تالار گفتمان مانشت
ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - نسخه‌ی قابل چاپ

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - khordad.girl - 01 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۳۲ ب.ظ

(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۴۳ ب.ظ)tabassomesayna نوشته شده توسط:  
(01 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۳۱ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  این پروسه ازدواج حداقل باید ۵-۶ ماه طول بکشه....
۵-۶ مااااااااه؟ تو شهر ما با حداکثر دو هفته همه چی رو تموم میکنن !!
البته منم مخالف اینجور ازدواج کردنم واگه اینجور بخواد باشه ترجیح میدم مجرد بمونم.
خب دوستم شاید هم زودتر از ۵ ماه به توافق رسیدن طرفیت و فهمیدن به درد هم میخوردن و مثلا شاید تو ۱ ماه طرفین از هم خوششون بیاد و تموم شه قضیه اما ۲ هفته دیگه خیییییلی زوده ! من تو ۲ هفته دوست هم انتخاب نمیکنم چه برسه شوهر :دی

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - A V A - 01 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۳۵ ب.ظ

(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۳۲ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  
(01 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۴۳ ب.ظ)tabassomesayna نوشته شده توسط:  
(01 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۳۱ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  این پروسه ازدواج حداقل باید ۵-۶ ماه طول بکشه....
۵-۶ مااااااااه؟ تو شهر ما با حداکثر دو هفته همه چی رو تموم میکنن !!
البته منم مخالف اینجور ازدواج کردنم واگه اینجور بخواد باشه ترجیح میدم مجرد بمونم.
خب دوستم شاید هم زودتر از ۵ ماه به توافق رسیدن طرفیت و فهمیدن به درد هم میخوردن و مثلا شاید تو ۱ ماه طرفین از هم خوششون بیاد و تموم شه قضیه اما ۲ هفته دیگه خیییییلی زوده ! من تو ۲ هفته دوست هم انتخاب نمیکنم چه برسه شوهر :دی

شوخی میکنید دیگه؟ این عدد ها یعنی چی؟ هنوز ازدواج به این سبک هست واقعا؟ExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamation

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - khordad.girl - 01 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۴۱ ب.ظ

(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۳۵ ب.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  [quote='khordad.girl' pid='348548' dateline='1429614155']
[quote='tabassomesayna' pid='348494' dateline='1429603987']
[quote='khordad.girl' pid='348490' dateline='1429603313']

شوخی میکنید دیگه؟ این عدد ها یعنی چی؟ هنوز ازدواج به این سبک هست واقعا؟ExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamation

کدومشو ؟! ۶ ماه یا ۲ هفته؟! :دی
والا منم در عجبم که چطوری شریک زندگی رو تو ۲ ۳ جلسه پیدا میکنن!
یکی از دوستام یه جلسه آشناسی داشتن یه جلسه م حرفای ضروری ۱ هفته بعدش آزمایش و عقد ! اصن من شوکه شده بودمااا دهنم وا مونده بود طرفم فامیلشون بوده ولی فامیل دور ینی دختر و پسر شناختی از هم نداشتن! (بله اینجوریاس !!!!)

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - shayesteNEY - 01 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۵۴ ب.ظ

نه دستم به نوشتن میره نه دلم رضایت به سکوت میده
فقط امیدوارم یه کم بزرگمنشانه تر بیاندیشیم . اینجا قرار نیست همدیگرو اصلاح کنیم فقط تبادل افکاره
همین و بس
منطقی تر هم میشه حرف زد به دور از تعصب[/align]

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - khayyam - 01 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۴۰ ب.ظ

(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۱۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(01 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۰۷ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  پس حدیث بوده من نمی دونستم !!!!!؟؟؟؟!!!!؟؟؟؟؟!؟؟
ولی آیا یه حدیث در مورد کنکور هست آیا !!!؟؟
قال بلک هیلو (خ): الکنکور کنکوران. کنکور الدنیا و الکنکور الآخره.

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - explorer - 01 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۴۰ ب.ظ

فک نکنم هیچ موقع توی زندگیم بتونم یک دختر با منطق پیدا کنم واقعا خیلییییی کمه خیلییییییییییییییییی...
قششششششنگ از روی ارسالهای همین چند صفحه منطقتون معلومه به خدا

مستر blackhalo1989 بیخیال شما هرچی بگی مثه اینه که آب در هاونگ میکوبی Big Grin

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - explorer - 01 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۵۶ ب.ظ

(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۴۹ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  ای امان از دست این حرفا. مثل سوزن میره تو استخون ادم. دردناکه این حرفای یک طرفه در مورد خانم ها.
شما امار گرفتید از همه ی دخترا به این نتیجه ی خیلی دقیق رسیدید؟

ببین حتی یه ذره حوصله نمیکنین همین یه جمله رو هم درست بخونین.
من کجا خیلی دقیق گفتم؟؟
دارم میگم خیلی کمه خیلییی
حرفی از اعداد و ارقام زدم؟؟

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - Behnam‌ - ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۲۱ ب.ظ

(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۰۵ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(01 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۵۶ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  ببین حتی یه ذره حوصله نمیکنین همین یه جمله رو هم درست بخونین.
خوندم بله . کاملا مشخصه چی نوشتید.
دست شما درد نکنه بله همین طوره تعداد دخترای با منطق خیلی کمه. تعداد پسرهای خوب و با منطق خیلی زیاده. منتهی دختر خوب براشون کمه چون دخترای با منطق خیلی کم هستن Big Grin من نمی خوام بگم دخترا خوبن پسرا بدن ولی خدا وکیلی یکمم به این طرف قضیه نگاه کنید.
کاش یک لحظه جای دخترا بودید.
اگر خدا بخواد اخرین پستم در این صفحه است Big Grin

