تالار گفتمان مانشت
زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - نسخه‌ی قابل چاپ

علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - H-Arshad - 15 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۳۵ ب.ظ

من میگم دوستانی که این قدر از دانشگاه ازاد متنفر هستند و در شان خودشون نمی بینن و میگم به ما بی احترامی شده.
خوب چرا نمیرن دولتی ثبت نام کنن؟
آقا این دانشگاه ازاد همین هست. ظاهرا و باطن هم دارید میبینید. دیگه غر زدن نداره
یا ادم قبول میکنه یا نمیکنه
اگر میبینید بهتون توهین شده ، خوب نرید.
الان حداقل اینجا بچه ها از ۲۲-۲۳ سال به بالا هستند
منتا یک سری حرف ها زده میشه ادم تعجب میکنه
خوب میرن مدرک هاشون میگیرن و درس میخونن بعد میگن فلان هست

تو همه حوزه ها همین هستیم. خوب استفاده میکنیم بعد میگیم فلان هست.

علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - amdvb - 15 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۴۰ ب.ظ

دوست عزیز ، دانشجویان از تاخیر در اعلام نتایج ناراحت هستند...

علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - balad - 15 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۴۰ ب.ظ

اعلام نتایج آزمونهای دانشگاه آزاد از دوشنبه هفته جاری

منبع خبر: سایت دکتر تست (
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
)

علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - H-Arshad - 15 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۴۴ ب.ظ

(۱۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۴۰ ب.ظ)amdvb نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۳۵ ب.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  
(۱۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۴۰ ب.ظ)amdvb نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۳۵ ب.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  

ما هم حرفی نداریم
نه اخه میگن دانشگاه ازاد فلان هست.به درد نمیخوره. چرا این طور هست و چرا اون طور هست. ما رفتیم دانشگاه ازاد سواد دار نشدیم!!! نمیگه من درس نخوندم . من تلاش نکردم. چرا نتایج دیر اعلام کرده
این ها عرضه ندارن نتیجه اعلام کنن.
بعد ثانیه شماری میکنن برای نتایج. روز ثبت نام هم ۸ صبح با مدارک اونجاست.
خوب اگر کسر شان تون میشه . نرید. من نشنیدم اومده باشن به زور کسی برده باشن دانشگاه ازاد

علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - ahmad654321 - 15 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۱۵ ب.ظ

هی میگم بیایید برید غیر انتفاعی و پیام نور و مجازیو پردیس گوش نمی دین که !

علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - kingmax - 15 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۳۹ ب.ظ

بچه ها این NOSHIN61 کیه توی همه تاپیک ها برای همه پست ها سپاس میزنه

RE: علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - kingmax - 15 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۵۱ ب.ظ

(۱۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۴۵ ب.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۳۹ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  بچه ها این NOSHIN61 کیه توی همه تاپیک ها برای همه پست ها سپاس میزنه
خبه که....Smile ناراحتی؟؟ Big Grin
نه چرا ناراحت باشمHuh
فقط برام جالبه Big Grin

RE: علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - npour - 15 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۰۲ ب.ظ

(۱۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۳۹ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  بچه ها این NOSHIN61 کیه توی همه تاپیک ها برای همه پست ها سپاس میزنه

دختر باباممBig Grin

RE: علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - farhadariaei - 15 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۰۶ ب.ظ

(۱۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۰۲ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۳۹ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  بچه ها این NOSHIN61 کیه توی همه تاپیک ها برای همه پست ها سپاس میزنه

دختر باباممBig Grin
معما حل شدBig Grin
ولی مسئله علت تاخیر نتایج هنوز حل نشدهBig Grin

علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - Pegasus - 15 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۲۴ ب.ظ

انشالا نتایج تا دوشنبه بیاد ، از دانشگاه مجازی که قبول شدم پرسیدم ثبت نام اینترنتی تا پایان روز دوشنبه ادامه داره و معافیت تحصیلی هم روز معارفه (۲۷ شهریور) صادر میشه فقط باید از امور مالی بپرسم اگه شهریه بدم بعد انصراف بعدش چقدش رو پس میدن اما خیالم تا حدی راحت شد ، بچه ها سعی کنین آروم باشین.

RE: علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - farhadariaei - 15 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۲۷ ب.ظ

پاسخ مسئولان آموزش عالی به نگرانی داوطلبان کارشناسی ارشد و دکترا دانشگاه آزاد

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - mndn - 15 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۴۴ ب.ظ

(۱۵ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۴۳ ب.ظ)Pegasus نوشته شده توسط:  بچه ها خب من تا همین دوشنبه وقت دارم برای ثبت نام خدا کنه صبحش اعلام کنن رشته ما رو ...

لینک خبر

این به تدریج منو کشته ،Angryیکی باید معنی اینا ازشون بپرسه ،،،،،!!!!!!!!!!!!!!

علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - Pegasus - 15 شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۲۷ ب.ظ

بچه ها این عکس ها رو نگاه کنین ، ادم دلش شاد میشه:

علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - balad - 15 شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۵۳ ب.ظ

اعلام نتایج آزمونهای دانشگاه آزاد از دوشنبه هفته جاری

منبع خبر: سایت دکتر تست (
)

علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - ahmad654321 - 15 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۱۷ ب.ظ

خدایا چنان کن سر انجام کار ... تو خشنود باشی و ما رستگار !