تالار گفتمان مانشت
رتبه ۴ شبکه، ۹ تجارت، ۱۲ نرمافزار،۳۳ هوش،۳۸ معماری - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳
رتبه ۴ شبکه، ۹ تجارت، ۱۲ نرمافزار،۳۳ هوش،۳۸ معماری - atenaa - 24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۲۹ ق.ظ

تبریک میگم عالیه. گفتن منابعتون یادتون نره

رتبه ۴ شبکه، ۹ تجارت، ۱۲ نرمافزار،۳۳ هوش،۳۸ معماری - banafshe - 24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۴۵ ق.ظ

خیلی تبریک میگم واقعا شگفت زده شدم ما شا الله

RE: رتبه ۴ شبکه، ۹ تجارت، ۱۲ نرمافزار،۳۳ هوش،۳۸ معماری - Hassakrp - 24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۱۶ ق.ظ

(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۵۹ ق.ظ)somy666 نوشته شده توسط:  سلام تبریک میگم اگه میشه منابعی که برای مطالعه استفاده کردید بگید ممنون

خیلی ممنون.

​اینا لیست کتابهایی که من توصیه میکنم:
سیستم عامل : ​فقط ​پارسه​(یه کمی گرونه ولی واقعا ارزش داره)​

شبکه :​فقط ​پارسه​(این هم یه کمی گرونه ولی ارزشش رو داره)​

​​مهندسی نرم افزار : پارسه​ (البته من به غیر از پارسه کتاب دیگه ای نخوندم)​

پایگاه داده :پارسه​(فصل اول رو از روی مقسمی بخون)​

الگوریتم: مقسمی​ (مبحث گراف : پارسه)​

​​ساختمان داده :​پوران و پارسه (من خودم درس رو از روی پارسه میخوندم و تست رو از روی پوران میزدم)

​​ساختمان گسسته : پوران​​ یا پارسه​(دو تاشون خوبن)​

​​هوش : میگن پارسه خوبه(البته من از روی مقسمی خوندم مقسمی خیلی خلاصه است و من چون تا دو هفته مونده به کنکور هیچی هوش نخونده بودم برای همین هم میخواستم تند تند یه چیزی بخونم و خیلی خوشحالم که اینکارو کردم)

​معماری : پوران ​(پارسه اصلا خوب نیست)

پ.ن: چرا نمیشه آدم از خودش سپاس گذاری کنه.(دیدم همه پست ها رو سپاس دادم، گفتم پست های خودم رو هم سپاس بدم)

رتبه ۴ شبکه، ۹ تجارت، ۱۲ نرمافزار،۳۳ هوش،۳۸ معماری - tayebe68 - 24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۰۳ ب.ظ

تــــبریک، نتیجه فوق العاده ای گرفتید
موفق باشید

RE: رتبه ۴ شبکه، ۹ تجارت، ۱۲ نرمافزار،۳۳ هوش،۳۸ معماری - virtual girl - 24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۲۰ ب.ظ

درو کردین همه ی گرایشهای کامپیوترو که شما ! فک کنم ۲۴ ساعت بیشتر وقت دارین در روز شماSmile
این چه وضشه عاااااااااخه Big Grin

رتبه ۴ شبکه، ۹ تجارت، ۱۲ نرمافزار،۳۳ هوش،۳۸ معماری - mammad_asir - 24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۵۵ ب.ظ

مبارکه واقعا عالی دادین .........................

امسال فکر کنم گرایش شبکه و امنیت امیر کبیر مال بچه های کارشناسی خودشونه.....
البته از پارسال هم دو تا امیر کبیری تو امنیت داریم با شاگرد اولی

RE: رتبه ۴ شبکه، ۹ تجارت، ۱۲ نرمافزار،۳۳ هوش،۳۸ معماری - Hassakrp - 24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۰۵ ب.ظ

(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۲۰ ب.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  درو کردین همه ی گرایشهای کامپیوترو که شما ! فک کنم ۲۴ ساعت بیشتر وقت دارین در روز شماSmile
این چه وضشه عاااااااااخه Big Grin

شما لطف دارین.
البته من یک کمی هم شانس آوردم.(از اون مباحثی که بلد بودم سوال اومد)
و اینکه درس شبکه رو همون ترم کنکور داشتم٬ دیگه لازم نبود خیلی براش وقت بزارم.

(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۵۵ ب.ظ)mammad_asir نوشته شده توسط:  مبارکه واقعا عالی دادین .........................

امسال فکر کنم گرایش شبکه و امنیت امیر کبیر مال بچه های کارشناسی خودشونه.....
البته از پارسال هم دو تا امیر کبیری تو امنیت داریم با شاگرد اولی

فکر نمیکنم امسال با سال قبل تفاوتی داشته باشه.
کلا بچه های امیرکبیر کنکور رو جدی نمیگیرن٬
امسال ۶ یا ۷ نفر به طور جدی برای کنکور تلاش میکردند. که ۳ نفر آی تی بودند.
یکیشون رتبش ۳۲ شد (ممکنه امیرکبیر قبول نشه). یکی دیگه که داره میره تجارت و من هم دارم میرم شریف(انشاالله) میمونه همونایی که بدون کنکور دارن میان.

