تالار گفتمان مانشت
[دانلود] ویس و جزوه معماری دکتر یوسفی، تابستان ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶
RE: [دانلود] ویس معماری دکتر یوسفی، تابستان ۹۳ - فهمیده - ۱۹ مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۴۵ ب.ظ

(۱۴ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۲۰ ق.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  بنا به درخواست دوستان، زین پس ویس های کلاس دکتر یوسفی رو قرار میدم
این ویس ها متعلق به خودم نیستن چون نمیتونستم حجم ویس های خودم رو تا این حد پایین بیارم پس موقع دعا کردنتون دو نفرو دعا کنینBig Grin
ازونجایی که حجم ها خیلی خیلی کم خواهند شد، با هدفون گوش بدین که واضح تر باشه
سعی میکنم لااقل شبی یک جلسه رو آپلود کنم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

از لطفتون خیلی خیلی ممنونم آوا جان Heart
میخواستم بپرسم شما تابستون کلاس پایگاه مهستان رو نرفتید؟ نمیتونید ویس های پایگاه رو اینجا بذارید؟

RE: [دانلود] ویس معماری دکتر یوسفی، تابستان ۹۳ - A V A - 19 مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۲۸ ب.ظ

(۱۹ مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۴۵ ب.ظ)فهمیده نوشته شده توسط:  
(14 مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۲۰ ق.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  بنا به درخواست دوستان، زین پس ویس های کلاس دکتر یوسفی رو قرار میدم
این ویس ها متعلق به خودم نیستن چون نمیتونستم حجم ویس های خودم رو تا این حد پایین بیارم پس موقع دعا کردنتون دو نفرو دعا کنینBig Grin
ازونجایی که حجم ها خیلی خیلی کم خواهند شد، با هدفون گوش بدین که واضح تر باشه
سعی میکنم لااقل شبی یک جلسه رو آپلود کنم

از لطفتون خیلی خیلی ممنونم آوا جان Heart
میخواستم بپرسم شما تابستون کلاس پایگاه مهستان رو نرفتید؟ نمیتونید ویس های پایگاه رو اینجا بذارید؟

خواهش میکنم،نه من پایگاه نداشتم

[دانلود] ویس معماری دکتر یوسفی، تابستان ۹۳ - A V A - 20 مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۵۱ ب.ظ

جلسه ی ۷

RE: [دانلود] ویس معماری دکتر یوسفی، تابستان ۹۳ - sarah.arshad94 - 21 مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۰۰ ق.ظ

با سلام، دوستان این فایلی که گذاشتم جزوه معماری استاد یوسفی هستش ، تابستان ۹۳ البته فقط جلسه اول، اگر مفید بود حتما بقیه ش رو هم میذارم، فقط ببخشید اگه کیفیت مناسبی نداره، آرزوی موفقیت دارم برای همه شما دوستان Rolleyes

[attachment=16967]

[دانلود] ویس معماری دکتر یوسفی، تابستان ۹۳ - kakoli19 - 21 مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۱۰ ق.ظ

اخ جونم بابا ایول دستت درد نکنه مربوط به همین ویسه ؟

واقعا انشاء الله اگه هر چی از خدا میخای بهت بده فقط جلسات دیگشم اگه فرار بدی عالی میشه این جزوء مربوط به همین ویس های تابستان ۹۳ همین کلاس استاد یوسفی ؟ آخه من معماری رو فعلا نمیخونم واسه همون گفتم بازم دستت درد نکنه اگه بقیشم قرار بدی ممنون میشم

[دانلود] ویس معماری دکتر یوسفی، تابستان ۹۳ - A V A - 21 مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۳۷ ق.ظ

آپ جلسه ۸ ۹ ۱۰ ویس، فک میکنم فقط یکی دیگه موندهBig Grin

RE: [دانلود] ویس معماری دکتر یوسفی، تابستان ۹۳ - kingmax - 21 مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۰۲ ب.ظ

(۲۱ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۳۷ ق.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  آپ جلسه ۸ ۹ ۱۰ ویس، فک میکنم فقط یکی دیگه موندهBig Grin

هم سوپرایز شدم که همه را گذاشتی Big Grinو هم کمی (خیلی کم)ناراحت تو dropbax آپ کردیUndecided
در کل سپاس
sarah.arshad94 لطفا لا اقل شما جزوه را یه جای دیگه آپ کنBlush
دست شما هم درد نکنه و خدا خیرت بده
راستی عید سعید غدیر بر همه مانشتی های عزیز مبارک باد

[دانلود] ویس معماری دکتر یوسفی، تابستان ۹۳ - NP-Cσмρℓєтє - ۲۱ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۰۳ ب.ظ

سلام به همگی

در مورد اجازه ی دکتر یوسفی برای استفاده از ویس ایشون:
باید بگم که من به ایشون ایمیل زدم ایشون هم جواب دادن و گفتن مشکلی وجود نداره ! راضی هستن ,خیال همگی راحت باشه.

