تالار گفتمان مانشت
قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه - نسخه‌ی قابل چاپ

Re: RE: قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه - npour - 21 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۴۰ ق.ظ

(۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۲۴ ق.ظ)pedram25teh نوشته شده توسط:  بچه ها من تصمیم خودم رو گرفتم
شبکه می خونم
به نظرتون تکمیل بهمن می آد که قزوین برم یا بزنم تهران؟(شمال-جنوب-مرکز)؟؟؟؟؟
نمیدونم تکمیل بهمن بیاد یا نه... ولی اگه خواستی تهران رو بزنی، جنوب رو جلوتر بزن

RE: قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه - sfksfk - 21 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۴۴ ق.ظ

چه طور می شه وارد سیستم اتوماسیون آموزشی علوم تحقیقات شد ورودی های جدید user و pass باید چی وارد کنن

قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه - mm123456789 - 21 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۰۳ ق.ظ

قابل توجه دانشجویان ورودی ۱۳۹۳ جهت تشکیل پرونده در دانشگاه علوم تحقیقات گیلان
ضمن تبریک به پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد علوم و تحقیقات گیلان به اطلاع می رساند که ارائه مدارک ذیل جهت ثبت نام و تشکیل پرونده الزامی است و جهت تشکیل پرونده حضور خود شخص پذیرفته شده ضروری است:
لازم به ذکر است ثبت نام از پذیرفته شدگان از ساعت ۱۰ صبح شنبه ۲۲ شهریورماه آغاز می گردد و تا روز چهارشنبه۹۳/۶/۲۶ همه روزه از ساعت ۸ لغایت ۱۴/۳۰ ادامه خواهد داشت و پذیرفته شدگان ارجمند می توانند همه روزه با در دست داشتن اصل مدارک ذیل جهت تشکیل پرونده به آدرس رشت- انتهای لاکان- سلکی سر- مجتمع دانشگاهی علوم و تحقیقات گیلان (دانشکده تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد رشت) مراجعه فرمایند. جهت تسهیل در تردد به دانشگاه، برنامه سرویسهای دانشگاه از ایستگاه دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت (واقع در پل تالشان) به علوم و تحقیقات و بالعکس در سایت اطلاع رسانی شده است).
مدارک موردنیاز

۱- اصل شناسنامه به همراه ۲ سری کپی از همه صفحات (مشمولین ۳ سری کپی).

۲- اصل کارت ملی به همراه ۲ سری کپی (مشمولین ۳ سری کپی).

۳- عکس ۶ قطعه (۳ در ۴ پشت نویسی شده)

۴- کارت پایان خدمت به همراه ۲ سری کپی.

۵- اصل دانشنامه مقطع کارشناسی به همراه ۲ سری کپی (مشمولین ۳ سری کپی)، لازم به ذکر است، دانشجویانی که اصل دانشنامه را ندارند باید اصل گواهی موقت را به همراه ۲ سری کپی(مشمولین ۳ سری کپی) ارائه دهند این دانشجویان باید یک فقره چک یا سفته معادل ۳۰۰۰۰۰۰۰ ریال نیز بابت ضمانت مدرک به بخش مالی دانشگاه ارائه نمایند.
در ضمن تشکیل پرونده با کپی مدارک تحصیلی میسر نیست.

اصل ریزنمرات تائید شده دوره کارشناسی به همراه ۲ سری کپی از آن،(دانشجویانی که کارشناسی آنان ناپیوسته می باشد باید ریزنمرات تائید شده دوره کاردانی خود را نیز به همراه ۲ سری کپی ارائه دهند.

قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه - sinaaaaa - 21 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۳۳ ق.ظ

واسه همه دانشگاه ها ثبت نام از فردائه؟

قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه - nina69 - 21 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۳۶ ق.ظ

بچه ها کسی هزینه ارشد شبکه رو میدونه ترمی چقدر درمیاد؟

RE: قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه - mm123456789 - 21 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۳۷ ق.ظ

(۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۳۳ ق.ظ)sinaaaaa نوشته شده توسط:  واسه همه دانشگاه ها ثبت نام از فردائه؟

سایت دانشگاهی که قبول شدین نگاه کنین ببینین اطلاعیه نزده

RE: قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه - arminjahan - 21 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۰۶ ق.ظ

(۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۲۴ ق.ظ)pedram25teh نوشته شده توسط:  بچه ها من تصمیم خودم رو گرفتم
شبکه می خونم
به نظرتون تکمیل بهمن می آد که قزوین برم یا بزنم تهران؟(شمال-جنوب-مرکز)؟؟؟؟؟

تا پارسال که قزوین بهمن هم می گرفت
تاکید بنده قزوین هست اولویت های بعدی علوم تحقیقات و جنوب و...

برای مقایسه واحد ها به این تاپیک مراجعه کنید
مقایسه دروس ارائه شده و اساتید شبکه کامپیوتری و تجارت الکترونیک آزاد قزوین و علوم تحقیقات تهران

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه - salmaa - 21 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۰۷ ق.ظ

بچه ها کمک من با این کارنامه ورودی بهمن شدم کسی شرایط منو داره؟

قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه - ستنا - ۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۰ ق.ظ

من شبکه علوم تحقیقات قبول شدم
با تراز ۸۱۲۶ رتبه یک آوردم
شبکه ارومیه روزانه هم قبول شدم
رفتم ارومیه ثبت نام کردم اما واقعاااااااا دورهههههه!!!!!!!!!!!

الان موندم چه کنم و کجا برم!!!

RE: قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه - mm123456789 - 21 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۲ ق.ظ

(۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۰ ق.ظ)ستنا نوشته شده توسط:  من شبکه علوم تحقیقات قبول شدم

خودتون به کدوم یکی نزدیکتر هستین؟؟؟؟

RE: قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه - babakhazinia - 21 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۵ ق.ظ

(۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۰۶ ب.ظ)مهندس آی تی نوشته شده توسط:  مهندسی فناوری اطلاعات گرایش شبکه های کامپیوتری

پردیس علوم تحقیقات قزوین

زبان ۵۷
دروس مشترک ۲
مدیریت ۱۸
پایگاه ۳۵
هوش ۲۸
سیستم عامل ۱۲
معماری ۵

نمره کل:۵۸۶۶
رتبه من: ۲۷۹
رتبه آخرین فرد قبول شده:۶۴۹

لطفا راهنمایی کنین که علوم تحقیقات قزوین بهتره یا غیر انتفاعی علوم و فنون مازندران گرایش آی تی, آی تی؟؟؟؟؟؟؟؟

برو علوم فنون مازندران

قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه - H-Arshad - 21 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۲۰ ق.ظ

(۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۰۷ ق.ظ)salmaa نوشته شده توسط:  بچه ها کمک من با این کارنامه ورودی بهمن شدم کسی شرایط منو داره؟

عجیبه؟! تهش نوشته ورودی بهمن؟ اصولا اون هایی که مازاد ظرفیت بودند و بیشتر پذیرش کردند میفرستند بهمن

RE: قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه - sfksfk - 21 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۲۳ ق.ظ

چه طور بفهمیم ورودی بهمن هستیم یا مهر وقتی چیزی ننوشته یعنی مهر. یک که بهمنه کارنامشو بزاره ببینیم کجا نوشته بهمن

RE: قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه - ستنا - ۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۲۹ ق.ظ

(۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۲ ق.ظ)mm123456789 نوشته شده توسط:  
(21 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۰ ق.ظ)ستنا نوشته شده توسط:  من شبکه علوم تحقیقات قبول شدم

خودتون به کدوم یکی نزدیکتر هستین؟؟؟؟
به تهران

RE: قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه - fa_shinobi - 21 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۳۱ ق.ظ

کارنامه من. شبکه علوم تحقیقات تهران. انتخاب اولمم بود.
زبان ۴۵
دروس مشترک ۵۰
اصول مدیریت ۰
پایگاه داده ۱۶/۷
هوش مصنوعی ۴۸/۴
سیستم عامل ۲۶/۷
معماری ۵
نمره کل ۶۷۷۴