تالار گفتمان مانشت
زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - نسخه‌ی قابل چاپ

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - H-Arshad - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۰۴ ب.ظ

بخواهی حساب کنی در اصل نتایج رو پنج شنبه ۲۰ شهریور دارن میدن!

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - HamedNet - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۰۵ ب.ظ

ای بابا! ای بابا!
هر یه ساعت ازم میپرسم زدن؟ Sad

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - mm123456789 - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۰۵ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۰۲ ب.ظ)Mohammad_OM نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۰۰ ب.ظ)mm123456789 نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۵۱ ب.ظ)Mohammad_OM نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۳۸ ب.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  میگم از خانوم NOOSHIN61 و آقای محمد خبری ندارین؟؟؟؟ اینا کوجااااااااااان؟؟؟ Smile

من هستم Big Grin
امشب تولدمه امیدوارم ننیجه کنکور خرابش نکنه Big GrinCool

تولدتون مبارک
ایشاللله در بدو ورود به یه سال بزرگتر با خبر خوشی شروع بشهSmile

مرسی ایشالا Big GrinTongue
فقط اگه قبول نشم تا اخر عمر یادم نمیره SadBig Grin

(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۰۲ ب.ظ)alma90 نوشته شده توسط:  تولدتون مبارک
ایشالا با گرفتن نتیجه خوب یه شب خاطره انگیز واسه تون بشه

مرسییییییییی Blush

راست میگین هر وقت شب تولدتون باشه یاده قبولی توی ارش میوفتین
ایشاللله شیرینیش نصیبتون بشه
Smile

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - مورتن - ۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۰۶ ب.ظ

نوشین خانوم دارن شهر موشها میبینن Wink

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - mm123456789 - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۰۷ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۰۶ ب.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  نوشین خانوم دارن شهر موشها میبینن Wink

راست میگی بلیط داشت واسه امشب
الان داره کلی میخندهBig Grin

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - mm123456789 - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۱۰ ب.ظ

والا عروس هم واسه بله گفتن اینقدر ناز نمیکنه
این جواب کنکور آزاد اینقدر ناز میکنه

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - amdvb - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۱۳ ب.ظ

خدایا ...

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - mohamad--figo - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۱۵ ب.ظ

تهران-ایسکانیوز: معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی از اعلام نتایج کارشناسی با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در روز پنجشنبه ۲۰ شهریورماه خبرداد.

علوی فاضل گفت: داوطلبین می توانند فردا با مراجعه به سایت سنجش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
نتایج نهایی کنکور ۹۳ را مشاهده کنند.

وی افزود:در دوره کارشناسی حدود ۴۰ هزار نفر با آزمون پذیرفته می‌شوند و ۱۴۰ هزار نفر نیز در مرحله بدون آزمون در مقطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته پذیرفته خواهند شد.

همچنین، در اواخر هفته آینده نیز داوطلبان مرحله‌های بدون آزمون ، مجددا می‌توانند برای انتخاب رشته به سایت سنجش دانشگاه آزاد اسلامی مراجعه کنند.

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد تاکید کرد: ارزش مدارک فارغ التحصیلان با آزمون و بدون آزمون یکسان است.

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - HamedNet - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۱۵ ب.ظ

از این وضعیت متنفرم.
خدا ازشون نگذره که از ۹ام از کار و زندگی انداختنمون
۱۰ روز صبر...

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - neda_Network - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۱۵ ب.ظ

من هستم متنها ساکتم ولال شدم Blush

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - H-Arshad - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۱۶ ب.ظ

اقا کارشناسی بیخیال بشین
ارشد گیر کرده فعلا

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - jamshidi - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۱۷ ب.ظ

کلید F5 به دلیل رفرش های فراوان سوخت...

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - mohamad--figo - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۱۸ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - pedram25teh - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۱۸ ب.ظ

بچه ها این که این همه عذابمون دادن نتایج رودادن و باب دلمون نبود چی؟؟؟

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - bahar_engineer - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۲۰ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۰۸ ب.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۰۲ ب.ظ)bahar_engineer نوشته شده توسط:  بچه ها حس من میگه نتایج ساعت ۹ میاد
البته فقط یک بار گفت
تأکید نکرد Big Grin

دینگ دینگ دینگ...
ساعت ۲۱//اینجا تهران است صدای ما را از رادیو یران میشنوید!!!!!
نیمد کههههه....HuhBig Grin

من چکال کنم خببببببببببببببببببب
Big Grin حسم هم سرخورده شده قاطی کرده خخخخ