تالار گفتمان مانشت
ماجرا چیست؟؟ ( این پیام را به ۱۰ نفر بفرست تا معجزه ببینی!!!!) - نسخه‌ی قابل چاپ

ماجرا چیست؟؟ ( این پیام را به ۱۰ نفر بفرست تا معجزه ببینی!!!!) - vesta - 15 آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۴۲ ب.ظ

به گزارش دریچه فناوری اطلاعات باشگاه خبرنگاران؛ احتمالاً این روزها پیامک‌های که در آخر آن عباراتی مثل: این پیام را برای ۱۰ نفر بفرست تا امروز معجزه ببینی را دریافت کرده‌اید. اما به راستی فکر کرده‌اید مبدا این پیامک‌ها از کجاست؟ به کجا می‌روند و هدف از ارسال اینگونه پیامک‌ها چیست؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ماجرا چیست؟؟ ( این پیام را به ۱۰ نفر بفرست تا معجزه ببینی!!!!) - Eternal - 15 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۰۶ ب.ظ

من نخونده پاکش میکنم ، همش مزخرفه.

ماجرا چیست؟؟ ( این پیام را به ۱۰ نفر بفرست تا معجزه ببینی!!!!) - dokhtare kh00b - 15 آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۴۵ ب.ظ

من اوایل فک میکردم واقعا معجزه میشه دلم نمیومد پاک کنم .

Re: ماجرا چیست؟؟ ( این پیام را به ۱۰ نفر بفرست تا معجزه ببینی!!!!) - ldns0098 - 15 آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۴۹ ب.ظ

کلن ما ایرانیا همیشه توهم توطعه داریم ها... اینکه هدف ترویج خرافاته درسته ولی با بقیش کاملن مخالفم.

RE: ماجرا چیست؟؟ ( این پیام را به ۱۰ نفر بفرست تا معجزه ببینی!!!!) - sherkat - 15 آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۲۵ ب.ظ

(۱۵ آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۴۹ ب.ظ)ldns0098 نوشته شده توسط:  کلن ما ایرانیا همیشه توهم توطعه داریم ها... اینکه هدف ترویج خرافاته درسته ولی با بقیش کاملن مخالفم.

توهم نیست. واقعیته .
از ۱۴۰۰ سال پیش هم بوده . یه تعدادی از یهودی ها با هم قرار گذاشتن یه مدتی مسلمان بشن بعد از یه مدت از دین برگردن و بگن که تو اسلام خیری ندیدیم .

یه عده افراد leader هستن و دنبال جریان سازی . متاسفانه خیلی از مردم هم ناآگاهانه و از روی سادگی دنبال این جریانها راه میفتن. نمونش توی وایبر و ...