تالار گفتمان مانشت
زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - نسخه‌ی قابل چاپ

علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور به بعد - farhadariaei - 17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۱۹ ب.ظ

ی راهی هم برای ما پیدا کنین Big Grin

RE: علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور به بعد - npour - 17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۲۳ ب.ظ

(۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۱۹ ب.ظ)farhadariaei نوشته شده توسط:  ی راهی هم برای ما پیدا کنین Big Grin
آخه راه باید به دهن بزی شیرین بیاد..ما چه کاره ایم برادرBig Grin

علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور به بعد - samang - 17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۳۵ ب.ظ

ای بابا ای بابا

RE: علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور به بعد - farhadariaei - 17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۰۱ ب.ظ

(۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۳۵ ب.ظ)samang نوشته شده توسط:  ای بابا ای بابا
ناراحت شدیBig Grin

علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور به بعد - arminjahan - 17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۰۲ ب.ظ

سلام عزیزان پشت کنکوری
خبر اضافه شدن رشته های جدید دکتری آزاد را برایتان قرار میدهم ، نگران نباشید امسال همه قبولید

۲۷ رشته دکتری جدید و چندین رشته ارشد در دانشگاه آزاد قزوین
برای دیدن رشته ها به سایت دانشگاه مراجعه کنید و بر روی میهمان کلیک کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

