تالار گفتمان مانشت
کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - نسخه‌ی قابل چاپ

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - mahdi200hell - 21 خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۴۸ ب.ظ

پیشنهاد خیلی عالی.
حتما

RE: کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - sanahin - 22 خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۵۰ ق.ظ

من فکر کنم با روندی که دارم پیش میرم اصلن فارغ نشم که ارشد برم
[/quote]نه.ایشالا که اینطور نمیشه.بیشتر استرس حین امتحاناته که باعث میشه اینطوری فک کنین.نگران نباشین.

RE: کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - singleboy0123 - 22 خرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۰۸ ب.ظ

(۱۷ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۴ ق.ظ)singleboy0123 نوشته شده توسط:  سلام به ۹۴ ای ها
کنکور پارسال ک واسم خوب نبود،بریم واسه ۹۴
بچه های کنکوری قائمشهر یا بابل و ساری هستن؟پایه باشین با هم بشینیم بخونیم تا ایشا... تهرون قبول شیم
من چندتا درسو پارسال کلاس رفتم بلدم ولی ساختمان و طراحی کامپایلر زیاد بلد نیستم
اگه کسی استاد یا کلاس کنکوری سراغ داره به ما هم بگه،من یکیو میشناسم ولی فعلا تنهام،کسی دنبال کلاسه چند نفر گروهی شیم
بچه ها من منتظرم
مازندران کسی نبود با هم واس کنکور۹۴ بخونیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - mahdi200hell - 23 خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۳۵ ق.ظ

سلام دوستان
امروز شاید برای سیستم عامل و ریاضی مهندسی هم تاپیک مطالعه گروهی درست کردم.دوستایی که میتونن همکاری کنن پ خ بگن

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - shvh - 23 خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۲۳ ق.ظ

سلام دوستان. میگم خوندن از الان تا آخر تابستون که انشاا... بشه و همه درسا رو مرور کرد !!! بدون تست زدن ؟؟؟ یا با تست ؟؟؟

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - A V A - 23 خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۲ ق.ظ

(۲۳ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۲۳ ق.ظ)shvh نوشته شده توسط:  سلام دوستان. میگم خوندن از الان تا آخر تابستون که انشاا... بشه و همه درسا رو مرور کرد !!! بدون تست زدن ؟؟؟ یا با تست ؟؟؟

بنظرم تستای موضوعی بعد از درسنامه ها خوبه بزنیش، خودم اینکارو میکنم

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - mahdi200hell - 23 خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۵۹ ب.ظ

سلام به همه
تاپیک مطالعه گروهی درس ریاضی مهندسی هم درست شد

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تاپیک بعدی برای درس سیستم عامل هست.

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - A V A - 23 خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۰۵ ب.ظ

واقعا دمتون گرم

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - iammiti - 26 خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۳۴ ق.ظ

نظرتون چیه سیستم ازمون ۲۵% توی تابستون انجام بدیم؟ سر یه محدود مشخص یه ازمون همه بزنیم درصد هامونو بگیم؟
فک کنم اینطوری شاید انگیزه پیدا کنم: ((

RE: کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - ana9940 - 26 خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۴۹ ق.ظ

(۲۶ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۳۴ ق.ظ)iammiti نوشته شده توسط:  نظرتون چیه سیستم ازمون ۲۵% توی تابستون انجام بدیم؟ سر یه محدود مشخص یه ازمون همه بزنیم درصد هامونو بگیم؟

فکر خیلی خوبیه!
من میخواستم خودم چنین کاری کنم البته بدون آزمون، قرار بود در خرداد ۲۵% اول تمام کتاب ها رو بخونم که البته نشد!!
هر چه تعداد زیادتر باشه ، انگیزه مون واسه خوندن بیشتر میشه. هر کسی موافقه این شیوه در تابستونه، اعلام کنه که زمان هاش رو هم بعدا مشخص کنیم.

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - A V A - 26 خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۱۸ ب.ظ

موافققققققق
من ٢ تیر رسما ازاد میشم از امتحانام

RE: کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - mahdi200hell - 26 خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۲۶ ب.ظ

(۲۶ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۳۴ ق.ظ)iammiti نوشته شده توسط:  نظرتون چیه سیستم ازمون ۲۵% توی تابستون انجام بدیم؟ سر یه محدود مشخص یه ازمون همه بزنیم درصد هامونو بگیم؟
منم موافقم.نظر خودم این بود که تاپیک مطالعه گروهی راه انداختم کلن توی تابستون ۵۰ درصدشو یک ازمون بذارم.اگه دقت کرده باشی بودجه بندیام تا وسط مرداد ۲۵ درصده

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - mahdi200hell - 27 خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۲۶ ب.ظ

سلامی دوباره
تاپیک مطالعه گروهی برای درس سیستم عامل

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - iammiti - 30 خرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۳۲ ب.ظ

یک عدد سوال !
الان همه اینایی که اینجا گفتن می خوان واسه ۹۴ بخونن شروع کردن؟ :|

RE: کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - mahdi200hell - 30 خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۱۷ ب.ظ

(۳۰ خرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۳۲ ب.ظ)iammiti نوشته شده توسط:  یک عدد سوال !
الان همه اینایی که اینجا گفتن می خوان واسه ۹۴ بخونن شروع کردن؟ :|

یک عدد جواب:من که شروع نکردم چون امتحانامه Big Grin.