تالار گفتمان مانشت
ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - saeidkhan - 31 تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۱۶ ق.ظ

(۳۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۳۴ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(30 تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۲۸ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  یه رسم دیگه هم هست به اسم "اسمشو نمیدونم" سمت ما. نمیدونم جاهای دیگه هم هست یانه . که در واقع لباسا و حتی کوچک ترین لوازم بهداشتی و ارایشی ای که عروس برای داماد و یا برعکس خریده شده رو نشون میدن به ملت [تصویر:  biggrin.gif] :| :| [تصویر:  biggrin.gif]
اینو الان یادم اومد.
چه سخیف. فکر کن ریش‌تراش‌ت رو کل زن‌های فامیل دیدند. اه.

خدایی انقدر هم دیدن ریش تراش سخیف نیستHuhSmileSmileSmileTongue

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - pari6825 - 31 تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۵۴ ق.ظ

(۳۰ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۵۳ ب.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  من نمیدونم چرا وقتی یه خواستگار زنگ میزنه نشونی میگیره اینقدر بهم میریزم...

طرف زنگ زده میگه دخترتون چند کیلوئهAngryAngryAngryAngryAngry

فکرشو بکن...مگه دور از جون میخوای کالا بخری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اونا به کنار..من نمیدونم چرا اینقدر خودم داغون میشم با یه خواستگار تلفنی..که هنوز به مرحله ی اجرا نیمده..ConfusedConfusedConfusedConfused

دقیقا. زنگ میزنن قد و وزنو میپرسن اول.!!!!!!!!!
یه یارویی دور کمر هم پرسیده بود خخخخخخخخخخخخ

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - sss - 31 تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۱ ق.ظ

(۳۱ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۵۴ ق.ظ)pari6825 نوشته شده توسط:  دقیقا. زنگ میزنن قد و وزنو میپرسن اول.!!!!!!!!!
یه یارویی دور کمر هم پرسیده بود خخخخخخخخخخخخ
واقعا چه جوری روشون میشه؟HuhUndecided
-خونه تون چند متره؟
-خونه مال خودتونه؟
-متری چند خریدین؟
-.....

اومدن خواستگاری خونمونSmileCool

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - zhid - 31 تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۱۷ ب.ظ

یه سوال خیلی مهم دارم
به نظرتون آدم می تونه وقتی ازدواج کنه یه شهر دیگه ارشد بخونه
یعنی دوسه روزی که کلاس هست بره وبرگرده
اصلا درسته آدم زندگی اش را ول کنه بره سه روز دانشگاه . یا اینکه پیام نور بخونه که نیاز به کلاس رفتن نباشه
خیلیمهمه مخصوصا خواهش میکنم آقایون نظر بدن .واقعا واقع گرایانه

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - sabafarhadi - 31 تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۱۴ ب.ظ

(۳۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۱۷ ب.ظ)zhid نوشته شده توسط:  یه سوال خیلی مهم دارم
اصلا درسته آدم زندگی اش را ول کنه بره سه روز دانشگاه . یا اینکه پیام نور بخونه که نیاز به کلاس رفتن نباشه

من هم همین شرایط رو دارم منتهی انتخاب رشته م رو طوری انجام دادم که نهایتا دانشگاهی که میرم ۲ ساعت با محل زندگیم فاصله داشته باشه که بتونم راحت رفت و آمد داشته باشم. به نظرم به غیر از دانشگاه های مطرح کشور مثل شریف، تهران، امیرکبیر و علم و صنعت، دانشگاه های دیگه برای مقطع ارشد انقدر با هم تفاوت ندارند که به خاطرش زندگی رو ول کنید و همسرتون رو ۳ روز تنها بگذارید.

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - Behnam‌ - ۳۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۳۴ ب.ظ

(۳۱ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۱۶ ق.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  خدایی انقدر هم دیدن ریش تراش سخیف نیست[تصویر:  huh.gif][تصویر:  smile.gif][تصویر:  smile.gif][تصویر:  smile.gif][تصویر:  tongue.gif]
نمیدونم، من سر حریم خصوصیم خیلی حساس هستم، این چیزا که سهل هست حتی اجازه نمیدم کسی جهیزیه رو قبلش دید بزنه (البته این دومی برای من موضوعیت نداره خدا رو شکر).

(۳۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۱۷ ب.ظ)zhid نوشته شده توسط:  به نظرتون آدم می تونه وقتی ازدواج کنه یه شهر دیگه ارشد بخونه
از هر کسی جواب مختلفی خواهید شنید. برای من ابداً مشکلی نداره.

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - jazana - 31 تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۱۵ ب.ظ

(۳۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۱۷ ب.ظ)zhid نوشته شده توسط:  یه سوال خیلی مهم دارم

زندگی معمولی ماها به اندازه کافی وقت و تلاش لازمشه چه برسه به شاداب نگه داشتن ازدواج نوپا از راه دور. به نظرم ارزشش رو نداره مگر اینکه طرفین تلاش ۲۰۰درصدی کنند، تو اینترنت Semi long distance relationship جستجو کنی یک عالمه مطلب هست. اگر آدم با علم به نقاط ضعف و عیب اینجور مسائل بره توش خیلی بهتر می تونه شرایط رو بسنجه.