------------------------------------------------------------
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد گفت: این دانشگاه از مهر ماه امسال در هفت رشته دکترای تخصصی phd دانشجو می پذیرد.
علی فیروزنیا در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در بجنورد اظهار کرد: این رشته ها شامل روان شناسی تربیتی، روان شناسی عمومی، مدیریت دولتی، فیزیولوژی ورزشی، مشاوره، مهندسی برق الکترونیک، علوم باغبانی، گیاهان دارویی ادویه ای و نوشابه ای است که در هر رشته به طور متوسط ۳۰ تا ۳۵ دانشجو پذیرش می شود.
منبع: tasnimnews.com/Home/Single/481556
تاسیس ۹ رشته جدید دکتری در دانشگاه آزاد اسلامی مشهد
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد : دکتر عباس شیخ الاسلامی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مشهد در نخستین نشست رسانه ای خود از راه اندازی ۹ رشته جدید مقطع دکتری و ۳ رشته جدید در مقطع کارشناسی ارشد در واحد مشهد خبر داد و گفت : رشته های دکتری شامل معماری ، شهرسازی ، مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی ، مهندسی برق – الکترونیک ، مشاوره ، جغرافیا و برنامه ریزی شهری ، تربیت بدنی و علوم ورزشی – مدیریت ورزشی ، حقوق کیفری و جرم شناسی ، شیمی کاربردی است که از اول مهرماه در این رشته ها دانشجو جذب می کنیم .
وی ادامه داد : با توجه به پتانسیل های دانشگاه آزاد اسلامی مشهد ، پیگیر تاسیس و ایجاد ۵۰ رشته دیگر در مقطع کارشناسی ارشد و ۳۸ رشته در مقطع دکتری هستیم که در همین راستا اعضای هیات علمی قوی و جدید نیز جذب می نمائیم .
تصویب رشته های دکتری آزاد سمنان
دکترا
ردیف نام رشته گرایش تصویب وضعیت
۲ الهیات و معارف اسلامی علوم قران و حدیث ۱۳۹۳ فعال
۳ الهیات و معارف اسلامی فقه و مبانی حقوق اسلامی ۱۳۹۳ فعال
۴ روانشناسی تربیتی ۱۳۹۳ فعال
۵ روانشناسی عمومی — ۱۳۹۳ فعال
۶ حقوق خصوصی — ۱۳۹۳ فعال
۷ حقوق عمومی — ۱۳۹۳ فعال
۸ حقوق کیفری و جرم شناسی — ۱۳۹۳ فعال
۹ علوم سیاسی مسائل ایران ۱۳۹۳ فعال
۱۰ مدیریت دولتی ۱۳۹۳ فعال
۱۱ مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی — ۱۳۹۳ فعال
۱۲ مدیریت مدیریت رسانه ای ۱۳۹۳ فعال
۱۳ مدیریت بازرگانی مدیریت بازاریابی ۱۳۹۳ فعال
۱۴ حسابداری — ۱۳۹۳ فعال
۱۵ جغرافیا و برنامه ریزی شهری — ۱۳۹۳ فعال
۱۶ مهندسی برق الکترونیک ۱۳۹۳ فعال
۱۷ مهندسی برق قدرت ۱۳۹۳ فعال
۱۸ مهندسی برق مخابرات ۱۳۹۳ فعال
۱۹ مهندسی عمران سازه ۱۳۹۳ فعال
۲۰ مهندسی مکانیک تبدیل انرژی ۱۳۹۳ فعال
۲۱ مهندسی کامپیوتر سیستمهای نرم افزاری ۱۳۹۳ فعال
۲۲ مهندسی کامپیوتر معماری کامپیوتر ۱۳۹۳ فعال
منبعsemnaniau.ac.ir/activeMajors.aspx
------------------------------------------------------------------
۵رشته جدید در مقطع دکترای تخصصی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد راه اندازی شد.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد امروز در گفتگو با خبرنگار ما گفت: این دانشگاه مجوز راه اندازی ۵ رشته در مقطع دکترا تخصصی را از شورای گسترش آموزش عالی دریافت کرده است.
اقای صعیدی افزود: این رشته ها شامل دکترای حسابداری، معماری، روانشانسی عمومی، روانشانسی تربیتی و حقوق با گرایش جزا است. وی گفت: این دانشگاه از مهر امسال در این ۵ رشته دانشجو می پذیرد.
هم اکنون دردانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد ۸رشته دکترای تخصصی، ۲۸ رشته کارشناسی ارشد و ۳۳رشته در مقطع کارشناسی فعال است .
منبع:iribnews.ir/NewsText.aspx?ID=194112
----------------------------------------------------------------
تصویب دکتری مهندسی برق- قدرت دانشگاه آزاد واحدخمینی شهر
با تلاش و پیگیریهای بی وقفه، رشته دکتری تخصصی مهندسی برق – قدرت به تصویب وزارت علوم، تحقیقات وفناوری رسید.
منبع:سایت واحد
افزایش ۸ رشته در مقطع دکتری دانشگاه آزاد گرگان از مهرماه ۹۳
وی رشته های مهندسی برق قدرت،
حسابداری،
مدیریت آموزشی،
حقوق کیفری و جرم شناسی،
روانشناسی عمومی،
الهیات و معارف اسلامی – علوم قرآن و حدیث،
الهیات و معارف اسلامی- ادیان و عرفان را از هشت رشته جدید این دانشگاه در مقطع دکتری برشمرد.
منبع:snn.ir/detail/News/337159/161
دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد مجوز راه اندازی ۲ رشته در مقطع دکتری را از شورای گسترش آموزش عالی دریافت کرد.
آقای صعیدی افزود: این رشته ها شامل زیست شناسی با گرایش میکرو بیولوژی و بهداشت مواد غذایی است و از مهرامسال دانشجو می پذیرد.
منبع:iribnews.ir/NewsText.aspx?ID=186426
رشته‌های دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی یزد به ۲۰ مورد افزایش یافت(۱۸ تا تصویب شد)
وی با بیان اینکه از مهر سال جاری می‌تواند در این رشته‌ها نیز پذیرش دانشجو صورت گیرد و رشته‌های موجود جزو رشته‌های پرمخاطب و کاربردی است، اظهار کرد:
مهندسی کامپیوتر – سیستم های نرم افزاری،
مهندسی نساجی – شیمی نساجی،
مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی ،
مهندسی شیمی ،
مهندسی برق – قدرت ،
مهندسی برق – الکترونیک ،
شیمی گرایش شیمی آلی ،
محیط زیست – آلودگی محیط زیست ،
اصلاح نباتات ،
حسابداری ،
مشاوره ،
مدیریت بازرگانی – مدیریت بازاریابی ،
مدیریت دولتی،
مدیریت – مدیریت رسانه ای ،
مدیریت صنعتی ،
حقوق کیفری و جرم شناسی ،
حقوق خصوصی ،
الهیات و معارف اسلامی – علوم قرآن و حدیث از رشته‌های دکترای تخصصی این دانشگاه محسوب می‌شود.
۱۸ رشته جدید در دانشگاه اراک

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خیلی از دانشگاه های دیگر هم هست اما هنوز رسمی اعلام نکردند

لینک اصلی خبر ها در بخش نظرات:

علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور به بعد - H-Arshad - 17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۰۸ ب.ظ

آقا فردا نتایج دکترا هست هنوز اطلاعیه ساعتش نرفته تو سایت

علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور به بعد - mahsa.ss - 17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۴۴ ب.ظ

