌ها.
ممنون

من واسه کامپیوتر نمیخونم شایدم راهنمایی کردنم کار درستی نباشه ولی درکل بنظرم تستای ۲-۳سال اخیرو خوب بررسی کنو حلشون کن ببین تاحالا ک داشتی میخوندی چقدو میتونی بزنی!!..بعد هرجا صعف داری براساس رویکرد ک سوالا داشتن مباحثو با دقت تر مرور کن!و اگ وقت کردی ازشون تست بیشتر حل کن!

RE: گروه درسی دی ماه - Mahsash - 09 دى ۱۳۹۳ ۰۹:۳۸ ب.ظ

(۰۹ دى ۱۳۹۳ ۰۸:۳۳ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  
(09 دى ۱۳۹۳ ۰۸:۲۳ ب.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  سلام بچه‌ها.
ممنون

من واسه کامپیوتر نمیخونم شایدم راهنمایی کردنم کار درستی نباشه ولی درکل بنظرم تستای ۲-۳سال اخیرو خوب بررسی کنو حلشون کن ببین تاحالا ک داشتی میخوندی چقدو میتونی بزنی!!..بعد هرجا صعف داری براساس رویکرد ک سوالا داشتن مباحثو با دقت تر مرور کن!و اگ وقت کردی ازشون تست بیشتر حل کن!

خیلی ممنون.
کلا که برای هر درس از سال ۸۰ تا ۸۹شو الان می‌زنم تستاشو و چند سال آخر رو بعدا برای جمع‌بندی نهایی از خودم آزمون می‌گیرم. ولی به جز اون می‌خواستم ببینم از کجا باید تست زد. چون من کمی تو تستای شمارشی ضعیف و بی‌دقتم...

پاسخ : RE: گروه درسی دی ماه - shamim_70 - 09 دى ۱۳۹۳ ۰۹:۵۵ ب.ظ

(۰۹ دى ۱۳۹۳ ۰۹:۳۸ ب.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  
(09 دى ۱۳۹۳ ۰۸:۳۳ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  
ممنون

خیلی ممنون.
کلا که برای هر درس از سال ۸۰ تا ۸۹شو الان می‌زنم تستاشو و چند سال آخر رو بعدا برای جمع‌بندی نهایی از خودم آزمون می‌گیرم. ولی به جز اون می‌خواستم ببینم از کجا باید تست زد. چون من کمی تو تستای شمارشی ضعیف و بی‌دقتم...
نه دوست عزیز،اشتبا نکن همین الان تستای ۹۰تا۹۳رو بزن چون ممکنه شیوه رو تو سوال دادن تو این ۳سال عوض کرده باشن مثلا از ی جاهایی شاید دیگ کمتر سوال بدن و برعکس.پس حتما اونا رو بزن ک هرچه زودتر متوجه بشی کجاها بیشتر تو این چندسال اخیر مدنظر داشتن.
موفق باشی

RE: پاسخ : گروه درسی دی ماه - tm.viper - 09 دى ۱۳۹۳ ۱۰:۱۳ ب.ظ

(۰۹ دى ۱۳۹۳ ۰۹:۵۵ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  
(09 دى ۱۳۹۳ ۰۹:۳۸ ب.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  
(09 دى ۱۳۹۳ ۰۸:۳۳ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  
ممنون

خیلی ممنون.
نه دوست عزیز،اشتبا نکن همین الان تستای ۹۰تا۹۳رو بزن چون ممکنه شیوه رو تو سوال دادن تو این ۳سال عوض کرده باشن مثلا از ی جاهایی شاید دیگ کمتر سوال بدن و برعکس.پس حتما اونا رو بزن ک هرچه زودتر متوجه بشی کجاها بیشتر تو این چندسال اخیر مدنظر داشتن.
موفق باشی

دقیقا!!!
من به شدت مخالف اون دسته افرادم که میگن باید تستا سال قبل رو اواخر زد
همه میدون سوالای سالهای گذشته نحوه سوالای جدید طراحا رو مشخص میکنه
با علم به این موضوع هرچی در زمینه خواسته شده بیشتر تست بزنید و مسلط باشید موفق ترید
مثلا شبکه!
لایه فیزیکی خیلی وقت من رو گرفت درحالی که الان چند سال هست ازش سوال نمیاد و بر عکس کنترل دسترسی به رسانه قبلا کم سوال میدادم اما سالهای گذشته هر سال سوال میدن!