برداشت من از آدمای معمولی دور و برم اینه که تو چنین روابطی حسادت و بی صبری نمود پیدا می کنه.(چرا جواب پیامک رو زود ندادی، کجا بودی blah blah blah)

اگه هر دو شخص از اون آدمای فوق العاده باشن چرا که نشه، طرف هم فردی پیشرفت می کنه(دانشگاه) هم در ارتباط با همسرش پیشرفت. هم خدا هم خرما دوتاشم نوش جونشون میشه....

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - codin - 01 مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۹ ق.ظ

(۳۰ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۵۳ ب.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  من نمیدونم چرا وقتی یه خواستگار زنگ میزنه نشونی میگیره اینقدر بهم میریزم...

طرف زنگ زده میگه دخترتون چند کیلوئهAngryAngryAngryAngryAngry

فکرشو بکن...مگه دور از جون میخوای کالا بخری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اونا به کنار..من نمیدونم چرا اینقدر خودم داغون میشم با یه خواستگار تلفنی..که هنوز به مرحله ی اجرا نیمده..ConfusedConfusedConfusedConfused

شمام جوابشونو میدادین بعد میپرسیدید که آقا داماد قدش چقدره؟ موهاش ریخته یا نه؟ :| که متوجه بشن چطور باید حرف بزننConfusedConfused

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - so@ - 01 مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۴۴ ق.ظ

(۰۱ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۹ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  شمام جوابشونو میدادین بعد میپرسیدید که آقا داماد قدش چقدره؟ موهاش ریخته یا نه؟ :| که متوجه بشن چطور باید حرف بزننConfusedConfused
اونوقت اگر میگفتن داماد قد رعنا و خرمن مو داره چی؟؟ Smile)

باید در جواب اینجور خواستگارا گفت که اول چه کسی معرف بوده و کی شماره تلفن رو به شماداده و اگرشما فهم اشرو داشته باشید میتونید این سوالرو از معرف بپرسید و اگرهم آقا پسر خودشون دیدن که ظاهر من مشخص .

دونستن بعضی چیزا مخصوصا در ظاهر حق طبیعی آقایون و خانماست ،ولی اینجور سوال پرسیدن حس بدی رو القا میکنه . قرار نیست همه چیز انقدر مستقیم پرسیده بشه خدا چشم و عقل رو داده برای همین.

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - reticent - 01 مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۴ ق.ظ

جوابمو گرفتم!

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - karbar - 01 مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۵۲ ق.ظ

(۰۱ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۴۴ ق.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
(01 مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۹ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  شمام جوابشونو میدادین بعد میپرسیدید که آقا داماد قدش چقدره؟ موهاش ریخته یا نه؟ :| که متوجه بشن چطور باید حرف بزننConfusedConfused
اونوقت اگر میگفتن داماد قد رعنا و خرمن مو داره چی؟؟ Smile)

باید در جواب اینجور خواستگارا گفت که اول چه کسی معرف بوده و کی شماره تلفن رو به شماداده و اگرشما فهم اشرو داشته باشید میتونید این سوالرو از معرف بپرسید و اگرهم آقا پسر خودشون دیدن که ظاهر من مشخص .

دونستن بعضی چیزا مخصوصا در ظاهر حق طبیعی آقایون و خانماست ،ولی اینجور سوال پرسیدن حس بدی رو القا میکنه . قرار نیست همه چیز انقدر مستقیم پرسیده بشه خدا چشم و عقل رو داده برای همین.

آره دقیقا درست می فرمایید ولی بعضی موقع ها معرف مثلا همکار هر دو طرفه و بالتبع مثلا یکی از طرفین ازدواج رو ندیده. من یه مورد خیلیییی بد برای خودم پیش اومد در اثر سو تفاهم. واقعا شرایط بدی بود مخصوصا برای خانواده آقا. خدا سر کسی نیارهConfused

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - Riemann - 01 مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۵۷ ق.ظ

(۳۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۳۴ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  از هر کسی جواب مختلفی خواهید شنید. برای من ابداً مشکلی نداره.
دختر می پره اینطوری به نظر من ...

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - Behnam‌ - ۰۱ مرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۰۱ ق.ظ

(۰۱ مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۵۷ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  دختر می پره اینطوری به نظر من ...
بعد از ازدواج رو گفتند.

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - Riemann - 01 مرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۰۳ ق.ظ

(۰۱ مرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۰۱ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  بعد از ازدواج رو گفتند.
دیگه بد تر ! اصلا ادامه نمیدم :|

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - Behnam‌ - ۰۱ مرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۰۹ ق.ظ

(۰۱ مرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۰۳ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  دیگه بد تر ! اصلا ادامه نمیدم :|
اینطوری اصلاً به جایی نمیشه رسید. البته هر کس زندگی خودش رو داره به هر حال.