بچه ها من یک سوالی داشتم من دانشجوی شبانه بودم ووام دانشجویی درطول کارشناسیم گرفتم والان بعدازیکسال فارغ التحصیلی دارم طبق دفترچه اقساط پرداخت میکنم ماهانه اگه ازادقبول بشم وبخوام وام بگیرم باید قبلی تسویه بشه یا میتونه اون رواضاف براین بگذارن بعدازفارغ التحصیلی مجددا دفترچه قسط راه بندازم؟ لطفا کسی که راجع به این مساله اطلاعاتی داره پاسخم بده؟

علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور به بعد - H-Arshad - 17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۴۸ ب.ظ

(۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۴۴ ب.ظ)mahsa.ss نوشته شده توسط:  بچه ها من یک سوالی داشتم من دانشجوی شبانه بودم ووام دانشجویی درطول کارشناسیم گرفتم والان بعدازیکسال فارغ التحصیلی دارم طبق دفترچه اقساط پرداخت میکنم ماهانه اگه ازادقبول بشم وبخوام وام بگیرم باید قبلی تسویه بشه یا میتونه اون رواضاف براین بگذارن بعدازفارغ التحصیلی مجددا دفترچه قسط راه بندازم؟ لطفا کسی که راجع به این مساله اطلاعاتی داره پاسخم بده؟
من فکر نمی کنم دانشگاه شبانه با ازاد مربوط باشد و مانعی باشد.
در زمینه وام و امور مالی دست بخش مالی دانشگاه خیلی باز هست. مثلا میشه با نامه نگاری به مدیر امور مالی یا رئیس دانشگاه وام خوب گرفت

RE: علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور به بعد - alma90 - 17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۲۳ ب.ظ

الان یکی بهم خبر داد زیرنویس اخبار شبکه ۴ نوشت نتایج ارشد ۳شنبه و دکترا ۴شنبه میاد.
کس دیگه ای هم دیده؟

علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور به بعد - H-Arshad - 17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۲۹ ب.ظ

(۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۲۳ ب.ظ)alma90 نوشته شده توسط:  الان یکی بهم خبر داد زیرنویس اخبار شبکه ۴ نوشت نتایج ارشد ۳شنبه و دکترا ۴شنبه میاد.
کس دیگه ای هم دیده؟

الان نصف خبرگزاری ها دارن میگن ارشد سه شنبه و دکتری چهار شنبه
نصف هم عکس این رو میگن
متاسفانه هر چی هست مرکز ازمون اطلاعیه نداده . بلاخره فردا یکیش اعلام میشه! حتی ساعتش رو نگفتن

RE: علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور به بعد - neda_Network - 17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۵۱ ب.ظ

فردا چک کنید دیگه یا میزنن یا نه کاش ارشد را فردا بزننHeart

علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور به بعد - H-Arshad - 17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۵۳ ب.ظ

باور کنید هنوز اماده نیست چون نه اطلاعیه دادن و نه ساعت
فکر کنم اگر بزنن ساعت ۴ بعد از ظهر به بعد باشه

علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور به بعد - khashayar2 - 17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۱۱ ب.ظ

ما که پیر شدیم موهامون سفید شد
حالا چه فردا چه پس فردا،دیگه چه فرقی میکنه وقتی جمعا کمتر از دوهفته تا تشکیل کلاسا بیشتر باقی نمونده و ما هنوز تکلیف هیچیمون
از خونه بگیر تا بقیه هماهنگیا هنوز مشخص نیست
خیلی شیک و مجلسی باید هفته ی آینده رو مثه اسب این ور و اونور بودوایم

علت تاخیردراعلام نتایج ارشد آزاد/ ۱۹ شهریور اعلام نتایج - ahmad654321 - 17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۲۲ ب.ظ

خب دوستان زمان دقیق مشخص شد !
زمان دقیق اعلام نتایج ارشد چهارشنبه ۱۹ شهریور .

زمان دقیق نتایج ارشد دانشگاه آزاد چهارشنبه ۱۹ شهریور - H-Arshad - 17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۲۴ ب.ظ

(۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۲۲ ب.ظ)ahmad654321 نوشته شده توسط:  خب دوستان زمان دقیق مشخص شد !
زمان دقیق اعلام نتایج ارشد چهارشنبه ۱۹ شهریور .
منبع؟
دکتری فردا هست ولی هنوز اطلاعیه و ساعتش نزدن