تالار گفتمان مانشت
زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - نسخه‌ی قابل چاپ

علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور به بعد - farhadariaei - 17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۲۵ ب.ظ

انشااله هم من و هم بقیه دوستان مانشتی قبول میشیم

RE: علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور به بعد - ahmad654321 - 17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۲۷ ب.ظ

(۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۰۴ ق.ظ)ahmad654321 نوشته شده توسط:  
(16 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۵۸ ب.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  
(16 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۹ ب.ظ)ahmad654321 نوشته شده توسط:  نام ، نام خانوادگی ، شماره شناسنامه ، شماره ملی . تمام
یکی از دوستان افرانت بود می گفت پارسال خیلی از این مشکلا داشتن واسه همین امسال با کارت ملی شناسنامه کردنش ، ولی صد درصد هم نیست
میبگم شما چطوری میگید؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

محض اطلاعت
عزیز من می گم که امسال فرق کرده . اون ماله پارسال بود
------------------------------------------------------------------------
بنده دیروزم گفته بودم که یکی از دوستان در افرانت می گفت امسال با مشخصات کارت ملی و شناسنامه میشه . نگران نباشید !

RE: علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور به بعد - mohsen.rn - 17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۲۸ ب.ظ

دوستان زنگ زدیم ، پرسیدیم ، گفتن چهارشنبه بعد از ظهر نتایج ارشد اعلام میشه ...

با توجه به اعلام امروز کارشناسی بدون آزمون ها ، احتمالا ساعت دقیقش بشه ، چهارشنیه ساعت ۱۴

علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور به بعد - Mohammad_OM - 17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۲۹ ب.ظ

خدا رو شکر این سایت آزمون یه تغییری کرد ، حداقل مطمئن شدیم یکی توی اون خراب شده هست ... :|

علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور به بعد - samang - 17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۳۱ ب.ظ

دیگه ادم عادت کرده بود که نتایج نباشه

علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور به بعد - amdvb - 17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۳۴ ب.ظ

عجیبه لینک نتایج دکترا اومده!!http://78.109.199.243/Archive/468865943/1393

علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور به بعد - samang - 17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۳۵ ب.ظ

دیگه ادم عادت کرده بود که نتایج نباشه

علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور به بعد - farhadariaei - 17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۳۶ ب.ظ

خوش بحالشون کارشناسی ها دارن نتایجشون رو می بینن...
ما تا کی صبر کنیم ...

RE: علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور به بعد - samang - 17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۳۷ ب.ظ

(۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۳۴ ب.ظ)amdvb نوشته شده توسط:  عجیبه لینک نتایج دکترا اومده!!http://78.109.199.243/Archive/468865943/1393

این مربوط به اردیبهشت هست

علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور به بعد - bodygard - 17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۳۷ ب.ظ

سلام دوستان خوبم
نتایج دکتری فردا و نتایج ارشد چهارشنبه اعلام میشه
اما چرا با تاخیرش به خاطر اینه که اخه دانشگاه ازاد کم ظرفیت ارشد و دکتری رو بالابرده بود حالا می خواد بیشترش کنه.پس با خیال راحت بخوابید که همه قبولن
باورتون نمیشه تو دانشگاه ازاد شهر ما ارشد کامپیوترش استاد نداره حالادکتری کامپیوتر رو هم اورده
این یعنی چی ایا چیزی غیر از بی ارزش کردن ادامه تحصیل هم معنی میده

RE: علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور به بعد - neda_Network - 17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۵۶ ب.ظ

(۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۰۳ ق.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  من هم یک خبر خودنم عید ۹۳ . گفته بود میشه با دستور هیئت امنا برخی رشته ها تا ۲۵ درصد بالا ببرن
میگم هنوز هیچی مشخص نیست باید صبر کرد. به نظرم حدود ۱۵ درصد

۲۵ درصد شبانه و غیر انتفاعی زیاد شدن آزاد ۸ تا ۱۸ درصدBlush

(۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۲۸ ق.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  [quote='neda140781' pid='299683' dateline='1410149287']
من با محاسبه گر شهریه دانشگاه آزاد قزوین زدم ۹ واحد درسی و ۲ واحد سمینار شد ۱۹۴۰۸۵۰۰
بدون سمینار۱۷۴۸۲۵۰۰

فوقش امسال ۱۰۰ تا ۱۵۰ بهش اضافه شده دیگهUndecided

[quote='H-Arshad' pid='299682' dateline='1410149261']
[quote='mohsen62' pid='299681' dateline='1410148395']

بله دیگه فوقش بابایی صد تا صدو پنجاه اضافه به شما میدن Wink

من بابام گفت آزاد بری من نمیدم الانم باید خودم جورشا بکشمSad

RE: علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور به بعد - npour - 17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۰۶ ب.ظ

بله دیگه فوقش بابایی صد تا صدو پنجاه اضافه به شما میدن Wink
[/quote]

[/quote]
کلشو نمیده یا ۱۵۰ اضافه رو؟

علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور به بعد - farhadariaei - 17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۱۳ ب.ظ

۱۵۰رو که میده مشکل بقیه اش

RE: علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور به بعد - neda_Network - 17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۱۴ ب.ظ

(۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۰۶ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  بله دیگه فوقش بابایی صد تا صدو پنجاه اضافه به شما میدن Wink

[/quote]
[/quote]
کلش را میگه آزاد فایده نداره پولت حروم میشه حال متقاعد کردنش را ندارم نصفشا خودم میدم نصفشا نامزدم

RE: علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور به بعد - npour - 17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۱۶ ب.ظ

(۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۱۴ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  
(17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۰۶ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  بله دیگه فوقش بابایی صد تا صدو پنجاه اضافه به شما میدن Wink

[/quote]
کلش را میگه آزاد فایده نداره پولت حرم میشه حال متقاعد کردنش را ندارم نصفشا خودم میدم نصفشا نامزدم
[/quote]

خیلی هم خوبTongue