تالار گفتمان مانشت
زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - نسخه‌ی قابل چاپ

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - khashayar2 - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۰۴ ق.ظ

بچه ها نمی تونستم تحمل کنم رفتم استخر
الان اومدم دیدم ترازم شده ۸۹۰۳
هوش مصنوعی علوم تحقیقات قبول شدم
به همه ی دوستان که قبول شدن تبریک میگم
گویا امسال نصف بیشتر دانشجوهای ارشد کلیه گرایش های کامپیوتر علوم تحقیقات مانشتی هستند.باعث افتخاره

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - Maryam-X - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۰۴ ق.ظ

منم انتخاب اولم قبول شدم.
از همین الان که نتایجو زدن احساس خستگی می کنم.!!خستگی رفتن به دانشگاه و استرس امتحان
چند سالی بود که لیسانس گرفتم و به کل از جو درس و دانشگاه اومده بودم بیرونا...دوباره شروع شد انگار
یهویی تمام سختی های لیسانس اومد جلوی چشمم!!

خدایا شکرت...
این موفقیت کوچیک رو به همه ی مانشتیای عزیز تبریک میگم....

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - فررفرری - ۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۰۵ ق.ظ

ثبت نامو کی خبر داره؟

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - pedram25teh - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۰۵ ق.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۵۶ ب.ظ)yasal نوشته شده توسط:  سلام دوستان به راهنماییتون نیاز دارم لطططططططططططططططططفا
من ارشد مؤسسه غیر انتفاعی دیلمان لاهیجان رشته مهندسی نرم افزار و همچنین آزاد قزوین رشته آی تی گرایش تجارت الکترونیک قبول شدم لطفا راهنماییم کنید کدومش رو ثبت نام کنم چون پرداخت شهریه برام خیلی راحت نیست می خوام یه وقت با انتخاب اشتباه ضرر نکنم

(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۵۲ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۸ ب.ظ)pedram25teh نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۴ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۱ ب.ظ)pedram25teh نوشته شده توسط:  به نظرتون من چی کار کنم؟؟؟

بگو چی شده؟

نوشیبن من تجارت دوست ندارم
علوم تحقیقات شبکه و قزوین شبکه رو رذ کردم انتخاب سوم تجارت قزوین آوردم
الان دل دل می کنم که غیر انتفاعی شبکه قبول شدم برم
شهریه ثابتش هم ۵۰۰تومانه ولی این جا بیشتر ۱ میلیونه!!!
چه کنم؟

از فکر موسسه غیر انتفاعی به طور جدی بیا بیرون..چون انتخاب بهتری داری و موسسه غیرانتفاعی چیزی بهت اضافه نمیکنه..صبر کن توی رشته هایی که فردا میزنن،ببین شاید شبکه قزوین یا واحدهای تهران شبکه اورده باشن
منم تجارت قزوین قبول شدم البته انتخاب اولم بود میشه در مورد گرایش شبکه و تجارت یه توضیحی بدین چون من شناخت کاملی ندارم کدومش بهتره لطفا راهنماییم کنیدو
در ضمن چرا شما فرمودین که غیرانتفاعی رو رها کنن می تونم علتش رو بدونم آخه من غیرانتفاعی دیلمان لاهیجان قبول شدم الآنم بخاطر تفاوت شهریه غیرانتفاعی و آزاده که مردد شدم لطفا راهنماییم کنید آخه دلم با آزاد قزوینه

منم
شبکه مازندران
تجارت قزوین

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - npour - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۰۶ ق.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۲۴ ب.ظ)k1.technology نوشته شده توسط:  یعنی دانشگاه ۳۶۸ نفر واسه رشته نرم افزار گرفته ؟ اونم یک دانشگاه

نه دوست عزیز الان کاردانی هم ۳۶۸ نفرExclamation ورودی نداره..این رتبه در انتخابه یعنی رتبه افرادی که اینجا رو انتخاب کردن حتی اونایی که انتخابای بالاترشون در اومدن

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - mahsa.ss - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۰۶ ق.ظ

منم قبوووووووووووووول شدممممممممممم رتبه م۷۰ اخرین فردقبول ۴۱۹خخخخخخخخخخخخخ خداشکررررررررت
راستی بچه هاازادقزوین نمره اخرین فردقبول درارشد هوش ونرم رابهم میگین اخه دوستم قبول شده میخوام بدونم چ حدودی بوده ولی من ازش بهترشده رتبممممممممم ولی قزوین نزده بودم

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - snowly1 - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۰۶ ق.ظ

pedram25teh میتونی کارنامتو بذاری ببینم برای دوستم خیلی مهمه؟

به همه افرادی که قبول شدن تبریک میگم.
همچنین به همه افرادی که شبکه قزوین قبول شدن تبریک میگم.
انشاالله قزوین همدیگه رو میبینیم.

pedram25teh اگه امکانش هست کارنامتو بذاری تو سایت.

با تشکر از همه.

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - npour - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۰۷ ق.ظ

(۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۰۴ ق.ظ)khashayar2 نوشته شده توسط:  بچه ها نمی تونستم تحمل کنم رفتم استخر
الان اومدم دیدم ترازم شده ۸۹۰۳
هوش مصنوعی علوم تحقیقات قبول شدم
به همه ی دوستان که قبول شدن تبریک میگم
گویا امسال نصف بیشتر دانشجوهای ارشد کلیه گرایش های کامپیوتر علوم تحقیقات مانشتی هستند.باعث افتخاره

آقا بسیار تبریک..باعث افتخاره ترازتونHeart

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - n268 - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۰۹ ق.ظ

بچه ها این یعنی چی؟

داوطلب گرامی،در صورت تمایل می توانید برای پذیرش در رشته /محل های جدید در مجموعه امتحانی خود،از روز پنج شنبه ۲۰ شهریور مجددا نسبت به انتخاب رشته در پایگاه الکترونیکی معاونت سنجش وپذیرش دانشگاه اقدام نمایید

یعنی می تونیم دوباره انتخاب رشته کنیم ؟

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - yasal - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۰ ق.ظ

خواهش می کنم راهنماییم کنید
تجارت بهتره یا شبکه؟
غیرانتفاعی لاهیجان بهتره یا آزاد قزوین؟

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - samang - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۰ ق.ظ

تراز اخرین شبکه قزوین چنده؟

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - npour - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۳ ق.ظ

دوستان ،کسی میدونه صاحب تاپیک کجا قبول شد؟

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - olom tahghighat - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۳ ق.ظ

ازاد بهتره بنظرم دیگه غیرانتفاعی پیام نور صندلی خالی زیاد داره خود سنجشم گفت

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - pedram25teh - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۴ ق.ظ

(۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۰۶ ق.ظ)snowly1 نوشته شده توسط:  pedram25teh میتونی کارنامتو بذاری ببینم برای دوستم خیلی مهمه؟

به همه افرادی که قبول شدن تبریک میگم.
همچنین به همه افرادی که شبکه قزوین قبول شدن تبریک میگم.
انشاالله قزوین همدیگه رو میبینیم.

pedram25teh اگه امکانش هست کارنامتو بذاری تو سایت.

با تشکر از همه.

حوصله ندارم چیزی می خوای بگو یگم

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - olom tahghighat - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ

بنظر من ازاد بهتره دیگه غیرانتفاعی پیام نور صندلی خالی زیاد داره سنجشم گفت