تالار گفتمان مانشت
در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - نسخه‌ی قابل چاپ

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - shivap - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۳۹ ب.ظ

باید دانشگاه بطلبه!!
دارین تخمین میزنید ها!این تاثیر دانشگاه هم شنیدیدی؟مثلا هر دانشگاه تراز خودش رو داره و تاثیرمعدل براساسه تراز دانشگاه هست.

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - maniborzoui - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۴۰ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۳۴ ب.ظ)مهرانگیز نوشته شده توسط:  من دارم انتخاب رشته/شهرامو آماده میکنمTongue

دانشگاه اصفهان رتبه بالاتری داره یا صنعتی اصفهان؟؟

معلومه دانشگاه اصفهان دانشگاه صنعتی انقد اوضاعش داغونه و استاد اصلا نداره که یه سال درمیون ارشد کامپیوتر میگیره
اصلا پارسال گه اصلا نگرفت میگین نه برین دفترچه پارسالئ بگیرین تازه توی همون کارشناسیشم مونده حالا ارشد پیشکش

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - ehsan_haqdoost - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۴۰ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۳۴ ب.ظ)مهرانگیز نوشته شده توسط:  من دارم انتخاب رشته/شهرامو آماده میکنمTongue

صنعتی اصفهان از لحاض علمی بهتره ..... ولی تا جایی که دوستای اصفهانیم گفته بودن، تا حدودی دختر و پسر رو از هم جدا کردن ! ولی خود دانشگاه اصفهان میگن جوّش بهتره

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - maryam.raz - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۴۰ ب.ظ

صفحه ۵۳!!!!!!!!!!!!!!!!!؟
دست اندرکاران واقعا خسته نباشید

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - Amoojan - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۴۱ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۳۴ ب.ظ)bahman_com123 نوشته شده توسط:  بچه ها همگی رو سپاس کلیک کنید ببینم تا ۲۰ تای از سپاس می کنند.

باز این بهمن شروع کرد... Big Grin
عموجان میخوای آمار بچه های داخل این تاپیک روداشته باشی برو اینجا:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بیخیال این سپاس شو جان عمو! Big GrinTongue

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - ehsan_haqdoost - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۴۱ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۴۰ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  صفحه ۵۳!!!!!!!!!!!!!!!!!؟
دست اندرکاران واقعا خسته نباشید

۵۳ هستیم الآن !!!! Big Grin

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - reza6966 - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۴۳ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۳۲ ب.ظ)پاریس نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۰۵ ب.ظ)reza6966 نوشته شده توسط:  خوشم میاد همه هم زیر ۱۵۰ هستن اینجا
مانشتیا رو دست کم گرفتی Big Grin

منم دانشگاه تهران نطلبید وگرنه رتبم یک بود الان Big Grin

نه , امیدوارم تمام ۱۵۰ نفر اول همین مانشتیا باشن
حالا رشته شما چیه ؟؟؟

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - nasim** - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۴۶ ب.ظ

بچه ها کسی میدونه با رتبه ی ۱۴۷ تجارت ،کجا میشه قبول شد؟؟؟

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - matt2007 - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۴۷ ب.ظ

خوندن این تاپیک بعد اعلام نتایج توصیه میشه اول همه به خودم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - izadan11 - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۴۷ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۴۳ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  بازم خدارو شکر که الحمد و لله وگرنه والا بخدا
بازم خدارو شکر که الحمد و لله وگرنه والا بخدا
---------------------------------------------------------------
عاقا برید اینجا
شعرای منم لایک کنید
خودت نوشتی یا کپیه ؟Big Grin
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۴۶ ب.ظ)robert نوشته شده توسط:  اینم از جواب ما...!!
کسی روانپزشک خوب سراغ داره...؟؟!!!
AI تو کار روانهBig Grin

میگن صنعتی بهتره ولی شبیه زندانه
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۴۰ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  یه بنده خدایی داشتیم، از بس با گوشیش حرف زد بلندگوش سوختتتتت
داری هزیون میگی؟Huh

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - kharegi - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۴۷ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۴۶ ب.ظ)nasim** نوشته شده توسط:  بچه ها کسی میدونه با رتبه ی ۱۴۷ تجارت ،کجا میشه قبول شد؟؟؟
چه دقیق تخمین زدی !!!!

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - master of net - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۴۷ ب.ظ

یعنی حاضرم یه قابلمه مربا روم خالی شه بعد لباس پشمی بپوشم برم تو هوای شرجی قدم بزنم ولی سال بعد این موقع دیگه استرس ارشد نداشته باشم....همین ده خومونم قبول شم راضیییییییم

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - matt2007 - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۴۸ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۴۶ ب.ظ)مهرانگیز نوشته شده توسط:  بلاخره یکی تو سنجش بیدار شد و یه اطلاعیه زد.
البته نه واسه ما Sad

انقدر برای ارشد هیچ حرکتی نکردن دیگه هیچ اثری از قسمت کارشناسی ارشد تو صفحه اول سنجش نیست !

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - izadan11 - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۵۱ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۴۶ ب.ظ)nasim** نوشته شده توسط:  بچه ها کسی میدونه با رتبه ی ۱۴۷ تجارت ،کجا میشه قبول شد؟؟؟

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - Mohammad-A - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۵۱ ب.ظ

۱۴۷ شدید؟!

فکر کنم دانشگاه اصفهان بشه شبانه آورد.