تالار گفتمان مانشت
زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - نسخه‌ی قابل چاپ

علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - مورتن - ۱۳ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۵۶ ق.ظ

(۱۲ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۴ ب.ظ)ahmad654321 نوشته شده توسط:  اره تو اون یکی استادن صبح بلند میشی می بینی،تکمیل ظرفیتشم زدن همه هم ثبت نام کردن

نه تنها هفت هشت ساعته نتیجه رو میدن که رتبت هم شده باشه ۱ تبدیل میشه به ده هزار ! Tongue

علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - nasim** - 13 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۱۸ ق.ظ

خیلیییی بهمون لطف کنن نتایجو جمعه بزننDodgyوگرنه محاله امروز بزارنSad

RE: علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - negar.v - 13 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۱۱ ق.ظ

بچه ها بازم جوابا نیومد....
دیگه کی می خوان جوابا رو بدن؟
ندا خانوم، نگار منم : دی

Sent from my ME172V using Tapatalk

علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - H-Arshad - 13 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۱۷ ق.ظ

آقا این قدر این خانم ها تو سایت زیاد هستند ما دیگه ندا و نگار و با هم اشتباه میگیریم
اگر امروز اعلام رسمی کنن فردا جواب میدن

رفت هفته دیگه
شنبه میان اعلام میکنن. یکشنبه میدن

RE: علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - neda_Network - 13 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۵۲ ق.ظ

(۱۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۱۱ ق.ظ)negar.v نوشته شده توسط:  بچه ها بازم جوابا نیومد....
دیگه کی می خوان جوابا رو بدن؟
ندا خانوم، نگار منم : دی

Sent from my ME172V using Tapatalk
ازآشناییتون خوشبختمHeart

علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - H-Arshad - 13 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۵۷ ق.ظ

آقا رسما من از رو رفتم.

RE: علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - alma90 - 13 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۷ ق.ظ

دارم میرم بیرون خداکنه برگشتم یه خبری چیزی بیاد

RE: علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - H-Arshad - 13 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۲۵ ق.ظ

(۱۳ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۷ ق.ظ)alma90 نوشته شده توسط:  دارم میرم بیرون خداکنه برگشتم یه خبری چیزی بیاد

نمیاد برو راحت کیف کن

علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - مورتن - ۱۳ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۴۲ ق.ظ

نتایج دکترا اومده یا من دارم اشتباه میکنم:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

البته نوشته اردیبهشت. اما بهرحال برای ۹۳ بود خواستم بگم. جدیده یعنی برای ۹۴ هست؟

علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - H-Arshad - 13 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۴۶ ق.ظ

(۱۳ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۴۲ ق.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  نتایج دکترا اومده یا من دارم اشتباه میکنم:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

البته نوشته اردیبهشت. اما بهرحال برای ۹۳ بود خواستم بگم. جدیده یعنی برای ۹۴ هست؟
برادر این مال اردیبهشت ماه هست

RE: علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - neda_Network - 13 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۲ ق.ظ

نمیزنن رفت ۲۰ام بیاد خاک بر سرشون برم آماده شم برای مشهدSad فک کنم ترم یک که تموم شد اینجا نتیجه بزنن شاید تازه اونمSadرشته محل جدید را بعد از اعلام نتایج میزدن میمیردنAngry

علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - H-Arshad - 13 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۶ ق.ظ

(۱۳ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۲ ق.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  نمیزنن رفت ۲۰ام بیاد خاک بر سرشون برم آماده شم برای مشهدSad فک کنم ترم یک که تموم شد اینجا نتیجه بزنن شاید تازه اونمSad

من شک دارم قضیه اضافه کردن رشته بوده
اونم وضعیتی که ارشد و دکتری انتخاب هفتم نداره
حالا یک زمان بود که کارشناسی انتخاب هفتم یعنی انتخاب دانشگاه بود. اره میشد قبول کرد.
میگفتیم چند صد هزار نفر باید دوباره پاسخنامه ها تراز بندی بشه
اما اینجا اگر ۱۰ نتایج اماده بود،خوب میتونستند بدن و ۱۵ هم برای مروددی ها سایت رو باز بزارن.
باز گذاشتن سایت هم که یک تیم۳-۴ نفره میتونه ردیفش کنه طی چند روز.

RE: علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - neda_Network - 13 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۹ ق.ظ

کاش یه خبر گزاری میرفت برامون خبر میآورد حداقلSad

علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - H-Arshad - 13 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۹ ق.ظ

نمیدانم شاید هم به خاطر تجمیع واحد های علوم و تحقیقات واقعا یک سری رشته کم و زیاد شده و ظرفیت ها دارن دستکاری میکنن

علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - H-Arshad - 13 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۰۱ ق.ظ

(۱۳ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۹ ق.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  کاش یه خبر گزاری میرفت برامون خبر میآورد حداقلSad

مهندس قضیه فرسایشی شده دیگه

(۱۳ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۲ ق.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  نمیزنن رفت ۲۰ام بیاد خاک بر سرشون برم آماده شم برای مشهدSad فک کنم ترم یک که تموم شد اینجا نتیجه بزنن شاید تازه اونمSadرشته محل جدید را بعد از اعلام نتایج میزدن میمیردنAngry
رفتی مشهد ؟ سیاحت و زیارت؟

ولی همین هیجان و استرس و بلاتکلیفی و رفرش سایت های ازمون و خبرگزاری ها هست که وقتی نتایج بیاد بهتون می چسبه و اگر جایی که دوست دارید قبول شدید . کلی حال میکنید
فرض مثلا ۱۰ هم نه! ۸ شهریور میرفتی سایت نتیجه میدی. واقعا بی مزه نبود؟ اصلا اسمش نمیشد گذاشت کنکور
اینها میشه خاطره ۴ روز دیگه برای بچه هات تعریف میکنی

میگم خانم ندا شما انتخاب هاتون نرم افزار علوم و تحقیاقت تهران بوده؟ بقیه اش چی زدی؟