تالار گفتمان مانشت
زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - نسخه‌ی قابل چاپ

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - mahooor - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۲۱ ب.ظ

بچه ها منم واحد قزوین قبول شدم (باراجین) شبکه Big Grin

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - lord master - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۲۱ ب.ظ

اینم کارنامه منShy

(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۲۱ ب.ظ)akbari67 نوشته شده توسط:  اینم کارنامه منShy
حالا من موندم آزاد برم بهتره یا مجازی(آزاد شهر خودمه.مجازی رشته خودمه(شیراز))یکی کمک کنههههههRolleyes

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - k1.technology - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۲۴ ب.ظ

یعنی دانشگاه ۳۶۸ نفر واسه رشته نرم افزار گرفته ؟ اونم یک دانشگاه

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - yahyazahedi - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۲۵ ب.ظ

یعنی یکی پیدا نمیشه واسه ما ازادی ها یک تاپیک کارنامه های سال ۹۳ آزاد ایجاد کنه ؟

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - zeitun - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۲۶ ب.ظ

منم شبکه علوم تحقیقات کرمانشاه

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - Mohammad_OM - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۲۷ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۲۶ ب.ظ)zeitun نوشته شده توسط:  منم شبکه علوم تحقیقات کرمانشاه

همکلاسیم پس Big Grin

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - فررفرری - ۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۲۷ ب.ظ

نرم افزار-علوم تحقیقات اهواز

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - k1.technology - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۲۸ ب.ظ

برو ازاد بهتره
چون مجازی شما باید درسهای کارگاهی تشریف ببرین شیراز و امتحاناتش هم بری اونجا
مدرکش هم نسبت به ازاد رده ی پایین تری داره

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - mahdi200hell - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۳۰ ب.ظ

اینم از کارنامه من

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - pedram25teh - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۳۰ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۴ ب.ظ)mohsen.rn نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۰۶ ب.ظ)pedram25teh نوشته شده توسط:  شبکه(علوم تحقیقات یا قزوین)

قزوین که صد در صد میاری ، علوم تحقیقات هم ۵۰ درصد احتما داره ، اگه همه چی مثل سابق پیش بره

قزوین آره به نظرت علوم تحقیقات می شه؟؟؟
پارسال یادمه واسه نرم همه تکمیل دادن جز علوم تحقیقات

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - calm boy - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۳۲ ب.ظ

ایتی پزشکی تهران یا شبکه قزوین؟

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - pedram25teh - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۳۲ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۹ ب.ظ)arminjahan نوشته شده توسط:  دوستانی که شبکه قزوین قبول شدن تبریک میگم بیاید این تاپیک صحبت کنیم و کارنامه هاتونو بگذارید
manesht.ir/forum/thread-21767-page-7.html

منم می تونم بیام؟؟؟

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - mahooor - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۳۳ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۲۱ ب.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  حالا از کجا باید بفهمیم نیمه اولم یا نیمه دوم
(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۸ ب.ظ)k1.technology نوشته شده توسط:  هورااا منم قبول شدم
فقط یه سوال
مثلا رتبه کل ۱۴۳ رتبه اخرین نفر ۳۶۸
حالا این یعنی من بین ورودیهای اون دانشگامون نفر چندم شدم؟
از ۳۶۸ نفر ورودی ۱۴۳ شدی
البته من فکر کنم همان طور که یکی از بچه ها هم نوشت
نیمه دوم قبولی ها (یک تعداد مشخص) برای بهمن ماه هستند
یعنی قبول شدن اما از بهمن میان ثبت نام
ظاهرا این طوری هست

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - npour - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۳۴ ب.ظ

سلام
تبریک به همه دوستانی که قبول شدن..دوستانی هم که قبول نشدن دلداریتون نمیدم که اعصابتون خورد نشه

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - negar.v - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۳۵ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دوستان ببینید میشه این جا کارنامه گذاشت؟