تالار گفتمان مانشت
کسی از صداگیر گوشی استفاده میکنه؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

کسی از صداگیر گوشی استفاده میکنه؟ - pooyaa - 12 مهر ۱۳۹۳ ۰۵:۰۹ ب.ظ

سلام

کسی اینجا هست که از گوشیهای صداگیر برای جلوگیری از شنیدن صدا برای مطالعه استفاده کنه؟
من یه مدل خریدم ولی فایده ای نداره و باز صدا شنیده میشهSad
میخواستم ببینم اگر کسی داره و ازش راضی هست مدلشو بگه یا یه عکسی چیزی ازش اینجا بذاره تا ما هم بریم مثلشو بخریم

ممنونWink

کسی از صداگیر گوشی استفاده میکنه؟ - A V A - 12 مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۲۸ ب.ظ

من از داروخانه یه چیزی توو مایه های چوب پنبه خریدم، امریکایی هم بودBig Grin صدارو ملایم میکرد، خیلی خوبه چون سر ازمون و کنکوورم بدرد میخوره
بعید میدونم بتونین صدارو کامل ٠ کنین

کسی از صداگیر گوشی استفاده میکنه؟ - javad94 - 12 مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۲۹ ب.ظ

سلام
من خودم از سایت زیر که لینکشو گذاشتم خرید کردم و از گوشیم هم خیلی راضی هستم. البته قیمتش گرون هست تصمیم با شماست.
اگه تبلیغ نشه, لینکی هم که گذاشتم چون فرمودین عکس ازش بزارین به همین خاطر لینک سایت رو گذاشتم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مدل مورد استفاده خودم : گوشی صداگیر بند دار E-A-R آمریکا
از مدل آلمانی و انگلیسی استفاده نکنید اصلا" به درد نمیخورن.
امیدوارم که به کارتون بیاد.

کسی از صداگیر گوشی استفاده میکنه؟ - sana70 - 12 مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۴۸ ب.ظ

من از گوشی های شنا استفاده میکنم
قیمتشم ۱۰۰۰تومان
اینا چیه؟انقدر گرون؟!چه خبره؟با همین کارتون حله بچه ها

کسی از صداگیر گوشی استفاده میکنه؟ - sahar_rostami2 - 12 مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۲۳ ب.ظ

برای مشترک شدن !

کسی از صداگیر گوشی استفاده میکنه؟ - fz_916 - 12 مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۰۸ ب.ظ

من از صدا گیر زیاد استفاده کردم

یه مدل هست که مثل چوب پنبه است. هزار تومنه. و صدا رو ضعیف میکنه. راضی کننده است نسبت به قیمتش.
یه مدل هم همون که JAVAD.M.A معرفی کردن که این از بالایی بهتره. صدا را خیلی کم می کنه.
یه سری های دیگه هم هست که از اینا که تیراندازا یا مته کارا دارن که اون اصلا به درد نمی خوره. گرونه و کارش گرفتن صدا های ضربه ایه نه صدای صحبت آدم.

یه نکته خیلی مهم اینه که حتما به بهداشت صداگیرها توجه کنید. بشوریدشون و تو جای مخصوص بذارید. گوشتون عفونت کنه چند روز علافید.

کسی از صداگیر گوشی استفاده میکنه؟ - atropak - 12 مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۳۴ ب.ظ

من برای امتحان هام از صدا گیر گوش E.A.R که زرد رنگه و آمریکایی و اسفنجیه استفاده می کردم ولی بعد از مدتی گوشم درد گرفت از اون طرف هم خیلی دوام نداشت زود قابلیتش رو از دست می داد ، چهار پنج بار که می ذاشتم صداها شنیده می شد ولی اوایلش خیلی خوب بود.
فکر می کنم اون صدا گیری که آقای JAVAD.M.A معرفی کردن چیز خوبی باشن

RE: کسی از صداگیر گوشی استفاده میکنه؟ - javad94 - 12 مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۴۱ ب.ظ

(۱۲ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۳۴ ب.ظ)atropak نوشته شده توسط:  من برای امتحان هام از صدا گیر گوش E.A.R که زرد رنگه و آمریکایی و اسفنجیه استفاده می کردم ولی بعد از مدتی گوشم درد گرفت از اون طرف هم خیلی دوام نداشت زود قابلیتش رو از دست می داد ، چهار پنج بار که می ذاشتم صداها شنیده می شد ولی اوایلش خیلی خوب بود.
فکر می کنم اون صدا گیری که آقای JAVAD.M.A معرفی کردن چیز خوبی باشن
منظورم از گوشی صداگیر E-A-R آمریکایی : همونی هست که بنددار هست و سه پله ای هم هست.

کسی از صداگیر گوشی استفاده میکنه؟ - white bird - 13 مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ

بهترین حالتش این که برین گوش پزشکی تا براساس قالب گوشتون براتون بسازه
البته خیلی گرون در میاد ولی ارزشش داره

کسی از صداگیر گوشی استفاده میکنه؟ - sd_javadi - 13 مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۵۳ ق.ظ

من که هدفون میذاشتم تو گوشم، آهنگ گوش میکردم و درس میخوندم. هنوزم همونکارو میکنم.

کسی از صداگیر گوشی استفاده میکنه؟ - samaneh@90 - 13 مهر ۱۳۹۳ ۰۶:۳۸ ب.ظ

من یه روش میگم صد در صد تضمینی Big Grin به کل دیگه از شر هر گونه صدا راحت میشین. با یه سنجاقی یا هر گونه ابزار دیگه پرده گوشتون سوراخ کنین. یک عمر از شنیدن هر گونه صدای مزاحم راحتین و می تونین به مطالعاتتون برسین
Big Grin

RE: کسی از صداگیر گوشی استفاده میکنه؟ - software94 - 15 مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۳۷ ق.ظ

(۱۲ مهر ۱۳۹۳ ۰۵:۰۹ ب.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  سلام

کسی اینجا هست که از گوشیهای صداگیر برای جلوگیری از شنیدن صدا برای مطالعه استفاده کنه؟
من یه مدل خریدم ولی فایده ای نداره و باز صدا شنیده میشهSad
میخواستم ببینم اگر کسی داره و ازش راضی هست مدلشو بگه یا یه عکسی چیزی ازش اینجا بذاره تا ما هم بریم مثلشو بخریم

ممنونWink

منم دارمBig Grin
اره زیاد عالی نیست .منم از ابزار فروشی خریدمBig Grin

کسی از صداگیر گوشی استفاده میکنه؟ - atropak - 15 مهر ۱۳۹۳ ۰۵:۱۳ ب.ظ

اینا که از ابزار فروشی می خرید همینه که مثل هدفون های قدیمی می مونه؟

RE: کسی از صداگیر گوشی استفاده میکنه؟ - malihe.74 - 17 اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۲۰ ب.ظ

سلام دوستان من پیام JAVAD.M.A رو نمبینم
لطفا هدفونی که معرفی کردن رو مجداا معرفی کنید