تالار گفتمان مانشت
سوالاتی که تو مصاحبه ،برای عنوان شغلی اپراتور (قوه قضاییه) ممکنه بپرسن؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

سوالاتی که تو مصاحبه ،برای عنوان شغلی اپراتور (قوه قضاییه) ممکنه بپرسن؟ - taha_k - 25 فروردین ۱۳۹۳ ۰۷:۳۰ ب.ظ

دوستان به نظر شما تو مصاحبه ی قوه ی قضاییه واسه عنوان شغلی اپراتور از چه چیزایی می پرسن؟
اگه در موارد دیگه هم چیزی به ذهنتون میرسه لطفا راهنمایی کنید؛ کلا از تمام مباحث؛ از سوالای مربوط به کامپیوتر تا مسایل روز و....
ممنونم

RE: سوالاتی که تو مصاحبه ،برای عنوان شغلی اپراتور (قوه قضاییه) ممکنه بپرسن؟ - taha_k - 25 فروردین ۱۳۹۳ ۰۸:۱۷ ب.ظ

(۲۵ فروردین ۱۳۹۳ ۰۷:۵۱ ب.ظ)- rasool - نوشته شده توسط:  من یه بار به طور کلی (نه خاص) توی مانشت در مورد مصاحبه های دولتی یه توضیحاتی دادم (تجربیاتم). اونا رو بخونید شاید مفید باشه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

در مورد اپراتور هم ارگانهای دولتی به احتمال زیاد چیزی که مد نظرشونه ICDL هستش.
مسائل روز هم که تقریبا مشخصه چیه
موفق باشید
ممنونم دوست خوب
قبل پرسیدن این سوال مطالب مفیدتون رو خونده بودم
راستش من اشتباها عنوان شغلی اپراتور رو انتخاب کردم و حالا هم ازش بدم میاد و هم نمیدونم چیکارش کنم
از طرفی هم کار مسلما از بی کاری بهتره

RE: سوالاتی که تو مصاحبه ،برای عنوان شغلی اپراتور (قوه قضاییه) ممکنه بپرسن؟ - mammad_asir - 30 فروردین ۱۳۹۳ ۰۶:۱۲ ب.ظ

فکر کنم بحث اسمبل کردن سیستم ها هم باشه که تو کتابهای A+ مطرح میشه و مشکلات عمومی که خدمات کامپیوتری ها کار میکنن....
سیستم بالا نماد ....
بوق سیستم میزنه...
و........