رتبه ۴ شبکه، ۹ تجارت، ۱۲ نرمافزار،۳۳ هوش،۳۸ معماری - Mohammad-A - 25 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۰ ق.ظ

(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۰۵ ب.ظ)Hassakrp نوشته شده توسط:  شما لطف دارین.
البته من یک کمی هم شانس آوردم.(از اون مباحثی که بلد بودم سوال اومد)
و اینکه درس شبکه رو همون ترم کنکور داشتم٬ دیگه لازم نبود خیلی براش وقت بزارم.
شبکه با دکتر صبایی؟ Big Grin
اگر ایشون بودن که دغدغه‌ی کنکور رو دیگه نداشتید Wink

رتبه ۴ شبکه، ۹ تجارت، ۱۲ نرمافزار،۳۳ هوش،۳۸ معماری - mammad_asir - 25 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۱۸ ق.ظ

(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۰۵ ب.ظ)Hassakrp نوشته شده توسط:  میمونه همونایی که بدون کنکور دارن میان
یه ۳۰ نفری فکر کنم بدون کنکور مال خودشو بگیری هر سال..............

رتبه ۴ شبکه، ۹ تجارت، ۱۲ نرمافزار،۳۳ هوش،۳۸ معماری - olom tahghighat - 25 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۴۸ ق.ظ

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۴۰ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۳۳ ب.ظ)Nfrs نوشته شده توسط:  تبریک می گم دوست عزیز
می شه بگید کدوم رشته و گرایش و دانشگاه رو می خواید بخونید Big Grin Smile ?

معلومه که شبکه میخونن!Big Grin
همشهری ماست خیام جوووووووووووووووووون چه خوب گفته واقعانم تا موقع جوابا بیاد جون ادمم گرفته میشه....

تبریک بابا ترکوندین بعضی موقع ها افراد طوری عمل میکنند که شرایط اونارو انتخاب میکنه گاهی وقتام یکی مث شما انقدر عالی عمل میکنه که خودش شرایط و انتخاب میکنه.........حداقل یک گرایش که علاقه داشتین انتخاب میکردید باقی رتبه هارو میزاشتین برا بقیه که اونا کسب کنن ای باباااااااااااااااااااااا...

RE: رتبه ۴ شبکه، ۹ تجارت، ۱۲ نرمافزار،۳۳ هوش،۳۸ معماری - pasbag - 25 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۰۵ ب.ظ

(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۱۶ ق.ظ)Hassakrp نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۵۹ ق.ظ)somy666 نوشته شده توسط:  سلام تبریک میگم اگه میشه منابعی که برای مطالعه استفاده کردید بگید ممنون

خیلی ممنون.

​اینا لیست کتابهایی که من توصیه میکنم:
سیستم عامل : ​فقط ​پارسه​(یه کمی گرونه ولی واقعا ارزش داره)​

شبکه :​فقط ​پارسه​(این هم یه کمی گرونه ولی ارزشش رو داره)​

​​مهندسی نرم افزار : پارسه​ (البته من به غیر از پارسه کتاب دیگه ای نخوندم)​

پایگاه داده :پارسه​(فصل اول رو از روی مقسمی بخون)​

الگوریتم: مقسمی​ (مبحث گراف : پارسه)​

​​ساختمان داده :​پوران و پارسه (من خودم درس رو از روی پارسه میخوندم و تست رو از روی پوران میزدم)

​​ساختمان گسسته : پوران​​ یا پارسه​(دو تاشون خوبن)​

​​هوش : میگن پارسه خوبه(البته من از روی مقسمی خوندم مقسمی خیلی خلاصه است و من چون تا دو هفته مونده به کنکور هیچی هوش نخونده بودم برای همین هم میخواستم تند تند یه چیزی بخونم و خیلی خوشحالم که اینکارو کردم)

​معماری : پوران ​(پارسه اصلا خوب نیست)

پ.ن: چرا نمیشه آدم از خودش سپاس گذاری کنه.(دیدم همه پست ها رو سپاس دادم، گفتم پست های خودم رو هم سپاس بدم)

با سلام خدمت شما
بهتون تبریک میگم واقعا گل کاشتی
فقط من خواستم در مورد منابعی که نوشتید نظری بدم قصد توهین و بی ادبی ندارم
مطمن باشید یکی از دلایل مهمی که این رتبه ها رو کسب کردین اینه که تو امیر کبیر درس خوندیدو ضریب هوشی خوبی دارین و به قول خودتون شانس دارید چون امسال توی دروس مشترک شبکه رو استاد امیر کبیر سوالاتشو طرح کرده بودند و مشترک بالای ۴۰ یعنی خیلی رتبه رو خوب میکنه
من ۸۰ درصد منابعی که نوشتید رو قبول ندارم و اکثر کتابای مقسمی رو اصلا قبول ندارم و بدونید که شما به دلایل بالا که گفتم رتبه خوب رو کسب کردید والا همین منابع رو به یک دانشجو دانشگاه معمولی بدید اصلا رتبه دو رقمی هم کسب نمیکنه.

