تالار گفتمان مانشت
ثبت نام کنکور ازمایشی در کدام موسسه؟؟؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰
RE: ثبت نام کنکور ازمایشی در کدام موسسه؟؟؟ - zorro - 16 مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۵۵ ب.ظ

(۱۶ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۸ ب.ظ)directline نوشته شده توسط:  دوستان پارسال، تعدادی از بچه ها جمع شدن و دسته جمعی ثبت نام کردن که بتونن تخفیف خوبی بگیرن...

امسال دوستان نمیخوان جمع بشن که تخفیف بگیرن؟؟؟؟

پارسال یادمه اواخر شهریور بود.که هم تخفیف گروهی گرفتن همم تخفیف کلی موسسه به همه Cool

RE: ثبت نام کنکور ازمایشی در کدام موسسه؟؟؟ - amir2085 - 17 مرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۴۲ ق.ظ

(۱۶ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۸ ب.ظ)directline نوشته شده توسط:  دوستان پارسال، تعدادی از بچه ها جمع شدن و دسته جمعی ثبت نام کردن که بتونن تخفیف خوبی بگیرن...

اگه تخفیف میشه گرفت، منم هستم Cool
چجوری گروهی؟ یعنی قرار گذاشتن همه با هم یهو رفتن؟

RE: ثبت نام کنکور ازمایشی در کدام موسسه؟؟؟ - mohammad.ardeshiri - 17 مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۰۵ ق.ظ

(۱۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۴۲ ق.ظ)amir2085 نوشته شده توسط:  
(16 مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۸ ب.ظ)directline نوشته شده توسط:  دوستان پارسال، تعدادی از بچه ها جمع شدن و دسته جمعی ثبت نام کردن که بتونن تخفیف خوبی بگیرن...

اگه تخفیف میشه گرفت، منم هستم Cool
چجوری گروهی؟ یعنی قرار گذاشتن همه با هم یهو رفتن؟

یکی با موسسه هماهنگ کرد هرکی ثبت نام کرد گفت از طریق فلانی

ثبت نام کنکور ازمایشی در کدام موسسه؟؟؟ - ریحان - ۱۷ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۵ ق.ظ

منم میخوام بارسه ثبت نام کنم.اما تهران نیستم...اونوقت تخفیف گروهی چطوری میشه؟

ثبت نام کنکور ازمایشی در کدام موسسه؟؟؟ - directline - 17 مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۳۱ ب.ظ

پارسال بچه ها با هم هماهنگ کردن از قبل شهریور، تو شهریور چندتا از بچه ها زحمت هماهنگی هاش رو با موسسه ها انجام دادن و لیست بچه های که میخواستن ثبت نام کنن رو به مرکز موسسات دادن و هر موسسه به نمایندگی هر شهرش خبر داد که شخصی با این مشخصات رو با تخفیف ثبت نام کنن ( یعنی مشکلی برای بچه های که شهرستان هستن نیست)

تا اونجا که یادمه از مدرسان ۵۰% و از پارسه ۲۵% (پارسه رو درصدش دقیق یادم نیست فکر کنم ۲۵% بود) تخفیف گرفتن.

اگر بچه ها پایه هستن تا تاپیکی برای این کارو مشخص شدن تعداد نفرات میخوان ثبت نام کنن باز کنیم؟؟؟

اگر هم کسی توانایی پیگیری تخفیف برای بچه ها از طریق موسسات هست اعلام کنن خیلی عالی میشه.

RE: ثبت نام کنکور ازمایشی در کدام موسسه؟؟؟ - amir2085 - 17 مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۵۴ ب.ظ

(۱۷ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۳۱ ب.ظ)directline نوشته شده توسط:  پارسال بچه ها با هم هماهنگ کردن از قبل شهریور، تو شهریور چندتا از بچه ها زحمت هماهنگی هاش رو با موسسه ها انجام دادن و لیست بچه های که میخواستن ثبت نام کنن رو به مرکز موسسات دادن و هر موسسه به نمایندگی هر شهرش خبر داد که شخصی با این مشخصات رو با تخفیف ثبت نام کنن ( یعنی مشکلی برای بچه های که شهرستان هستن نیست)

تا اونجا که یادمه از مدرسان ۵۰% و از پارسه ۲۵% (پارسه رو درصدش دقیق یادم نیست فکر کنم ۲۵% بود) تخفیف گرفتن.

اگر بچه ها پایه هستن تا تاپیکی برای این کارو مشخص شدن تعداد نفرات میخوان ثبت نام کنن باز کنیم؟؟؟

اگر هم کسی توانایی پیگیری تخفیف برای بچه ها از طریق موسسات هست اعلام کنن خیلی عالی میشه.