[دانلود] ویس معماری دکتر یوسفی، تابستان ۹۳ - kingmax - 21 مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۲۰ ب.ظ

لطفا جزوه جلسه دوم را زودتر اپ کنید از ضرب ها به بعد بدون جزوه فهمیدنش سخته

[دانلود] ویس معماری دکتر یوسفی، تابستان ۹۳ - kakoli19 - 22 مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۲۰ ق.ظ

کمکک کمک لطفا جزوه جلسه دوم را زودتر اپ کنید از ضرب ها به بعد بدون جزوه فهمیدنش سخته

RE: [دانلود] ویس معماری دکتر یوسفی، تابستان ۹۳ - sarah.arshad94 - 22 مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۱۵ ق.ظ

(۲۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۱۰ ق.ظ)kakoli19 نوشته شده توسط:  اخ جونم بابا ایول دستت درد نکنه مربوط به همین ویسه ؟

واقعا انشاء الله اگه هر چی از خدا میخای بهت بده فقط جلسات دیگشم اگه فرار بدی عالی میشه این جزوء مربوط به همین ویس های تابستان ۹۳ همین کلاس استاد یوسفی ؟ آخه من معماری رو فعلا نمیخونم واسه همون گفتم بازم دستت درد نکنه اگه بقیشم قرار بدی ممنون میشم

خواهش میکنم، حتما میذارم، خوشحالم که مفید هست، بله این جزوه مربوط به همین ویس هاست....

(۲۱ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۳۷ ق.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  آپ جلسه ۸ ۹ ۱۰ ویس، فک میکنم فقط یکی دیگه موندهBig Grin

ممنون، آواجان آره این لینک ها رو کنار ویس ها بذاری خیلی خوب میشه واسه بچه ها، ممنون

(۲۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۰۲ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  
(21 مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۳۷ ق.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  آپ جلسه ۸ ۹ ۱۰ ویس، فک میکنم فقط یکی دیگه موندهBig Grin

هم سوپرایز شدم که همه را گذاشتی Big Grinو هم کمی (خیلی کم)ناراحت تو dropbax آپ کردیUndecided
در کل سپاس
sarah.arshad94 لطفا لا اقل شما جزوه را یه جای دیگه آپ کنBlush
دست شما هم درد نکنه و خدا خیرت بده
راستی عید سعید غدیر بر همه مانشتی های عزیز مبارک باد

ممنون، اگه بشه حتما دوست عزیز...

(۲۱ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۰۳ ب.ظ)zahra.s نوشته شده توسط:  سلام به همگی

در مورد اجازه ی دکتر یوسفی برای استفاده از ویس ایشون:
باید بگم که من به ایشون ایمیل زدم ایشون هم جواب دادن و گفتن مشکلی وجود نداره ! راضی هستن ,خیال همگی راحت باشه.

وای چقدر خوب، ممنون که خبر دادی...Smile

(۲۱ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۲۰ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  لطفا جزوه جلسه دوم را زودتر اپ کنید از ضرب ها به بعد بدون جزوه فهمیدنش سخته

چشم، حتما

(۲۲ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۲۰ ق.ظ)kakoli19 نوشته شده توسط:  کمکک کمک لطفا جزوه جلسه دوم را زودتر اپ کنید از ضرب ها به بعد بدون جزوه فهمیدنش سخته

امروز انشالا کل جزوه رو میذارم Smile

RE: [دانلود] ویس معماری دکتر یوسفی، تابستان ۹۳ - kingmax - 22 مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۳۸ ق.ظ

نقل قول: ممنون، اگه بشه حتما دوست عزیز...
نقل قول: چشم، حتما
تشکر ان شاءالله رتبه ات تک رقمی شه

[دانلود] ویس معماری دکتر یوسفی، تابستان ۹۳ - omidah - 22 مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۴۶ ب.ظ

آغا خواهشا جزوشم بزارین بدون جزوه نمیشه از ویس ها حالی شد.

RE: [دانلود] ویس معماری دکتر یوسفی، تابستان ۹۳ - kingmax - 23 مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۰۷ ق.ظ

پس جزوه چی شدSadHuh

[دانلود] ویس و جزوه معماری دکتر یوسفی، تابستان ۹۳ - ehsan007 - 23 مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۴۹ ب.ظ

سلام..................

چرا هنوز جزوه آپ نشده؟؟ Sad Sad Sad(
ما همچنان منتظریم
با تشکر........