تالار گفتمان مانشت
کارنامه‌های اولیه‌ی آزمون دکتری ۹۳ - گرایش نرم‌افزار (کد ۲۳۵۴) - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴
کارنامه‌های اولیه‌ی آزمون دکتری ۹۳ - گرایش نرم‌افزار (کد ۲۳۵۴) - sayeh.TT - 12 مرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۵۱ ق.ظ

سلام دوستان، خسته نباشید. خوشحالم که درصد و نتایج خوب شما رو میبینم. منم امسال میخوام آزمون بدم اما اطلاعات کاملی در مورد منابع ندارم. امکانش هست راهنمایی کنید منو؟ ممنون <3

کارنامه‌های اولیه‌ی آزمون دکتری ۹۳ - گرایش نرم‌افزار (کد ۲۳۵۴) - a.kam - 12 مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۰۶ ق.ظ

رتبه ۳۹
زبان -۱ ( گویا جا به جا زدم :دی )
استعداد ۴۱/۱۱
تخصصی ۴۰/۷۴
معدل :۱۷/۷۲

RE: کارنامه‌های اولیه‌ی آزمون دکتری ۹۳ - گرایش نرم‌افزار (کد ۲۳۵۴) - virtual girl - 26 مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۳۷ ب.ظ

مگه الان جواب نیومده که کجا قبول شدین ؟

RE: کارنامه‌های اولیه‌ی آزمون دکتری ۹۳ - گرایش نرم‌افزار (کد ۲۳۵۴) - a.kam - 26 مرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۰۴ ب.ظ

(۲۶ مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۳۷ ب.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  مگه الان جواب نیومده که کجا قبول شدین ؟
جواب ها که اومد امیرکبیر قبول شدم من Smile

RE: کارنامه‌های اولیه‌ی آزمون دکتری ۹۳ - گرایش نرم‌افزار (کد ۲۳۵۴) - virtual girl - 26 مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۰۰ ب.ظ

(۲۶ مرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۰۴ ب.ظ)a.kam نوشته شده توسط:  
(26 مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۳۷ ب.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  مگه الان جواب نیومده که کجا قبول شدین ؟

پس حسابی تبررررررریک Wink آفرین واقعا
به به خوشبحالتون واقعا چه حس خوبی باید داشته باشین الان Smile

RE: کارنامه‌های اولیه‌ی آزمون دکتری ۹۳ - گرایش نرم‌افزار (کد ۲۳۵۴) - a.kam - 26 مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۵۶ ب.ظ

(۲۶ مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۰۰ ب.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  
(26 مرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۰۴ ب.ظ)a.kam نوشته شده توسط:  
(26 مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۳۷ ب.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  مگه الان جواب نیومده که کجا قبول شدین ؟

ممنون Smile
شما هم امیدوارم خبر های خوشی بهمون بدید Smile

کارنامه‌های اولیه‌ی آزمون دکتری ۹۳ - گرایش نرم‌افزار (کد ۲۳۵۴) - arta.66 - 26 مرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۵۱ ب.ظ

سلام تبریک فراوان بابت موفقیت دوستای عزیزم
یه درخواستی از بچه ها داشتم
یه تاپیک زدم ولی متاسفانه جوابی ندادند
میشه دوستان یکی زحمت بکشه کلید نهایی گرایش نرم افزار همین کنکوری که تووش شرکت کردینو بذاره... آخه سایت سنجش با مشخصات داوطلب فقط کلید میده... ممنون

RE: کارنامه‌های اولیه‌ی آزمون دکتری ۹۳ - گرایش نرم‌افزار (کد ۲۳۵۴) - a.kam - 26 مرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۰۲ ب.ظ

(۲۶ مرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۵۱ ب.ظ)arta.66 نوشته شده توسط:  سلام تبریک فراوان بابت موفقیت دوستای عزیزم
یه درخواستی از بچه ها داشتم
یه تاپیک زدم ولی متاسفانه جوابی ندادند
میشه دوستان یکی زحمت بکشه کلید نهایی گرایش نرم افزار همین کنکوری که تووش شرکت کردینو بذاره... آخه سایت سنجش با مشخصات داوطلب فقط کلید میده... ممنون

امسال کلید را به همراه پاسخ گذاشته بودند به خاطر همین اینجوری فقط کلید را دادند بیرون من کلید دفترچه E را براتون گذاشتم

RE: کارنامه‌های اولیه‌ی آزمون دکتری ۹۳ - گرایش نرم‌افزار (کد ۲۳۵۴) - hamid2009 - 27 مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۱۳ ب.ظ

(۲۶ مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۵۶ ب.ظ)a.kam نوشته شده توسط:  
(26 مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۰۰ ب.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  
(26 مرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۰۴ ب.ظ)a.kam نوشته شده توسط:  

ممنون Smile
شما هم امیدوارم خبر های خوشی بهمون بدید Smile

سلام. موفقیت تون رو تبریک میگم. امکان داره منابعی که خوندید را برای داوطلب های سال های اینده معرفی کنید؟

کارنامه‌های اولیه‌ی آزمون دکتری ۹۳ - گرایش نرم‌افزار (کد ۲۳۵۴) - a.kam - 27 مرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۲۶ ب.ظ

والا من فکر کنم تو تاپیک های دیگه هم گفته باشم برای کنکور دکترا بهترین کار سرمایه گذاری روی دروس کارشناسی اگر درصد های من را دیده باشید متوجه میشید که من فقط دروس کارشناسی را زدم ولی خب کامل زدم Smile
اصل دکترا مصاحبه اش خود کنکور فقط برای کسب نمره لازم برای شرکت در مصاحبه است