خب چه قبول کنید چه نه، این یه واقعیته که به طور میانگین، منطق یا قدرت تحلیل خانم‌ها خیلی کمتر از آقایون هست، که بعضی جاها واقعاً باعث خورد شدن اعصاب آدم میشه. شما کافیه به تعداد قاضی‌ها (منظورم غیر از ایران هست)، ریاضیدان‌ها، فیلسوف‌ها، وکیل‌ها و حتی ریسرچر‌ها نگاه کنید ببینید چند درصدشون آقا هستند چند درصد خانم. کارهای سنگینی هم نیستند که بگیم مختص آقایون هستند. کارهایی هستند که نیاز به قدرت تحلیل دارند و در خانم‌ها واقعاً ضعیفه. من با خانم‌های زیادی که ضریب هوشی خوبی دارند و در درسشون هم موفق هستند همکار شدم، اما واقعاً وقتی به دو دو تا کردن میرسه وا میمونند، در حدی که آدم تعجب میکنه این معدل ۱۸ ۱۹ رو از کجا آوردند.

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - positron - 01 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۳۰ ب.ظ

سلام دوستان
این اولین پست من تو سایته
این مطلبو دیدم گفتم بد نیست تجرمو اینجا بگم
من الان ۲۴/۵ :دی سالمه و سال اخر کارشناسی هستم...از ۱/۵ سال پیش با یکی از همکلاسیها آشنا شدم و بعد از شش ماه آشنایی رفتم خواستگاری:دی
راستش خیلی از دوستام تعجب میکردن که چرا انقدر زود!! خودمم اوایل کمی ترس داشتم ولی به مرور که وارد خانواده ایشون شدم همه چیز حل شد!
البته پذر ایشون هم خیلی کمکمون کردن و تاکیدشون فقط رو درس خوندن بود! شب خواستگاری گفتن دکتری نگیرید کلا نمیبخشمتون:دی
الان نه ماه از ازدواجشمون میگذرا و الان داریم خونمونو میچینیمSmile
اگر خدا بخواد امسال ازمون ارشدم هم شرکت میکنیم و ایشالله قبول میشیم
خواستم بگم درسته خیلی به خانواده ها بستگی داره..ولی اونقدری هم که از بیرون به نظر میاد سخت و غیر ممکن نیست
من و همسرم از یک سال پیش تا الان خیلی تغییر کردیم..لزوما دیدگاههای قبل ازدواج همیشه ثابت نمیمونن!
ببخشید زیادی حرف زدم
موفق باشید

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - khordad.girl - 01 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۴۴ ب.ظ

واقعا آدم این همه از تجربیاتشو اینجا میگه :دی بعد میان میگن قدرت تحلیلتون کمه منطقی نیسید و کلا...! خب آقایون ... ما واقعا واسه خودتون میگیم پس فردا میرید جایی خواستگاری دخترخانم زیبا باکمالات خانواده دار کلا عالی حتی آقای پدر هم ازتون راجع به ریز حقوقتون که اینقد روش حساسید نمیپرسن! بعد مادر میپرسن بگو ببینم چقد کاره خونه بلدی ! به دختر خانم برخورد و بخاطر این طرز برخورد کلا جواب منفی داد و شما پشیمون میشید(که البته شک دارم) و باز هم رو حرفتون همون تاکید رو میکنید اون موقع به حرف ما میرسید که واقعا همه چی آشپزی نیس!

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - shamim_70 - 01 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۳۹ ب.ظ

(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۴۰ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  ک نکنم هیچ موقع توی زندگیم بتونم یک دختر با منطق پیدا کنم واقعا خیلییییی کمه خیلییییییییییییییییی...
خیلی دوست دارم بدونم کجای حرفامون غیرمنطقی بود!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگ ماها بی منطقیم خیلی خنده داره ک الان شما بااین برخوردتون میشید با منطق!!!Huh

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - esi - 01 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۱۳ ب.ظ

من تو یه مساله از خدا میخوام کمکم کنه واقعا می ترسم !!!
توقع زیادی هم نیست، یکی مثل خودم، اگه من بدم اونم بد، اگه من اخلاقم بدم اونم اخلاقش بد، به هر حال یکی مثل خودم باشه که ذکر و فکرش درس و زندگی باشه، آسته بره آسته بیاد؛ من نمیگم خوبم اما یکی مثل من بودن که توقع زیادی نیست
خدایا خودت این بار رو هم بهم رحم کن !!!

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - shayesteNEY - 01 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۴۳ ب.ظ

خیلی خوشحالم که تو این تاپیک بودم و خوندم و نظر دادم
گاهی عصبانی شدن ها باعث میشه انسان از قالبی که درش وجود داره خارج بشه و خود واقعیش رو نشون بده .
خوشحالم از اینکه حرفهای اقایون رو شنیدم و با نقطه نظرات اشنا شدم
یاد گرفتم باید چشامو باز تر کنم و با ریز بینی بیشتری انتخاب کنم یاد گرفتم که هنوز خیلی ها فقط ادعای روشنفکری دارند خیلی ها فقط حرف از حقوق خانومها میزنند یاد گرفتم ............................

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - sabafarhadi - 01 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۵۰ ب.ظ

عقایدتون رو برای خودتون نگه دارید. و احترام بقیه رو هم نگه دارید مثلا ماها انسانیم چرا فقط دوست داریم توهین و تحقیر کنیم دیگران رو؟؟
واقعا حق با انیشتن بود وقتی که گفت " دو چیز انتها ندارد. حماقت انسانها و پهنه‌‌ی کهکشنها. که البته در مورد کهکشنها مطمئن نیستم"

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - khordad.girl - 01 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۵۵ ب.ظ

(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۴۳ ب.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  دقیقا....