تالار گفتمان مانشت
کاریکاتور و تصاویر خنده دار - نسخه‌ی قابل چاپ

کاریکاتور و تصاویر خنده دار - luna - 03 تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۸ ب.ظ

(۰۳ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۳ ق.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  بعد بهم میگن چرا عاشق ویندوزی! خب به خاطر این:

این واقعی نیست! هست؟؟؟

کاریکاتور و تصاویر خنده دار - هاتف - ۰۳ تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ

(۰۳ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۸ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  
(03 تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۳ ق.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  بعد بهم میگن چرا عاشق ویندوزی! خب به خاطر این:

این واقعی نیست! هست؟؟؟
آره به نظر منم یه جور پاپوشه Big Grin

RE: کاریکاتور و تصاویر خنده دار - Mansoureh - 03 تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۵ ب.ظ

(۰۳ تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  
(03 تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۸ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  
(03 تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۳ ق.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  بعد بهم میگن چرا عاشق ویندوزی! خب به خاطر این:

این واقعی نیست! هست؟؟؟

چه فرقی میکنه!؟ مهم اینه که ویندوز اینقدر باگ داره که حالا حالاها پرونده اش سفید نمیشه...
تا لینوکس و مکینتاش هست، واقعا عذابه کار با ویندوز!

RE: کاریکاتور و تصاویر خنده دار - mamani - 04 تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۴۶ ق.ظ

(۰۳ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۵ ب.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  
(03 تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  
(03 تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۸ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  

این واقعی نیست! هست؟؟؟

چه فرقی میکنه!؟ مهم اینه که ویندوز اینقدر باگ داره که حالا حالاها پرونده اش سفید نمیشه...
تا لینوکس و مکینتاش هست، واقعا عذابه کار با ویندوز!

ما بدجور مخلص لینوکس و بروبجه های لینوکسی هستیم

RE: کاریکاتور و تصاویر خنده دار - Parva - 04 تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۱۸ ب.ظ

[تصویر:  105580_1_1379091602.jpg]
[تصویر:  105580_2_1379091602.jpg]

و اما سوختن وقت
[تصویر:  105580_3_1379091602.jpg]

هم زیستی مسالمت آمیز لامپ و پروانه
[تصویر:  105580_4_1379091602.jpg]

پایان خونین یک شکست
[تصویر:  105580_5_1379091602.jpg]

RE: کاریکاتور و تصاویر خنده دار - ***butter_fly*** - 06 تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۵۵ ب.ظ

Big GrinBig GrinBig Grin

RE: کاریکاتور و تصاویر خنده دار - هاتف - ۰۶ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۷ ب.ظ

رفتم کتاب خانه ی عمومی محلمون، بچه کنکور ها سخت دارن درس می خونن، از یکی که تجربی بود کتاب ریاضی اش رو گرفتم، دیدیم انتگرال رو اومده حل کنه چه سنگ تمومی گذاشته درس رو شیرین کنه:
[تصویر:  attachment.php?aid=5352]
گفتم خدا بده شانس! خواستم عین پیر مردها بگم بچه جون ما دود چراغ خوردیم، زمون ما که ثلثی بود شما نبودید، با چراغ نفتی درس می خوندیم Big Grin

کاریکاتور و تصاویر خنده دار - blackhalo1989 - 06 تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۴۷ ب.ظ

از اثرات فرهنگ مسخره کنکوری شدن!

RE: کاریکاتور و تصاویر خنده دار - Parva - 06 تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۴ ب.ظ

اینارو ببینین خیلی جالبه.

RE: کاریکاتور و تصاویر خنده دار - Mansoureh - 06 تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۲ ب.ظ

(۰۶ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۷ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  رفتم کتاب خانه ی عمومی محلمون، بچه کنکور ها سخت دارن درس می خونن، از یکی که تجربی بود کتاب ریاضی اش رو گرفتم، دیدیم انتگرال رو اومده حل کنه چه سنگ تمومی گذاشته درس رو شیرین کنه
آره بابا! اینقدر این کتاب ها رو جذاب کردند که من یکی به شخصه جذبشون شدم. یه روز میخواستم به داداشم ریاضیات گسسته درس بدم، از بس کتاب باحال گفته بود، بین درس دادنم خنده ام میگرفت! آخرش هم داداشم گفت: «نخواستیم، ۱۰ دقیقه درس میده، نیم ساعت میخنده!» Big Grin
ولی خدایی چه حالی بهشون میدن ولی باز هم درس نمیخونن! (هر چند که هر کاری کنی، چون سیستم آموزشی غلطه، بچه ها راه درست درس خواندن رو یاد نمیگیرن! حالا هر چقدر هم میخوان شکلک و جوک وسطش بزارن!)