خب با این شرایط خیلی خوبه که
تاپیکش نمی دونی کجاست؟ بریم دقیق بخونیم چیکار کردن

RE: ثبت نام کنکور ازمایشی در کدام موسسه؟؟؟ - mohammad.ardeshiri - 17 مرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۳۰ ب.ظ

(۱۷ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۵ ق.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  منم میخوام بارسه ثبت نام کنم.اما تهران نیستم...اونوقت تخفیف گروهی چطوری میشه؟
از اون موسسه ای که بچها هماهنگ کردن شماره حساب میگیری ثبت نام میکنی بعد یکی از بچه ها یا همونی که هماهنگ کرده محل کنکورتونو جابجا میکنه به شهر خودتون

RE: ثبت نام کنکور ازمایشی در کدام موسسه؟؟؟ - seyed ehsn - 17 مرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۳۴ ب.ظ

(۱۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۳۰ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(17 مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۵ ق.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  منم میخوام بارسه ثبت نام کنم.اما تهران نیستم...اونوقت تخفیف گروهی چطوری میشه؟
از اون موسسه ای که بچها هماهنگ کردن شماره حساب میگیری ثبت نام میکنی بعد یکی از بچه ها یا همونی که هماهنگ کرده محل کنکورتونو جابجا میکنه به شهر خودتون

سلام پس سریعتر شروع کنید بنده هم میخوام پارسه ثبت نام کنم

RE: ثبت نام کنکور ازمایشی در کدام موسسه؟؟؟ - amir2085 - 17 مرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۴۴ ب.ظ

(۱۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۳۰ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(17 مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۵ ق.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  منم میخوام بارسه ثبت نام کنم.اما تهران نیستم...اونوقت تخفیف گروهی چطوری میشه؟

آقا محمد ظاهرا خودت از همه با تجربه تری اگه خودت هم میخوای ثبت نام کنی
یه تاپیکی بزن و کار این قضیه رو دست بگیر

RE: ثبت نام کنکور ازمایشی در کدام موسسه؟؟؟ - mohammad.ardeshiri - 17 مرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۰۰ ب.ظ

(۱۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۴۴ ب.ظ)amir2085 نوشته شده توسط:  
(17 مرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۳۰ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  

هرچقدر به ابتدای مهر نزدیک بشین تخفیف بیشتر میشه من خودم دارم در موردش فکر میکنم که آزمایشی بدم یا نه اگه بدم کدوم موسسه ولی فعلا زوده بچه های با تجربه زیادن و اینکه پارسال بچهها هر ۳و۴تا موسسه خوب رو تخفیف گرفتن یعنی ۳و۴ نفر هر کدوم برای یه موسسه تخفیف گرفتن

RE: ثبت نام کنکور ازمایشی در کدام موسسه؟؟؟ - amir2085 - 17 مرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۱۹ ب.ظ

(۱۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۰۰ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(17 مرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۴۴ ب.ظ)amir2085 نوشته شده توسط:  
(17 مرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۳۰ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  

هرچقدر به ابتدای مهر نزدیک بشین تخفیف بیشتر میشه من خودم دارم در موردش فکر میکنم که آزمایشی بدم یا نه اگه بدم کدوم موسسه ولی فعلا زوده بچه های با تجربه زیادن و اینکه پارسال بچهها هر ۳و۴تا موسسه خوب رو تخفیف گرفتن یعنی ۳و۴ نفر هر کدوم برای یه موسسه تخفیف گرفتن

تو مصاحبه ها که همه یا پارسه بودن، یا هیچی
منطقی اینه بین این دو گزینه Big Grin یکی رو انتخاب کنیم

ثبت نام کنکور ازمایشی در کدام موسسه؟؟؟ - ana9940 - 17 مرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۱۵ ب.ظ

منم واسه آزمون ها هستم، میخواستم مهستان بنویسم ولی شاید مهستان رو بیخیال بشم و همون پارسه بنویسم. به دو دلیل: چون جامعه آماری مهستان خیلی کمتر از پارسه است و دوم اینکه منم بیشتر کتابام از پورانه و احتمال مشابه بودن سوالای آزمون هاشون با کتاباشون زیاده.

ثبت نام کنکور ازمایشی در کدام موسسه؟؟؟ - shvh - 18 مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۰۳ ق.ظ

منم با خودم درگیرم که اصلا کنکور آزمایشی با روحیاتم سازگاره یا نه !!!
به امید یا نا امیدی الکی دچار نشم !!!
بعدهر آزمون کلی وقتمو صرف فکر کردن به رتبه و آزمون نکنم ....
و .....
نمیدونم !!!

RE: ثبت نام کنکور ازمایشی در کدام موسسه؟؟؟ - seyed ehsn - 20 مرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۵۸ ق.ظ

(۱۷ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۳۱ ب.ظ)directline نوشته شده توسط:  پارسال بچه ها با هم هماهنگ کردن از قبل شهریور، تو شهریور چندتا از بچه ها زحمت هماهنگی هاش رو با موسسه ها انجام دادن و لیست بچه های که میخواستن ثبت نام کنن رو به مرکز موسسات دادن و هر موسسه به نمایندگی هر شهرش خبر داد که شخصی با این مشخصات رو با تخفیف ثبت نام کنن ( یعنی مشکلی برای بچه های که شهرستان هستن نیست)

سلام دست به کارشیم یه تایپیک برای اینکار تشکیل بدیم تا مشخص شه کیا میان زودتر ثبت نام کنیم

RE: ثبت نام کنکور ازمایشی در کدام موسسه؟؟؟ - software94 - 22 مرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۲۵ ب.ظ

اره بچه ها مدیر بیاد یه تاپیک یزنه سریع شرکت کنیم بدونیم کجا بریم چه جوری جمع کنیم
استاد یوسفی گفتن پارسه ومهستان وسنجش استانداردن
ار بین اینا هم پارسه جامعه اماریش بیشتره پس بهتره همونجا بریم