تالار گفتمان مانشت
زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - نسخه‌ی قابل چاپ

علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - ahmad654321 - 12 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۳۹ ب.ظ

چیز خاصی که نیست . نهایت اینجوریه
مثلا می گن
۱- رشته کامیپوتر نرم افزار یه گرایش دیگه بش اضافه شده مثلا ( امنیت و رمزنگاری یا سیستم های چند رسانه ای مثلا ) که می تونید اونم انتخاب کنید ./ البته که احتمالش تو رشته کامپیوتر و مهندسیا خیلی خیلی بعیده .
۲ - شاید تو یه سری رشته های انسانی مثل نویسندگی یا کتابداری یا حقوق چیزی اضافه کنن.
۳- یه سری شهر و دانشگاه جدید دیگه واسه انتخاب میزارن تو همون گرایشای قبلی مثلا استان اصفهان ۴ تا دانشگاه گرایش نرم افزار داشته الان می کننش ۵تا ( و صد در صد با تراز پایین تر از بقیه ) که احتمالش زیاده

علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - npour - 12 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۴۷ ب.ظ

این خبری که اینجا خوندم که نوشته پانزدهم ثبت نام شروع میشه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینم پاسخ روابط عمومی مرکز آزمون دیروز پرسیدم جوابا کی میاد
پیام روابط عمومی : ۱۳۹۳/۰۶/۱۲

اعلام نتایج آزمون دکترا و ارشد تااواخر هفته اینده اعلام میشود علت تاخیر اعلام نتایج ، رشته محلهای جدیدی است که توسط وزارت علوم به تصویب رسیده است و به تازگی به معاونت سنجش و پذیرش اعلام شده تا داوطلبین در این رشته محلها نیز مورد بررسی قرار بگیرند./
Huh

علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - npour - 12 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۱ ب.ظ

به شما گفتن کی میاد

علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - npour - 12 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۸ ب.ظ

آقا من میخواستم مثبت بدم اشتباهی منفی دادم، الان هم هرکاری میکنم مثبت نمیشه، شرمنده Sad
درستش کردم Big Grin

علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - H-Arshad - 12 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۸ ب.ظ

نه من شک دارم . این رو یک سری افراد بانمک ویرایش کردن و گذاشتن
من نظرم روی جمعه هست. دیگه چی بشه که شنبه صبح بدن.

علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - npour - 12 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۰۱ ب.ظ

یعنی مرکز آزمون کارمندان بانمک داره؟

علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - H-Arshad - 12 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۱ ب.ظ

نه اینهایی که از مرکز ازمون می پرسن و اومدن ویرایش کردنش
تا خانم نگار و خانم علوم و تحقیقات رو بیشتر استرسی کنن!

RE: علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - neda_Network - 12 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۳ ب.ظ

(۱۲ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۰۱ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  یعنی مرکز آزمون کارمندان بانمک داره؟
کارمند با نمک نمیدونم داره یا نه اما کارمند دو دره باز و از زیر کار در رو زیاد داره که وضع ما شده این!!!!خدا بخیر کنه اینا ناراضین ما بریم دانشگاه ازاد حالا قبول شدیم بقیشا خدا بخیر کنه تصادفی چیزی نکنیم خوبه

(۱۲ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۱ ب.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  نه اینهایی که از مرکز ازمون می پرسن و اومدن ویرایش کردنش
تا خانم نگار و خانم علوم و تحقیقات رو بیشتر استرسی کنن!
نگار هم داریم اینجا؟ من که دیگه استرس ندارم اما به شدت بی حوصلم و از بلا تکلیفی رنج میبرمAngry

علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - npour - 12 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۸ ب.ظ

اینا یه مشکلی برای دیتابیسشون پیش آمده حتما، چه میدونم مثلا مجبور شدن از اول پاسخنامه ها رو بخونن.....

من هر چی به ایمیلم زدن عینا،کپی کردم اینجا،اصن هم خوشم نمیاد با روح و روان کسی بازی کنم

RE: علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - neda_Network - 12 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۲۴ ب.ظ

(۱۲ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۸ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  اینا یه مشکلی برای دیتابیسشون پیش آمده حتما، چه میدونم مثلا مجبور شدن از اول پاسخنامه ها رو بخونن.....

من هر چی به ایمیلم زدن عینا،کپی کردم اینجا،اصن هم خوشم نمیاد با روح و روان کسی بازی کنم
نه بابا عزیزم چه مشکلی میخورن میخوابن ماموریت میگیرن دیگه هر چی روزش بیشتر براشون بهتر

علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - ahmad654321 - 12 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۳۰ ب.ظ

نشستین سر چی بحث می کنید کاری نداره یه پیغام بدید فردا جواب میدن .
البته اون اول یه بارم گفته بودن هفته سوم شهریور تو خبرگزاری ها هم هست . ولی من که پیام دادم خودم صفحه اول عکسش هست گفته بعد سیزدهم .
من که فکر نکنم تا قبل ۱۵هم بدن، تا حالا دیدین تو ایران یه نتیجه رو زودتر از وقتش بدن

RE: علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - neda_Network - 12 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۲ ب.ظ

(۱۲ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۳۰ ب.ظ)ahmad654321 نوشته شده توسط:  نشستین سر چی بحث می کنید کاری نداره یه پیغام بدید فردا جواب میدن .
البته اون اول یه بارم گفته بودن هفته سوم شهریور تو خبرگزاری ها هم هست . ولی من که پیام دادم خودم صفحه اول عکسش هست گفته بعد سیزدهم .
من که فکر نکنم تا قبل ۱۵هم بدن، تا حالا دیدین تو ایران یه نتیجه رو زودتر از وقتش بدن
نتیجه انتخاباتBig GrinCool

RE: علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - ahmad654321 - 12 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۴ ب.ظ

اره تو اون یکی استادن صبح بلند میشی می بینی،تکمیل ظرفیتشم زدن همه هم ثبت نام کردن

علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - npour - 12 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۵ ب.ظ

دوستان دعا کنید یه بنده خدایی معماری تهران مرکز قبول بشه Rolleyes

علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - Mohammad_OM - 13 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۳۷ ق.ظ

منم منتظرم همچنان . . . Big Grin