RE: کاریکاتور و تصاویر خنده دار - blackhalo1989 - 07 تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۷ ق.ظ

(۰۶ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۲ ب.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  
(06 تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۷ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  رفتم کتاب خانه ی عمومی محلمون، بچه کنکور ها سخت دارن درس می خونن، از یکی که تجربی بود کتاب ریاضی اش رو گرفتم، دیدیم انتگرال رو اومده حل کنه چه سنگ تمومی گذاشته درس رو شیرین کنه
آره بابا! اینقدر این کتاب ها رو جذاب کردند که من یکی به شخصه جذبشون شدم. یه روز میخواستم به داداشم ریاضیات گسسته درس بدم، از بس کتاب باحال گفته بود، بین درس دادنم خنده ام میگرفت! آخرش هم داداشم گفت: «نخواستیم، ۱۰ دقیقه درس میده، نیم ساعت میخنده!» Big Grin
ولی خدایی چه حالی بهشون میدن ولی باز هم درس نمیخونن! (هر چند که هر کاری کنی، چون سیستم آموزشی غلطه، بچه ها راه درست درس خواندن رو یاد نمیگیرن! حالا هر چقدر هم میخوان شکلک و جوک وسطش بزارن!)
وقتی هدف درس خواندنه و کنکور دادن و مدرک گرفتنه توقع بیشتری هم نمیره.

RE: کاریکاتور و تصاویر خنده دار - Mansoureh - 07 تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۰ ق.ظ

(۰۷ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۷ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  وقتی هدف درس خواندنه و کنکور دادن و مدرک گرفتنه توقع بیشتری هم نمیره.

دقیقا! راه دیگه ای اصلا نیست!!! یا راه دیگه ای جلوی پامون نگذاشتند و تعریف نکردند! Undecided کاریش هم نمیشه کرد! کلا افکار هم اینطور شکل گرفته...

در این باره حرف خیلی زیاده! من که سر دلم یه هوا حرف دارم... Sad

کاریکاتورهای یک انگلیسی به نفع مسلمانان - MIT - 08 تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۵ ق.ظ

کاریکاتورهای یک انگلیسی به نفع مسلمانان

[تصویر:  106604_1_1379091421.jpg]

ترجمه :متهم است .. زنده یامرده, احتیاط کنیدبسیارخطرناک

[تصویر:  106604_2_1379091421.jpg]

یک راهبه می تواند سرتاپای خود را بپوشاند تا زندگیش را وقف عبادت کند , درست است ؟
اما چرا وقتی یک زن مسلمان این کار را انجام دهد , مورد ملامت قرارمیگیرد ؟

[تصویر:  106604_3_1379091421.jpg]

وقتی زنی در غرب خانه داری کند وبه تربیت کودکانش بپردازد مورد ستایش وتقدیر جامعه قرار گرفته فداکارشمرده میشود اما اگر همین کار را زن مسلمان انجام
دهد مورد ملامت قرار می گیرد

[تصویر:  106604_4_1379091421.jpg]

حقوق وآزادی هر دختری ایجاب می کند که به دانشگاه برود وهرچه را دلش میخواهد می تواند بپوشد اما دختر با حجاب مسلمان از ورود به دانشگاه منع می شود

[تصویر:  106604_5_1379091421.jpg]

اگر کودکی به موضوعی علاقمند باشد باید آن را رشد ونمو داد اما اگر علاقمند به اسلام باشد باشد فایده ای ندارد

[تصویر:  106604_6_1379091421.jpg]

اگر شخصی جان خود را بخاطر نجات دیگران به خطر اندازد شجاع ودلیر خوانده می
شود وهمه جامعه او را محترم می شمارند اما اگر فلسطینی باشد وسعی کند فرزندش یابرادرش را نجات دهد تا مبادا دستش بشکند یا ازمادرش دفاع کند تاکه مورد تجاوزقرار نگیرد یا از منزلش دفاع کندتاکه ویران نشود به او تروریست می گویند

[تصویر:  106604_7_1379091421.jpg]

اگر یک یهودی شخصی را بکشد هیچ ربطی به دین یهودیت ندارد
اما اگر مسلمانی به جرمی متهم شود اسلام را متهم اصلی می دانیم

[تصویر:  106604_8_1379091421.jpg]

هر مشکلی که پیش اید ما انواع راه حل ها را می پذیریم اما اگر اسلام راه حل نشان دهد حتی حاضر نیستیم به آن نگاه کنیم

[تصویر:  106604_9_1379091421.jpg]

وقتی کسی ماشین خوبی را به شیوه نادرستی براند کسی ماشین را مقصرنمی داند اما اگر مسلمانی خطا کند یا درست برخورد نکند مردم ما می گویند اسلام مقصر است !!

[تصویر:  106604_10_1379091421.jpg]

بدون نیم نگاهی به قوانین وشرع اسلام, مردم ما هرآنچه که رسانه ها می گویند باور دارند , اما سؤال اینجاست که قرآن چه می گوید!

[تصویر:  106604_11_1379091421.jpg]

چرا, چون او مسلمان است !

RE: کاریکاتور و تصاویر خنده دار - انرژی مثبت - ۰۸ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۶ ق.ظ

مثل این که اقای همساده در بازیهای یورو ۲۰۱۲ دیده شده Big GrinBig Grin

شکلات باید این مدلی خوردSmile

درس خوندن ماهاTongueBig Grin

RE: کاریکاتور و تصاویر خنده دار - Masoud05 - 08 تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۴۸ ق.ظ

(۰۸ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۶ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  مثل این که اقای همساده در بازیهای یورو ۲۰۱۲ دیده شده Big GrinBig Grin

خیلی باحال بود، بسی خندیدیم Big Grin