تالار گفتمان مانشت
زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - نسخه‌ی قابل چاپ

علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - sir_ams - 13 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۲۱ ب.ظ

اخبار ساعت ۱۸:۳۰ شبکه ۵ گفت که گفتا عحله نکنید و صبور باشید
در روزهای آینده نتایج اعلام میشه ایشالا!
خودم شنیدم و دیدم

علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - samang - 13 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۲۳ ب.ظ

واقعا که

RE: علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - ahmad654321 - 13 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۷ ب.ظ

خب دیگه این جمعه هم که نیامد همون که گفتم ۱۷ الی ۲۰ شهریور

علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - mahdi200hell - 13 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۰۰ ب.ظ

شاید این جمعه بیاید شاید

RE: علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - npour - 13 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۰ ب.ظ

منم اگه تا شانزدهم نیاد، قید آزاد رو میزنم، میرم همینی که آوردم
[/quote]
کجا قبول شدین؟
[/quote]

شهید رجایی تهران

RE: علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - neda_Network - 14 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۳۸ ق.ظ

(۱۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۲۸ ب.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۲۴ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  من احتمال زیاد برم مشهد قید آزاد را زدم همینا میخواستن همین فردا نتایجا میزنن خیالتون تختDodgy
از کجا مطمئنی فردا میزنن؟
چون من قصد ندارم برم دیگه برا همین من قصد کنم برم تا ۶ ماه دیگه نمیزنن

(۱۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۰۲ ب.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۰۱ ب.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  ببینم اون خبره بود که گفته بود ۱۴ ام میاد نتایج از طرف کی بود؟ خب دانشگاه آزاد برخی مواقع پیشواز نمیره و یهو نتایج رو میزنه. شاید زدند فردا
معلوم نیست.گفته زمان مقرر! شاید منظورش همان قبل از ۱۵ هست
اما از طرفی دانشگاه ازاد عادت داره قبلش اعلام میکنه مخصوصا الان که تاخیر داشته حتما می اومد میگفت فلان روز نتیجه رو میدیم و خودشون راحت میکردند
نتیجه معلوم نیست شاید همین فردا کارشون درس شه شاید هفته دیگه برا همین قطعی نمیتونن بگن

علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - H-Arshad - 14 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۴۹ ق.ظ

خانم ندا کار چی شون درست بشه؟

RE: علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - ahmad654321 - 14 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۵۴ ق.ظ

چرا هی می خواین به خودتون بقبولونید فردا پس فردا می زنن ، نتیجه ها رفت تا ۱۷ام به بعد شب بخیر

علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - mahdi200hell - 14 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۵۵ ق.ظ

اینکه دیر میزنن نتایجو دلیلش اینه که طرف خسته میشه دستشو دراز کنه کلید اینتر رو بزنه. فقط همینه

RE: علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - neda_Network - 14 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۱۵ ق.ظ

(۱۴ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۴۹ ق.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  خانم ندا کار چی شون درست بشه؟
ربطی به تاخیر و رشته اضافه کردن نداره یه مشکلی هس به محض رفع شدن میزنن نمیدونن کی حل مشه برا همیین نمیتونن تاریخ دقیق بگن مطمئن باشید

علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - H-Arshad - 14 شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۳۸ ق.ظ

این قدر نتایج نمیزنن. که زلزله اومد ما پریدیم از خواب
این سری شانس اوردیم

(۱۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۱۵ ق.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۴۹ ق.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  خانم ندا کار چی شون درست بشه؟
ربطی به تاخیر و رشته اضافه کردن نداره یه مشکلی هس به محض رفع شدن میزنن نمیدونن کی حل مشه برا همیین نمیتونن تاریخ دقیق بگن مطمئن باشید
راست میگی به نظرم این به واقعیت نزدیک هست.

RE: علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - مهرانگیز - ۱۴ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۲۶ ق.ظ

دیگه دارن شورشو در میارن!!
بچه ها اون کی بود که داخل مرکز آزمون آشنا داشت؟ تروخدا بپرسه ببینه تا کی الافیم؟؟

علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - npour - 14 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۳۶ ق.ظ

اگه تاریخ دقیقش مشخص بود، میگفتن.... هنوز معلوم نیست واقعا کی میزنن

RE: علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - HamedNet - 14 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۶ ق.ظ

ای کاش اعلام نکرده بودن...
حداقل استرس نداشتیم :-(

علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - H-Arshad - 14 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۰۱ ق.ظ

من با خانم ندا موافقم.
اینها مجوز از وزرات علوم میخوان. توافق با وزیر قبلی بوده. نجفی هم سرپرست موقت هست