حالا منابع من (ببخشید اگه بی ادبی میشه)
ساختمان:داده ساختارهای قدسی +۶۰۰ مسئله
طراحی الگوریتم:طراحی الگوریتم ها قدسی(زیر چاپ می باشد و خرداد به بازار می آید)+۶۰۰ مسئله+CLRS
مدار منطقی:پوران
معماری:پوران +جزوه دکتر اجلالی+کتاب مدرسان(نویسنده اش استاد امیر کبیره)
سیستم عامل :استالینگنز +پارسه
پایگاه داده ها:رانکوهی+تست رانکوهی
هوش :راهیان ارشد + کتاب مرجع راسل بخش جستجوی محلی با بالا بردن دما(متاسفانه جاهایی سوال میاد از کنکور که کتب کنکوری نقطه ضعف دارند که این جستجو نیز نقطه ضعف کتاب راهیان ارشده)
شبکه:جزوه دانشگاه امیر کبیر و جزوه دانشگاه شریف+پارسه+کیت روس +گارسیا
مهندسی نرم افزار:چون بدم میاد از این درس نظری نمیدم خود من اسلام ناظمی+ویراست هفت پرسمن+ مقسمی رو میخوندم
گسسته:کتاب پارسه یگن خوبه ولی نخوندمش من بخوام دوباره کنکور بدم کتاب های انتشارات فاطمی در زیمنه گسسته یه نگاهی میندازم بهشون+پوران هم بد نیست

ببخشید اگه بی ادبی به شما رتبه خوب کنکور کردم فقط خواستم به بچه ها بگم که با منابع شما به جایی زیاد نمیرسند البته به نظر من
موفق باشید.

RE: رتبه ۴ شبکه، ۹ تجارت، ۱۲ نرمافزار،۳۳ هوش،۳۸ معماری - aria - 25 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۲۶ ب.ظ

تبریک می گم امیدوارم در ادامه راهتون موفق باشید
می خواستم بدونم امسال شبکه ۱ و۲ تو امیرکبیر چی تدریس می شه اگه جواب بدید ممنون می شم

رتبه ۴ شبکه، ۹ تجارت، ۱۲ نرمافزار،۳۳ هوش،۳۸ معماری - hamid88 - 25 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۱۴ ب.ظ

تبریک
واقعا عالی کار کردین
یه سول :
معدل موثرتون فرق داره
مگه میشه؟

رتبه ۴ شبکه، ۹ تجارت، ۱۲ نرمافزار،۳۳ هوش،۳۸ معماری - boy.unique1366 - 25 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۱۶ ب.ظ

سلام.تبریک مارو هم پذیرا باشید.خوب مارو جا گذاشتید
شریف مبارکتون

RE: رتبه ۴ شبکه، ۹ تجارت، ۱۲ نرمافزار،۳۳ هوش،۳۸ معماری - Hassakrp - 25 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۲۱ ب.ظ

من اگر فرصت شد یه مطلب درباره‌ی منابع و نحوه خوندن خودم به صورت کامل میزارم.

اما درباره سوال aria :
شبکه ۱ که مشخصه چیه. لایه های App, Trans به طور کامل بررسی میشن و کل جزئیات با پروتکل های مختلف گفته میشه ولی لایه مورد لایه Network نمیشه یه همچین چیزی گفت. پروتکل های این لایه زیادن برای همین هم IP, ICMP OSPFدقیق گفته میشن بقیه مثل IGMP و BGP به طور خلاصه گفته میشن.
من این درس رو با دکتر صادقیان داشتم.

شبکه ۲ :
مباحث لایه فیزیکی، سیگنالها، انواع مدولاسیون و .....برای فصل اول
مباحث لایه DL هم تقریبا به طور کامل درس داده میشه.
این درس رو هم دکتر صبائی گفتند.
دکتر صبائی بعضی مطالب رو درس نمیده هر چند که ممکنه با ارزش باشه مثلا توی شبکه ۱ هم که درس میدن مبحث شبکه های Peer to peer با پروتکل هاش رو کلا نمیگن . توی شبکه ۲ هم همینه. وقتی سر کلاسی، اینو نمیفهمی ولی وقتی میری کتاب رو میخونی، تازه میفهمی که بعضی مطالب رو نگفتند.

البته جالبه که ۲ تا از سوالای پایان ترم و میان ترم ایشون توی کنکور اومد و من هر دوتارو هم توی امتحان و هم توی کنکور نتونستم بنویسم(خب سوالای سختی بودن)(البته اگه میدونستم که سوالای کنکور رو ایشون ممکنه طرح بکنن که حتما میخونمشون)